Орифлейм - 5

  • 14 104
  • 318
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 661
Ако трябва да изберете един продукт на Oriflame, то кой бил той? (т.е. най- любимият продукт от марката).  Sunglasses
Моят избор е: червило "орифлейм цвят", цвят "карамел"  newsm10

# 286
  • Мнения: 9 095
що само един, аз незнам кой ще е, парфюма или гела за очи незнам, ама са толкова много newsm78

# 287
  • Мнения: 101
Nikko, добре е да се платят преди да се извади изпълнителе лист срещу теб. Искам да разясне процедурата ако се стигне да съдия изпълнител / понеже  познавам много добре процедурите, на  работа  работя със съидия изплънител и знам добре процедурите/ , Ще те натоварят със съдебни разноски, който са 15 лв. за издаване на изпълнителен лист, образуване на дело при съдия изпълнител и проучване на длъжка са около 60 лв. От съдия изпълнителя се получава покана за доброволно изпълнение. И тук имаш право да разсрочиш задължението като платиш 30% и после по 10 % на месец. Ако не направиш това разсрочване, след проучването съдия изпълнителя ще те натовари с още разходи като  може да наложи запор върху недвижими вещи /имоти/, да насрочи опис на движими вещи / т.е у вас не може да пипа детски неща и вещи от първа необходимост/ или да ти наложи запор на заплата. 
 

# 288
  • Мнения: 144
Момичета, можете ли да ме ориентирате: дали новият фдт Джордани Голд Адаптиращ се фдт е подходящ за смесена кожа към мазна кожа? Търся лек, слабо до средно покривен фдт, който да стои естествено. Цветовете в каталога са достат тъмни, и по наименование съм се ориентирала към Natural Rose - с надеждата да придава свеж вид, и да не е нито светъл, нито тъмен.
Очаквам и всякакви коментари, ако сте използвали мостра  Peace

# 289
  • София
  • Мнения: 10 858
Някой има ли вече отзиви за капсулите с вит. С?

# 290
  • Мнения: 9 095
незнам за капсулите, обаче ФДТна, една клиентка го пробва и е удивена, подходящ е за всякакъв тип кожа и определено е лек като покритие Peace

# 291
  • София
  • Мнения: 10 858
Ако новият ФДТ е като стария /аз имам от стария все още/, значи е страхотен просто Peace

# 292
  • Мнения: 144
Теди, Вивиан, благодаря ви за отговорите. Определено наклонихте везните в полза на фдт   bouquet
Сега остава да се спогодя с цвета  Thinking

# 293
фтд е страхотен аз взимам бежав и съм доста бяла пасва ми идиално Hugдали,ще има намаление на фдт в новия каталог..?

# 294
  • Мнения: 9 095
на 14.9 е в каталога за март Peace

# 295
о.к благодаря ,ще изчакам.. Hug

# 296
  • Мнения: 353
Да се похваля че днес получих нощния скиндивидюал ухае страхотно,тази вечер ще го пробвам.Дневния дали  е намален в мартенския каталог newsm78

# 297
  • Мнения: 9 095
не, не е намален, за съжаление, но само да ти кажа че кремовете са на принципа на аромакологията и затова са толкова приятни Peace

# 298
  • София
  • Мнения: 10 858
А за на Вижънс - тези като дебел молив имате ли впечатления вече? Събират ли се в гънката?

# 299
  • Мнения: 1 540
А за на Вижънс - тези като дебел молив имате ли впечатления вече? Събират ли се в гънката?


Аз си взех белия, но го слагам само под веждите, ще пробвам и на окото де.. Но предполагам, че ако сложиш на клепача и потъркаш малко, един вид да го "матираш", няма да се насъбира, защото не е много мазна консистенция  Wink

Общи условия

Активация на акаунт