Високи нива на ГГТ

  • 1 891
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте,скоро си пуснах пълна кръвна картина и имам доста високи стойности на ГГТ ... От какво може да се завиши резултата? (Не пия въобще,само пуша) на 24 съм

# 1
  • Мнения: 2 621
А защо сте го изследвали?
Попринцип се назначава, при прекарани хепатити, жълтеница, проблем с черния дроб, жлъчката, бъбреците.
Леко повишаване на ГГТ може да се наблюдава при затлъстяване, бъбречни заболявания, сърдечни заболявания, следоперативни състояния, омазнен черен дроб, жлъчни камъни.
За да се види дали изобщо има проблем с някои орган се изследват и други неща, като се гледа общата картина.

# 2
  • Мнения: 21
А защо сте го изследвали?
Попринцип се назначава, при прекарани хепатити, жълтеница, проблем с черния дроб, жлъчката, бъбреците.
Леко повишаване на ГГТ може да се наблюдава при затлъстяване, бъбречни заболявания, сърдечни заболявания, следоперативни състояния, омазнен черен дроб, жлъчни камъни.
За да се види дали изобщо има проблем с някои орган се изследват и други неща, като се гледа общата картина.

Здравейте, това изследване ми беше включено в ПКК.. всичко друго е в норма само леко завишен холестерол и това ГГТ .. като за ГГТ границата е до 40 моя резултат е 70..

# 3
  • Мнения: 2 621
Значи следва да посетите ЛЛ с изследванията.Той вече ще ви назначи други или ще ви изпрати при специалист.

Общи условия

Активация на акаунт