Хайде заедно да направим добро!

  • 2 943
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Тази вечер в 19.15 в Календар по Нова телевизия ще се излъчи репортаж за Данко!Гледайте го! Hug 

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 18:59 от silva

# 16
  • Мнения: 908
Голямо сладурче е Данко! Да е жив и здрав, да се съберат нужните пари и всичко да е наред!  Praynig Браво на Коцето отново!   bouquet

# 17
  • Мнения: 4 181
още колко парички трябват  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 427
Вече има сайт на Данко- http://www.help-dani.info/ Peace Hug

# 19
  • Мнения: 4 181
днес пак даваха за Данко  Hug
аз пратих малко парички, дано се съберат по -скоро, пък догодина пак ще събираме  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 427
И днес ще правят репортаж, но още не знам кога ще го излъчат!

# 21
  • Мнения: 908
По коя ТиВи?

# 22
  • Мнения: 1 427
По Нова телевизия.

# 23
  • Мнения: 908
Аха,супер. Костадин Филипов ли ще го прави?

# 24
  • Мнения: 1 427
Ще го излъчат в Спортен свят по Нова телевизия (утре, 11-ти февруари) между 16 и 18 часа! Peace

# 25
  • Мнения: 1 427
Днес, рано сутринта, Данко със семейството си замина за Германия! Там ще направят прегледа и тазгодишната смяна на шините.Благодаря на всички, които се отзоваха до момента! HugДано съберем парите и за шините занапред!Стискаме палци всичко да е наред в Германия! Praynig

# 26
  • Мнения: 908
Силва, много ти благодаря, че ни информираш за Данко  Hug Очакваме го с новите шини и дано резултатите от прегледа бъдат повече от добри  Praynig
Вчера не можах да гледам репортажа Sad Само чух, че е имало интерес и са се обаждали хора  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 427
Длъжна съм да ви информирам, заради безценната помощ, която ни оказахте до момента! Hug И за всички, които стискат палци за Данко! Peace

# 28
  • Мнения: 1 427
Днес, по Нова телевизия в емисията Календар в 19.15 ще излъчат репортаж за Данко и инициативата на децата от 125-то училище. Те собственоръчно изработиха мартеници и ги продадоха, а паричките дариха на Дани! Hug
 

# 29
  • Мнения: 908
Gledah reportaja. Mnogo milo mi stana kato vidqh vsichki tezi dechica kolko sa entusiazirani da pomognat. Strahotna iniciativa! Bravo   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт