Спойлери от реалити предавания - тема 9

  • 75 925
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 163
От основната тема:
А кои според вас са се сбили 🤣🤣
Мони и Теодора.. Откраднали й били някаква везна за храна и станало голям проблем

# 61
  • София
  • Мнения: 5 795
Елена е симпатична, но има някак угаснал поглед, без живец. Същата ми е и бившата стюардеса. Иначе не са никак лоши, просто го няма пламъчето в очите.

# 62
  • Мнения: 226
Хайде да оставим тази тема за спойлери и тяхното обсъждане, не да дублираме темата за Ергенът. Така мисля, че ще ни е по-лесно да следим какво ще се случва оттук нататък без прекормерно много спам.

# 63
  • Мнения: 391
Записвам се да следя за спойлери. От участничките в Ергена съм в потрес и ще го пропусна, но ще следя за Един за друг и Сървайвър.

# 64
  • София
  • Мнения: 11 726
За Сървайвър няма как да има спойлер, защото са с 1-3 дни назад зависи кой ден от седмицата е. Освен ако не излезе нещо генерално като смяна на концепцията, водещ и тн, няма да има спойлери по самата игра/кой отпада.

# 65
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Елена е симпатична, но има някак угаснал поглед, без живец. Същата ми е и бившата стюардеса. Иначе не са никак лоши, просто го няма пламъчето в очите.
Абсолютно!

# 66
  • София
  • Мнения: 4 887
Аз така и не успях да разбера коя ергенка печели сърцето на новия Ерген. Моля някой да сподели. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 899
Давам шанс на Елена да ми хареса,щото от това,което мярнах снощи ми е несимпатична.
Спойлерът за Ирина е кьорфишек.

# 68
  • Мнения: 1 671
Колко от кандидат булките са от Махалата ..!?🧐

# 69
  • Мнения: 4 534
Има спойлери за Айлин, Ирина и Елена. Но потребителката, която ни увери, че Елена печели снощи ни даде верен спойлер за първата отпаднала. Благодаря, за което!

# 70
  • Мнения: 2 215
Дано Елена спечели, искам нормалността и интелектът да спечелят срещу джуките и силикона. Ирина ми опошля с тези изказвания за секса.
Плюс това е естествено е майна да хареса майна. Другите момичета нямат шанс. 😀

# 71
  • Мнения: 5 696
Аз днес прочетох спойлера за първата отпаднала, но и без него бях абсолютно убедена, че точно тази участничка ще отпадне - всичко сочеше на там.

# 72
  • Мнения: 3 163
Елена не значи автоматично нормалност и интелигентност. От краткото проучване на профила ѝ ми прави впечатление на една изгубена душа, която се лута от клубния живот в Берлин през пасторалната селска идилия в Севлиево и Габрово и сега се е завърнала в Пловдив. Като контрапункт на джукесите в последно време са се навъдили много такива woke дами, които всичко им е по списание, говорят се едни високопарни приказки, най-вече такива за "манифестиране", от които толкова ми е писнало, че очите ми се завъртат към тила. Вероятно в мен е проблемът, но масово народът страда от една папагалщина - дали ще е чалга култура, дали ще е от гореспоменатия Еленин тип. Няма различно мислене, което да не се превръща в проповед към другите с цел да ги "пробуди".

Извинявам се за лирическото отклонение. За да не е спам - според мен в разговорът между Елена и Евгени се получи много органично, което може да е добра индикация, че имат допирни точки без единият вманиачено да е наизустявал историята на другия (Меган, теб гледам).

# 73
  • Мнения: 34
А Ергени гледал ли е визитките на момичетата?

# 74
  • Мнения: 5 065
И мен не ми харесва Елена, но Ирина ми е направо гнусна. Та дано е първата...

Общи условия

Активация на акаунт