склад ТСМ

  • 4 126
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
Аз сум от Варна.Знаете ли къде тук има такъв склад?

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Във Варна няма склад. Само магазин- бившия Полски център.

# 17
  • Мнения: 151
 А къде се намира той?

# 18
а, и малка поправка, работното им време е до 18.30, не до 19 ч.
   Мерси много Hug И едно последно въпросче-В неделя бачкат ли? И пак ли са до 18,30?
newsm78мисля, че не работи в неделя

# 19
  • Мнения: 249
А къде се намира той?
Намира се на центъра, в близост до "дупката". Ако знаеш къде е сладкарница "Сантана", то ТСМ е точно с/у нея, на ъгъла.

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
В склада в Младост 2 няма абсолютно нищо, таква мизерия е там, отврат просто. направо е гнусно Close

# 21
  • Мнения: 1 881
В склада в Младост 2 няма абсолютно нищо, таква мизерия е там, отврат просто. направо е гнусно Close

Мдааа, аз преди няколко дни го посетих, ужасно мизерно ми се стори, то не знам и какво да очаквам, като е склад. Да не говорим, че сигурно под 50% от стоките са ТСМ!

# 22
  • Мнения: 108
Момичета, за невежите какво е това ТСМ?

# 23
  • Мнения: 13 512
Във Варна няма склад. Само магазин- бившия Полски център.
И освен него има още 3 Биг Шоп-а със стоки на ТСМ

# 24
  • Мнения: 1 347
Момичета, за невежите какво е това ТСМ?

Това са немски стоки, които, доколкото знам, идват в България след разпродажби там (в смисъл, непродадени на разпродажбата) и вместо немците да се занимават с подбор, подмяна на повредени опаковки и т.п., ги изнасят. В Б-я съответно се продават на доста ниски цени в складовете (в по-добрия случай - с повредена опаковка или леко зацапани, в по-лошия - с някаква повреда), а по магазините - по-скъпи (макар че пак са доста по-евтини от "марковите" им аналози), но без дефекти. Много от продуктите са на "Чибо", много си имат щампа "ТСМ". Личното ми мнение (от моя собствен и на много приятели опит) е, че повечето им неща са доста изгодни като съотнешение качество/цена. Има, естествено, и разочаровани хора, макар че аз не познавам такива, чувала съм (така че не знам от какво точно са разочаровани и с какви очаквания са били?!)

# 25
  • Мнения: 108
Благодаря ти много Hug

# 26
  • Мнения: 533
Телефонът на склада в Младост 2 е повреден и аз се наложи да звъня до Пловдив.Купехме си тел.за Коледа от там и сега май се налага да го рекламираме,но като видях ,че сервиза е в Пловдив ми стана ЛОШО..Някой от вас правил ли е рекламация в София?

# 27
  • Мнения: 65
Аз съм от разочарованите вчера си купих беб. количка триколка ама без кош та сега се чудя от къде да намеря кош та да мога да си возя бебето все пак/който не гледа кото купува smile3511 / НЯМА ДА СТЪПНА ПОВЕЧЕ ТАМ

# 28
  • Мнения: 533
Все пак отидохме в маг.,пробваха тел. и установиха,че е за поправка или замяна.Бяха мн.любезни и са го пратили в Пловдив.
bybss,ти защо не попиташ в маг.за кош.Една приятелка каза,че дори за количкая можеш да си направиш заявка като си заплатиш капаро.Тя е мн.доволна и понеже живее до НДК каза,че масово майките ги предпочитат тези колички(здрави били).Аз лично съм си харесала друга,но....

# 29
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз съм от разочарованите вчера си купих беб. количка триколка ама без кош та сега се чудя от къде да намеря кош та да мога да си возя бебето все пак/който не гледа кото купува smile3511 / НЯМА ДА СТЪПНА ПОВЕЧЕ ТАМ

Да не би просто в магазина да сте забравили коша? Върна ли се в магазина, разпитахте ли? Не е ли възможно да върнете тази количка, пък да си доплатите за такава с кош, ако трябва?Честно казано за пъви път чувам за такъв случай-продажба без кош? Ако има някакъв дефект или нещо липсва по принцип са длъжни да те уведомят в момента на покупката.
Ако не намерите точно такъв на ТСМ, няма ли всяко портбебе да свърши работа?Или да си купиш дебело чувалче просто, за да е топличко на бебока.
Иначе напълно те разбирам колко си ядосана. И аз съм имала такива моменти!

Общи условия

Активация на акаунт