Перфектен в леглото но нежелан!?!?!?!?

  • 2 620
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ами какво да ти кажа- когато се запознахме със съпруга ми бях на седмото небе от щастие, включително и в кревата! Мога да кажа, че е много добър любовник, но просто не винаги ми се прави секс! Като гаджета сме го правили по два-три пъти на ден , а сега може и по два-три на месец, кво да се прави така е с течение на времето страстите охладняват!

# 16
  • Мнения: X
Сега ще налея масло в огъня, ама нали съм много честна... За 5 години единственото време, когато не съм правила повече от седмица секс с "любимия и желан" мъж, е от втория месец на бременността ми досега- около половин година вече. По изрични лекарски предписания и защото имам проблемна бременност. Не мога да кажа, че съм спряла да го харесвам и желая даже и сега, просто... гледаме да не се изкушаваме и тревогите за бебето изместват лукавите мисли.
Ако при вас няма някакъв сериозен проблем, който да затормозява половинката ти /болен в семейството, големи проблеми в службата или финансови, преумора от шетане и детенце... дай Боже да ги нямате!!!/, то тогава според мен ИЛИ НЕ СИ ВЕЧЕ ЛЮБИМ, ИЛИ НЕ СИ ВЕЧЕ ТАКА ЖЕЛАН.

# 17
Колко е голямо детето ви?Детето променя много неща.Жена ти може би е уморена психически.Помага ли ви някой?Излизате ли сами? Ти почти нищо не си разказал,а искаш да помагаме.То така съвети лесно се дават,но дали е така само ти си знаеш.
   Вярно е това за детето.Бях чувала, но си мислех, че са глупости.Обаче, когато и на мен ми се случи.За съжаление има жени при които така става.Но дано с вас да не е така.

# 18
  • Мнения: 3 394
има друг! Нищо лично, просто така мисля

# 19
  • Мнения: 2 784
Мисля, че е просто период.
Малко преди да се преместим и аз имах един такъв. Няколко месеца изобщо не ми беше до това. Бях каталясала от ремонта, леглото скърцаше, а с детето спяхме в една стая. Понякога се "прежалвах", но само си мислех за делнични неща или да не събудя детето, защото после ще трябва пак да го приспивам, а душата ми плаче за сън. За мъжа ми секса е средство да забрави поне за миг проблемите, а аз не мога да се освободя от тях със секс.
Така че период е, прояви малко търпение и разбиране.
Успех!!!

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Просто секса не е всичко.......... ooooh!

# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Значи ти си перфектен, серозна връзка имате, глезиш, внимателен си, бла-бла-бла.
Много ще ми е интересно да чуя половинката ти какво мисли.

Бягам от хора, които мислят, че са перфектни.  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 039
Може би емоционално не я задоволяваш и затова няма влечение към теб. Мъжете правят секс от нагон, за жените в повечето случаи е необходимо да са емоцонално привързани.
Абсплютно вярно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт