Благотворителен Великденски базар 2007г. - Стара Загора

  • 5 825
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 315
Понеже исках да се запиша в темата, и се зачудих какво да напиша...
В крайна смета ми хрумна една идея за набиране на повече средства:
Обличаме Експри като великденски заек и го слагаме да продава на базара. За всеки клиент със сметка над 5 лв. танцува полка, над 10 лв. - казачок, над 20 лв. - кръшна ръченица, а над 50 лв. клиенът получава право да му помачка заешката опашка Mr. Green

Експри, понеже имаш да ми се извиняваш на мен ми се полага безплатно танцуване и мачкане. Възражения?
Както винаги - блестяща!!!!
Просто няма друг по-подходящ за тази роля.
Да сядам ли да шия костюма? Mr. Green

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да сядам ли да шия костюма? Mr. Green
Сядай, сядай  Mr. Green

# 17
Да разбирам ли, че тоя път ще ми се размине?

# 18
  • Мнения: 11 315
Да разбирам ли, че тоя път ще ми се размине?
Като съдя по снимките, щото лично не сме се виждали още, ти не влизаш в тази категория. Много си слаботелесен за великденски заек hahaha

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да разбирам ли, че тоя път ще ми се размине?
Ooo, ще ти се, за теб съм измислила костюм на великденско яйце. Спокойно няма да слагаме цена за чукане  Mr. Green

Катюша, вади шевната машина Grinning

# 20
  • Мнения: 6 243
Някой случайно да има формички за сладки - зайче, пиле (пате) или яйце? Почнала съм да правя тек удни експерименти, но нямам "пролетни животни"  Grinning

# 21
  • Мнения: 11 315
Някой случайно да има формички за сладки - зайче, пиле (пате) или яйце? Почнала съм да правя тек удни експерименти, но нямам "пролетни животни"  Grinning
Имам, да ти пратя ли - но са в к-т с елхичка и звездичка Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 243
Някой случайно да има формички за сладки - зайче, пиле (пате) или яйце? Почнала съм да правя тек удни експерименти, но нямам "пролетни животни"  Grinning
Имам, да ти пратя ли - но са в к-т с елхичка и звездичка Mr. Green
Ако продават отделни комплекти и не са супер скъпи - прати ми един. Иначе аз имам елхичка и поне 3 звездички.

Правя едни поставки за яйца, но имам само мече и не стои особено великденско  Grinning. А патето ми е много малко и не става.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Аз май имам един заек, но не е много голям, ще проверя по-късно.

# 24
  • Мнения: 11 315
Някой случайно да има формички за сладки - зайче, пиле (пате) или яйце? Почнала съм да правя тек удни експерименти, но нямам "пролетни животни"  Grinning
Имам, да ти пратя ли - но са в к-т с елхичка и звездичка Mr. Green
Ако продават отделни комплекти и не са супер скъпи - прати ми един. Иначе аз имам елхичка и поне 3 звездички.

Правя едни поставки за яйца, но имам само мече и не стои особено великденско  Grinning. А патето ми е много малко и не става.
Не са никак скъпи, ще погледна към единичните формички, че те точно почнаха да вадят пролетните неща. Whistling

# 25
  • Мнения: 11 315
http://i4.ebayimg.com/06/i/000/81/ec/8e6e_1_b.JPG
Мога и да го купя, стига да ви устройва, само трябва да знам цифрата пред ХЛ за размера  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 166
Момичета,следя ви с интерес:)
Позволете ми да се намеся във вашата темичка.Ето и от мен един интересен линк:
http://gotvarstvo.georgievi.net/a/article_16

Поздрави:)

# 27
  • Мнения: 6 243
Ето някои идеи от чичко Гугъл:



Това може да се направи със свещ - има такива в магазините от 1 лв. Калинки пък - в магазинчето за мартенички!

# 28
  • Мнения: 280
Мислех си дали ще има интерес към рисувани отново от децата,може би не точно чинии,но пак някакви съдчета,но този път с кокошки и зайци.Могат да служат за "кошничка" за яйца.

# 29
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Малки саксийки са много подходящи за случая. Те също могат да се полепят с декупажната техника или за да не давате пари за скъпи бои - темпери и после лак - стават много красиви. Ако се интересувате от още техники за яйца, ето тук съм обяснила доста подробно - http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=42.msg178#msg178 . Почти всички техники стават да се приложат на издухани или стириопорови яйца.

Общи условия

Активация на акаунт