колко кг свалихте с раждането?

  • 5 584
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
7кг и след това-голям зор/още не съм ги свалила останалите де Sad/

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
С първото свалих 12 кг- мерих се две поредни вечери, преди и след като родих.
С второто приблизително 8-9, но и бях качила два пъти по- малко   Simple Smile

# 17
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Качих 30 кг. в болницата оставих 10 и до там Cry.Родих секцио и все още кърмя Peace!

# 18
  • Мнения: 3 336
Свалих 15 кг с раждането, родих близнаци Wink

# 19
  • Мнения: 22 906
Около десетина килограма, но това няма никакво значение и за всеки е различно.
Peace Другите,6,които бях трупнала на корема и крачетата си ми стият още и не искат да си ходят. Close

# 20
  • Мнения: 5 026
 Около 6 кг. Но после колко качих, не е истина  Embarassed...

# 21
  • Мнения: 1 272
6 кг. с раждането и после още 7 за около месец. От там нататък - застой...

# 22
  • Мнения: 3 456
Цели 12- нормално раждане, ама голям зор беше. Беба беше 4  кг.

# 23
с раждането свалих около 8 кг....с останалите още се боря и понеже кърмя, ми е почти невъзможо Sick

# 24
  • Мнения: 359
za cqlata bremennost ka4ih 9 kg, s rajdaneto svalih 6 i v pyrvite dni @home svalih oshte 2-3.

Vnimavai kakvo qdesh, no pyk ako ti e sladko - ne mu misli sega   bouquet

# 25
  • Канада
  • Мнения: 494
Качих 16 кг.С раждането (секцио)  свалих 6,въпреки че бебо се роди 4300.После за десетина дена свалих още 7 и много се радвах,че ми оставаха само още 3,ама радоста ми беше кратка,защото започнах да си ги качвам,най вероятно защото се кърмим с бебо!И така в крайна сметка имам за сваляне 6 кила и .........много се надявам скоро да почна да ги топя Mr. Green

# 26
  • Мнения: 158
за цялата бременност качих 18кг.със самото раждане свалих 11кг,остават още 7 Sadдано да успея в близко време да ги сваля,че съм свикнала да се гледам в дънки 27 номер,а сега......

# 27
  • Мнения: 2 309
С раждането 6 кг.

# 28
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз лично свалих 12-13кг със самото раждане, при все че беше секцио /в смисъл че не е изисквало физичскеи усилия/. винаги съм смятала че при естественото раждане се свалят повече обаче явно въобще не е така. всичко е много индивидуално.
проблемът е че освен тези 12-13 кг имам отгоре си още 4-5 кг които не щат да мръднат. всички ми казват че не личат, обаче аз ги усещам. както и да е, след 01.01.2007 година ще почна диета.
а ти не се притеснявай отсега за килограмите - всяко нещо с времето си. Ако не качих повече от 15-16 кг няма да имаш проблеми

и аз така, само това за диетата не са мой думи, нямам капка воля за такова нещо, и тия 4кг. не знам как ще ги сваля

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 973
около 8 кг, но имам още 4-5 за сваляне

Общи условия

Активация на акаунт