Д-р Николай Ковачев

  • 8 095
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 614
Здравейте! Д-р Ковачев подготвя ли преди трансфер?

# 61
  • Мнения: 5 034
Здравейте. Включвам се да споделя впечатленията си , след като мина моето раждане при доктора. Цялата бременност също я следи той. Честно казано не знам от къде да почна, каквото и да кажа ще е малко.
След като съм обиколила всички частни клиники, не очаквах вече, че са останали лекари ,които си обичат толкова работата и се грижат така за пациентите си. Доктора е много човечен, разбран и добър не само като специалист,а и като човек. Никога не бях срещала лекар, който сам да пише ,да те успокои или види как си. Винаги при най - малкото притеснение усеща и ти вдъхва кураж. Преди раждането ме беше обзела голяма паника, но благодарение на него се справих. Винаги е отговарял бързо за изследвания и въпроси. Като специалист не знам има ли друг да следи толкова много неща. Всеки преглед е като ФМ, просто се чувствах толкова спокойна след това, че нямах никакви въпроси . Той обяснява всичко. Не съм вярвала, че след толкова трудности, които преживях преди тази ми бременност, ще мога да изпитам спокойствие,но факт! Мъжът ми не можеше да повярва, че това съм аз Grinning
 Като човек му се възхищавам, че толкова млад е достигнал такива знания и умения. Пожелавам му да бъде все същият всеотдаен лекар, и многото пациентки и натовареност да не променят това Simple Smile

# 62
  • Мнения: 147
Мен ме подготви преди ЗЕТ в Турция.
Много съм доволна. След 2 седмици съм на преглед при него за да установим бременност.

Здравейте! Д-р Ковачев подготвя ли преди трансфер?

# 63
  • Мнения: 72
Здравейте! Може ли да ме насочите за място за нощувки около МЦ "Репробиомед"?

# 64
  • Мнения: 236
Здравейте дами.
Последната ми инсеминация е успешна и съм се спряла на др.Ковачев за проследяване на бременността .
задължително ли е да съм била негова пациентка преди да забременея ? Искам той да ме следи от самото начало пък живот и здраве и до самото раждане.

# 65
  • Мнения: 5 034
Не е, ще те приеме. Направила си най - добрия избор.

# 66
  • Мнения: 135
Здравейте дами.
Последната ми инсеминация е успешна и съм се спряла на др.Ковачев за проследяване на бременността .
задължително ли е да съм била негова пациентка преди да забременея ? Искам той да ме следи от самото начало пък живот и здраве и до самото раждане.

Намери си друг доктор, той ще те влара в допълнителни изследвания и филми…. Не са ти нужни допълнителни филми

# 67
  • Мнения: 5 034
Какви са тези " допълнителни изследвания", може ли конкретно?
Докторът пуска доста неща, които трябва да се следят за една нормална бременност. Това, че никой друг почти не го прави , не ги прави допълнителни. Може само човек да е спокоен с толкова следене и изследвания, а в крайна сметка са по желание, той никой не е принудил да ги прави, нали така?

# 68
  • Мнения: 681
Допълнителните изследва са не за да ви вкарат във филми, а за да се гарантира вашето здраве и това на бъдещото ви дете. Ако тези неща не са важни за вас, има хора, за които са от първостепенна важност.

# 69
  • Мнения: 61
Здравейте дами.
Последната ми инсеминация е успешна и съм се спряла на др.Ковачев за проследяване на бременността .
задължително ли е да съм била негова пациентка преди да забременея ? Искам той да ме следи от самото начало пък живот и здраве и до самото раждане.

Намери си друг доктор, той ще те влара в допълнителни изследвания и филми…. Не са ти нужни допълнителни филми
Не знам как не ви омръзна да дебнете всеки коментар и веднага да пишете вашите пълни измишльотини. Всеки път едно и също, макар че виждате, че доволните стават все повече, обаче вие продължавате да спамите.
Кажете нещо по- конкретно поне веднъж. Един път не казахте вашата история и защо сте на това мнение. Само празни думи, не подплатени с никакви аргументи. Вече сте адски смешна и подозрителна.

# 70
  • Мнения: 5 034
Да, и аз питах да каже нещо конкретно защо и какво има предвид и изчезна Grinning

# 71
  • Мнения: 61
Да, и аз питах да каже нещо конкретно защо и какво има предвид и изчезна Grinning
Няма да каже нищо конкретно, тя по всички теми повтаря едно и също, то вече няма кой да ѝ повярва на измислиците тролски.

# 72
  • Мнения: 10
Аз пък си направих регистрация преди 1 мин, за да изкажа също мнението си към лекаря, което е НЕГАТИВНО, защото в неговата група във Фейсбук не се допускат други коментари, освен положителни, хвалебствия, преклонение и т.н, което е нормално, защото неговата жена е администратор на групата, случайност...не мисля.

# 73
  • Мнения: 147
Защо е негативно? Споделете, че ми стана любопитно. Тъй като и аз имам някои съмнения


quote author=Radina.Val link=topic=1528921.msg47711377#msg47711377 date=1709760218]
Аз пък си направих регистрация преди 1 мин, за да изкажа също мнението си към лекаря, което е НЕГАТИВНО, защото в неговата група във Фейсбук не се допускат други коментари, освен положителни, хвалебствия, преклонение и т.н, което е нормално, защото неговата жена е администратор на групата, случайност...не мисля.


Не нога да повярвам,
[/quote]

# 74
  • Мнения: 10
Мнението ми се базира на пресен опит ин витро от преди 20 дни.
Всеки път обяснявам аз защо съм там, как, какво съм правила, какво е казал и т.н., ама това е най-малкото.
По време на стимулация го попитах дали да правя ПИД и той беше категоричен, че не е необходимо...излизам аз от упойка след пункция и той, заедно с една сестра идват с документи за ПИД, които "аз съм искала", като казах, че това не е вярно.
До ден днешен сме без изследвания за Полово предавани болести нито аз, нито мъжът ми,  а знам, че са ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ.
ТАКА, идва деня на трансфер, аз с болки още след пункция в целия корем, яйчници (посетих гастроентеролог деня преди трансфер-всичко наред). Казвам на лекаря, че съм с болки, той вика д-р Николов, който мъ казва, че съм с уголемени яйчници и "Ако се потдуе, трябва да я източваш", което чух с ушите си и питах какво ще ми се подуе...все едно не бях питала, като д-Николов каза на д-р Ковачев, че той си преценява, дали да прави трансфера с тези яйчници.
Платих 150 лева за хвърчащ лист с "ПРЕПОРЪКИ СЛЕД ТРАНСФЕР"...нямаше нито какво мога да правя, храна, домакинство, движение....нищичко.
Два дни след трансфер пиша, че съм с болки-да пия но шпа-ок, купувам го.
На 7-8 ден си правя тест, който показва имплантация, но болките ми продължават.
Пиша отново...нищо не мога да се направи, да лежа и след няколко дни тест.
Аз, която нямам медицинско образование питам, не е ли по-добре да спра аспирина и да променя прогестерона, с такъв, който не е вагинален, защото вече съм съ зацапване, лекарят БОГ каза, да, ама защо аз да си го назначава, нали затова е лекар....прокървих и така свърши моя опит, като знам, че когато има болки и зацапване се слагат инжекции, а не се казва "ЛЕЖИ И ЩЕ ВИДИМ НА ТЕСТА КАКВО ШЕ СТАНЕ".
СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ Б1Х С ТОЛКОВА ЗАТВОРЕНИ ОЧИ И ЗАГУБА НА ЕДНО ЕМБРИОНЧЕ.
Отделно в документите ми има груби грешки, отделно от това са ми дали и стимулационрн протокол на друга двойка хахаххахахах

Общи условия

Активация на акаунт