Билла,Метро,Фантастико,Хит,Т-маркет и др. - ТЕМА 15

  • 61 503
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 192
В Билла ще има ХХЛ седмица от четвъртък и всякакви комбо и промо пакети. И те видяха от Кауфланд,лидл.

# 181
  • Русе
  • Мнения: 7 058
В Билла ще има ХХЛ седмица от четвъртък и всякакви комбо и промо пакети. И те видяха от Кауфланд,лидл.
Тюх!... Пък нашата я затварят за ремонт.

# 182
  • Мнения: 35 110
В Билла ще има ХХЛ седмица от четвъртък и всякакви комбо и промо пакети. И те видяха от Кауфланд,лидл.
Тюх!... Пък нашата я затварят за ремонт.
Иди на гарата. И 10% отстъпка ще имаш

# 183
  • Русе
  • Мнения: 7 058
В Билла ще има ХХЛ седмица от четвъртък и всякакви комбо и промо пакети. И те видяха от Кауфланд,лидл.
Тюх!... Пък нашата я затварят за ремонт.
Иди на гарата. И 10% отстъпка ще имаш
А! Гарата ми е далече. Мъжът ми ще ходи на Хлебозавода. Ама, друга си е тръпката аз да пазарувам Joy

# 184
  • Мнения: 2 258
Другият четвъртък ли ? Събуди ми любопитството какво ще има Simple Smile

# 185
  • Мнения: 4 170

Редактирам: Държавен сайт за проверка цената на основните хранителни продукти.
https://foodprice.bg/

Очаквах, че ще пише цената във всяка верига каква е, както и марката на продукта, а то е само средната цена. Примерно средната цена на сирене, мляко, олио и т.н., но без марки и магазини. Поне да бяха написали най-ниската и най-високата, за да може да се сравни. Засега е недоизмислено, пък ще видим занапред.
Да и на мен би ми било полезно цената в най-популярните супермаркети, а не само средната цена. Не помага особено много така. Евентуално може само да даде насока над каква цена, е прекалено скъпо, но изобщо не е достатъчно.

# 186
  • Мнения: 1 982
Явно не могат да задължат веригите и ще разчитат на добрата им воля
https://www.24chasa.bg/biznes/article/14074790

# 187
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Купих от Билла от промоционалната кухненска хартия Папия. Стори ми се, че ролките са по-малки от тези, които имам отпреди.
Сравних опаковките и се оказа, че старите са 3-пластови, но 80 парчета, а новите също 3-пластови, но вече 75 парчета. Явно така се задържат по-ниски цените. Simple Smile

# 188
  • Мнения: 482
И с промоционалните пакети тоалетна хартия Папия беше същата история наскоро  - повече ролки уж в пакета, обаче самите ролки ми се видяха последния път много по-тънки и малки. Сигурно и там са променили нещо, въобще “оптимизацията” на цените за сметка на качеството върви на макс. Или трябва да увеличат цената или да намалят качеството и/ли количеството. За съжаление друг вариант май няма…

# 189
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
... или да си намалят печалбата Smiley

# 190
  • Мнения: 482
Мдааа…това май е най-невъзможното от всички опции Sweat Smile Най-много ме ядосват като заговорят за “свободния пазар” и как държавата нямала право да се меси в делата на бизнеса…

Малко разнообразие от темата с цените и качеството  - в Тмаркетите, които посещавате, има ли изкарани великденски чаши/чинии/купи - порцеланови, с едни много готини зайци? Исках да направя комплект, обаче е останала само една от чашите в местния клон, на която е пукната дръжката и нямало друга стока. В друг филиал пробвах да ги търся, там пък не само, че ги нямаше ами не бяха и чували за такива артикули от седмичното промо. Има ли смисъл да блуждая да ги търся другаде или това са някакви единични бройки от преди време?

# 191
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
тепърва ще изкарват великденска стока.

# 192
  • Мнения: 10 159
Великденски чаши/чинии/купи/възглавнички и подобни гледах тъкмо преди малко в брошурата на Пепко.

# 193
  • Мнения: 2 022
Някой видя ли нещо интересно в Биллата?

# 194
  • Мнения: 10 159
Да, хубав бейби спанак взех днес от там.

Общи условия

Активация на акаунт