За Овулацията и точният момент на бебеправене.

  • 18 154
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
И аз като професор Вучков слушам и не вярвам на ушите си.
Такива неща говорите....ми аз нищо не разбирам.
И ние си правиме бебе,ама нито знам кога ми е овулация,нито следя нещо,нито слузи гледам-просто секс и това е. smile3506

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
И аз като професор Вучков слушам и не вярвам на ушите си.
Такива неща говорите....ми аз нищо не разбирам.
И ние си правиме бебе,ама нито знам кога ми е овулация,нито следя нещо,нито слузи гледам-просто секс и това е. smile3506
Ей тъй най-хубаво се прави бебе Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 524
Чета, чета и очите ми стават огромни Shocked
Мислех си, че съм достатъчно информирана за бебе-правенето - оказа се, че прохождам Embarassed
Отгоре на всичко половинката ми не ми дава да говоря с приятелки на тази тема Close
Това не се говорило докато не станело  newsm78
И само един въпрос : Да имаш обърната матка, означава ли по-трудно забременяване???

# 18
  • Мнения: 453
meggyv, за обърнатата матка, доколкото съм прочела тук - при някои става лесно, при други -трудно. При мен стана много трудно /и аз съм с обърната матка/. При мен даде плодове стоенето с крака, вдигнати на стената ок.15 след секс.

Успех!

# 19
  • Мнения: 434
Meggyv, Да имаш обърната матка е една особеност, която действа различно на всяка жена.

Аз съм с обърната матка и забременях от раз без да искам (пазехме се). Един път стана фал, но явно е било в точния момент. Когато отидох на преглед гинеколога ахна: Обърната матка... Поликистозни яйчници... и като разбра, че съм заченала отгоре съвсем..

Какво значи да не говориш затова докато стане.. това няма да те спаси.. това не е спасило никой.. Аз като не говорих какво.. стана и после господ си го взе.. така че никой не е застрахован каквото и да правиш.. Прави това в което ТИ вярваш.. Информирай се за да не съжаляваш после..

И сега малко информация за зачеването с обърната матка.. Чувала съм, че на задна прашка и после по корем с възглавница отдолу седиш.. Това била най-добрата поза за зачеване на жени с обърната матка.. Но това са само слухове.. според мен при всеки е индивидуално..
Просто трябва да се направи в точното време..

Затова пуснах и темата.. за да разбера КОГА е точното време  newsm78

# 20
  • Мнения: 258
Момичета, защо не пробвате с тестове за овулация. Поне при мен това проработи. Ползвах Клиър Ову. 5теста в една кутийка за 10лв. Показват ти, че до 24-36 часа ще настъпи овулация т.е  времето е подходящо за кекс  Mr. Green Успех

# 21
  • Мнения: 2 172
Как така 10 лв? Thinking Мъжът ми взе Клирплан...нещо такова и струваше 30 лв-5 теста.  smile3511

# 22
  • Мнения: 258
ами друга марка - други цени, но сигурно вършат същата работа  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
Мерси за съветите  Grinning
това за възглавницата го бях чувала, но определено ми хареса стоенето с краката на стената- ще го пробам довечера, въпреки че ми е рано за овулацията Laughing

# 24
  • Мнения: 258
елииии Може пък тези да са последните, които купуваш. Стискам палци да са ти на късмет и скоро да се преместиш в отчетните fingerscrossed  Grinning

# 25
  • В събота
  • Мнения: 201
Здравейте момичета,
и аз съм нова и тук и в бебеправенето и тази тема много ме вълнува в момента. На 20 декември ми дойде, бебеправехме до 31 и от два дена и аз имам болки в корема, които друг път не съм имала по време на овулацията. Иначе са същите като при М, но още ми е много рано за това. Та и аз се чудя - дали е станало? За всеки случай си купих един тест Престо и в понеделник ще видим. А цервикалната слуз този месец беше малко по-различна от обикновено - на 2-ри януари супер течна и обилна, а вчера много гъста. Днес няма нищо, но постоянно ме боде долу ниско в корема, и постоянно се оригвам. Не съм си мерила БТ, но под мишниците вече два дена е 37 градуса, а и се чувствам доста отпаднала. В някои сайтове пише, че ранните симптоми на бременност понякога могат да се объркат с настинка. Ами дано да е така, защото се чувствам като настинала Simple Smile Знам че е твърде рано, но предишните месеци не съм се чувствала така. А пък ако наистина съм хванала някой грип напаво ще се изям от яд.

# 26
  • Мнения: 4 555
Според мен точно сега ти е овулацията, Tikvichka.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 524
5 теста + 1 тест за бременност - 10.40лв
Марка  CLEAR OVU TEST
купени днес от аптеката в Хит в Младост
Първо ще пробам с тестовете, че с меренето на температурата ми изглежда по-сложно Confused
Tikvichka  пожелавам ти да си в прекрасно здраве и в понеделник да се похвалиш с положителен тест Laughing

# 28
  • Мнения: 35
zdraveite az niamam ovulacia no pia hap4eta niakoi drug da pie

# 29
  • София
  • Мнения: 35 969
zdraveite az niamam ovulacia no pia hap4eta niakoi drug da pie
Здравей! Grinning
 А какви хапчета пиеш?

Общи условия

Активация на акаунт