Пазаруване от НМ, тема 62

  • 39 575
  • 776
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 3 366
Aз вчера поръчах и днес имам 15%, не е това...тото е сигурно...

# 721
  • Мнения: 6 917
Аз за да не се чудя какво и що направо им писах да ги питам. Отговориха ми, че намаление ще има за профили, от които не е поръчвано скоро. Ако съм правила скоро поръчка, значи няма да имам това намаление на профила си и толкоз. Стимулират хората, които не поръчват, а аз дето им направих три поръчки миналата седмица да го д....м. Ами няма проблем, няма да поръчвам и ще си дам парите на друго място, щом не ме ценят като клиент, им отговорих.
В последните няколко месеца се чудя какви са предимствата за клиентите, които пазаруват редовно? Май няма освен плюс нивото с безплатното връщане. Другото става все по-умряла работа - поне 65 лева, поне 50 лева, поне това, поне онова, неактивни профили с предимство.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 3 366
БД независимо от сумата за лоялни +ниво си е ненадмината екстра  Wink

# 723
  • Мнения: 986
БД независимо от сумата за лоялни +ниво си е ненадмината екстра  Wink

Много ми е удобна тази екстра😉 Не ми се ходи до магазина на мен... мерим, умуваме и връщаме, ако не са ок поръчаните дрехи.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
При мен също се появи, а съм плюс ниво с 452 точки. Няма да е за профили, които поръчват рядко.

# 725
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Ама не  е и за всички, които поръчват често явно. ЧувстВУвам се обидена.

# 726
  • Мнения: 15 356
Ама не  е и за всички, които поръчват често явно. ЧувстВУвам се обидена.
И аз тъй.

# 727
  • Мнения: 275
Aз вчера поръчах и днес имам 15%, не е това...тото е сигурно...
и аз днес имам 15% но не мога да ги приложа в кошницата си, пак имат някакъв бъг

# 728
  • Мнения: 69 283
Чорапи появиха ли се Joy

То пък 15% голам ларж, няма що ...10 нова регистрация...и  почти същата работа става...

# 729
  • Мнения: 2 892
Тъкмо и аз това щех да напиша....Гледам 4 страници сте изписани и си викам нещо население има , а то за едни 15%...ами не са тооолкова изкушаващи...

# 730
  • Мнения: 54 975
Чорапи появиха ли се Joy

То пък 15% голам ларж, няма що ...10 нова регистрация...и  почти същата работа става...

Именно. Че даже и БД не дава, за който не е Плюс ниво.

# 731
  • Мнения: 2 815
Еми, не се появява намалението и туй то.
Преизпълних плюс нивото оня ден и сега няма.

Чорапи ми потрябваха,  не мюлер томбола....

# 732
  • Вестерос
  • Мнения: 38 383
Да си признае кой ми урочаса клина, който хвалих. Скъсах го днеска на едно стъкло Sad((

# 733
  • Мнения: 275
Еми, не се появява намалението и туй то.
Преизпълних плюс нивото оня ден и сега няма.

Чорапи ми потрябваха,  не мюлер томбола....
Нещо ли се объркаха, кво направиха, само ни раздразниха с това намаление... вярно, не е много, но пак файдица... днес докато чаках да се появи някакъв код за 15% отстъпка, се изчерпа едното комплектче, което бях набелязала, едва го преживях😤 пък не обичам да пазарувам на реалните цени, щото за мен са излишно надути😃

# 734
  • Мнения: 9 882
Поне да си го опишат като хората.

Общи условия

Активация на акаунт