ВЪПРОС КЪМ РАЗВЕДЕНИТЕ

  • 3 364
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 171
Като прочетох написаното, като отговорих на въпросите на Пела:
1. Обичам ли го?  ДА
2. Това ли е човекът, моята сродна душа?  НЕ
3. С него ли искам да остарея?  НЕ
4. Той добър баща за децата ми ли е? НЕ, разбрах, че не съм сбъркала
Взех решението за развод в неделя, не съжалявам, не пророних и една сълза.

# 16
  • София
  • Мнения: 8 348

Взех решението за развод в неделя, не съжалявам, не пророних и една сълза.

Желая ти късмет

# 17
Iren_alex решките са,за да се учим от тях.Един ден ще си щастлива,
от избора си, вярвам в това.

# 18
Reshih 4e tova e kraiat kogato se ozlobi o6te pove4e sre6tu men,kogato kato imah nujda ot pomo6tta mu toi pie6e sas posredstveni priateli,kogato osaznah 4e nikoga ne me e celunal i pregarnal ei taka prosto za da me nakara da se po4uvstvam zna4ima kogato kaza 4e 6te iska dnk test za ba6tinsstvo,kogato posegna da me udari kogato karmeh malkoto si detence v skuta mi ..............tolkova mnogo ne6ta o6te moga da napi6a mili4ki tolkova pri4ini ama haide spiram dotuk da ne se razreva.Ot 1.6 m ne sme zaedno i sam pove4e ot ubedena 4e nikoga niama da go dopusna otnovo do men nikoooga toi skasa mostovete i tova e kraiat na na6ite vzaimootno6enia. Naughty

# 19
  • Мнения: 515
Когато се появи втората и разби живота на децата ни и нашия newsm45.Седнахме поговорихме и така....На доста по късен етап осъзнах ,че не ми е бил никога полезен,нито на мен ,нито на тях.Той просто си живееше живота ,а аз като глупачка гледах децата ни!!! 1dishes prostor clean clean clean clean Banghead

# 20
  • Мнения: X
Е да де - ама Про - ти това и сега го правиш, нали?  Hug Wink
Не е ли идеята да ангажираме мъжете в гледането на децата, да не се оказваме само ние нагърбени с това. А ние какво правим? Абсолютно обратното. Развеждаме се и ги освобождаваме тотално от всичко.  #Crazy

Единствената полза е че се отърваваш от дразнител. Ама аз за тая година и половина такива яки нерви си създадох, че ми става смешно как съм могла да му се дразня изобщо. Мързелив бил такъв бил онакъв би.... смешно ми е. Такива грижи ми се струпаха че един глупав или неверен мъж в повече ми е абсолютно неадекватно. И да го има и да го няма - все тая. Те повечето тъй или иначе се оказват безполезни. Дали с присъствието или с отсъствието си..  newsm78 #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 425
И да го има и да го няма - все тая. Те повечето тъй или иначе се оказват безполезни. Дали с присъствието или с отсъствието си.. 
Това не е вярно.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 348
По времето, когато недолюбвах мъжете, развих една теория.
Мъжете служат за 3 неща:
- Да носят пари вкъщи
- Да оправят разни работи
- Да те задоволяват сексуално.

Повечето, обаче не ги бива за нито едно от трите.


Това си е бъзик и, моля, ни са обиждайте.

# 23
  • Мнения: 1 425
И да носят тежко  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 8 348
Това влиза в къщните ангажименти
или в секуалните - според жената

# 25
  • Мнения: 1 425
А за какво служат жените?  Wink

# 26
  • Мнения: X
не бе, не ги недолюбвам, грешно сте ме избрали
казах само че дали присъстват или отсъстват все тая
поне една част от тая- тая до която аз за съжаление съм имала досег
всички се надяваме на другите  Wink

а жените създаваме хора
а те какво създават... може би нов модел миялна машина единствено - което влиза в категорията 'да оправят разни неща'  hahaha hahaha hahaha
забравих атомната бомба  Crossing Arms която служи за унищожване на това на което ние сме отдали животите си да създадем.... абе не съм оптимистка днеска

# 27
  • София
  • Мнения: 8 348
жените служат за три неща:
- да харчат съвестно парите
- да откриват неща по къщата за ремонтиране
- да са готови ежечасно да бъдат прилежно задоволени секуално

# 28
  • Мнения: 515
Незнам , smile3532 моя май не ставаше и за трите неща,но късно го разбрах!!!Знам само ,че сега се справям блестящо не само с моите ,но и с неговите задължения!Така ,че за какво ми е бил той-НЕЗНАМ!!!! smile3534

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
А остатъка от теорията е Защо не се нуждая аз от мъж:
- Изкарвам си парите успешно и сама
- Научих се да правя ремонти
- Виж за секс, оправям се и сама, но друго си е мъж да участва. Лошото е, че повечето не ги бива и накрая пак самостоятелно се налага да решиш проблема.

Сори за Оффа

Общи условия

Активация на акаунт