поправка на хладилник Blumberg

  • 170
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте!Имам хладилник  Блумберг,от тези  които едната страна е хладилна част,а от другата фризер.Водят ги луксозния клас на БЕКО.от множеството токови удари,платката,която командва хладилника не функционира правилно.Повиках техник от сервиза на Технополис,защото е купуван оттам,прегледа го ,смени някакъв датчик ,но не беше оптимист.Хладилника тръгна,но пак спря.Явно проблема е електрониката.Хладилника е на 14 години и техника докато отначало казваше,че платките стрували над 100 евро и аз реших да я закупя,след това каза,че тъй като хладилника е стар и вече не ги произвеждат.После се оказа,че човека от сервиза,който е поправял платки се е разболял и вече не работи.Аз съм от Пловдив.Звънях на разни номера,които предлагат ремонт на хладилника техника,но се оказа,че никой от тях не се занимава с хладилници с електроника.Мисля си,че по-скоро би помогнал човек с познания по електроника да оправи платката,но не знам къде да търся.Не ми се иска да да хвърлям на боклука хладилник който беше скъп а и в момента май са над 4000 хиляди лева ,които не мога да си позволя ,само заради електрониката.Моля за съвети.

# 1
  • Мнения: 1 574
Викни си друг техник, защото може и въобще да не е тая платка проблема. Това за скъпата цена и разболял се човека, платката не се произвежда и дрън, дрън често са глупости да кажеш че се отказваш от ремонта, защото дошлия не знае какво да прави. Виж сервизите на Зора, България сервиз груп, Пан сервиз, Роял, за тях се сещам на прима виста, може да имат някой по-читав техник. Звънни и на Беко ипри втората употреба и си провери дали тая платка наистина я няма.
Ремонт на платката не е много препоръчително, че може и малко да издържи, но ако държиш и не намериш хладилен техник да го направи, виж тези, които поправят перални, миялни и подобни.

Общи условия

Активация на акаунт