Винетки - лъжлива реклама

  • 2 252
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
какво се вазмущавате толкова от цената 10 лева повече за 1 година едва ли това "непосилно" увеличение е проблем за някого който патува достатъчно често за да си купи годишна само се чудите за какво да ревете

# 16
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
martsa като не разбираш защо се обаждаш, никой не говори за цената, а за това че ги рекламират да си ги купуваме, а те още на са в продажба, сега вече може и да ги има защото сме в новата година, но още не съм ходила да си взема и незнам

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Че в рекламата казва ли се, че става въпрос за годишните ? Аз мисля, че става дума за седмични и месечна. Аз нямам проблем, моята важи до края на януари, а до тогава ще излязат и новите.

# 18
  • Мнения: 418
Има годишни винетки, ние си купихме. На 31 Декември на OMV на Черния кос ни предложиха годишна винетка за 2007г. - 67 лв.
За рекламите не знам.

# 19
  • Мнения: 4 668
Ако не друго , поне разбрах от вас , че годишната винетка за 2006 г. важи до края на януари 2007 г.  Laughing Това не ми беше известно ...

# 20
  • Мнения: 2 591
еми то май сме свикнали да ни лъжат - какво пък толкова! сякаш за първи път се разкарваме или чакаме по опашки или плащаме неправомерно... ама си траем, нали сме тъпи!

съжалявам, че съм по-остра Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт