Да се радвам или да плача незнам, но съм бременна

  • 3 443
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Здравей, Mimiksim!
Мога само да си представя колко се притесняваш и колко те е страх да се зарадваш истински! Но трябва да го направиш, чуваш ли, трябва да се оставиш на радостта и щастието да те завладеят, защото после ще изпуснеш тези моменти. Ще се питаш защо не можах да изживея напълно щастието от това, че съм бременна. Първо: 2 еднакви неща трудно се повтарят. Това, че си загубила първото бебенце, не означава, че точно така ще се случи и сега! Второ: Господ наистина си знае работата! Дали ще се радваш или ще плачеш, нищо не можеш да промениш, каквото е писано, това ще стане! С настроенията си ние нищо не можем да променим или да предизвикаме! Трето: бъди себе си и прави това, което ти се прави. Радвай се на момента и мисли за бъдещето, не се отдавай на черни мисли и на това, което е било преди. Знаеш, че всеки път е различно, дори при една и съща жена!
Желая ти щастие и късмет!!!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 35 950
Честито!   bouquet
Успех,  кураж и дано да няма никакви проблеми.
Лека и безпроблемна бременност

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честито, мила  bouquet! Бъди оптимист!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито  bouquetВярвай че този път всичко е различно,и на финала ще си гушнеш твоето съкровище.

# 19
  • Мнения: 33
 Hug HugНай-прекрасната новина!!!От сърце ти желая успех и нека Господ бди над вас!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
Страхотна новина.Кураж ,мила и всичко ще бъде наред!Просто твоето детенце ще се появи сега!Успех и ни дръж в течение!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 244
Честито   bouquet и в никакъв случай не унивай!

Исках само за кистата на жълтото тяло да потвърдя - и аз имам и също се бях "стреснала", но четох че е нормално и почти винаги регресира. Ако не - си караш бременноста с нея. Накрая обаче се налага секцио и ти я махат паралелно с него. Но пак повтарям - обикновено си се маха сама.   Grinning

# 22
  • Мнения: 119
Радвай се на хубавите моменти и не мисли за нищо лошо. И накрая ще гушкаш малкото съкровище. Бъдете здрави и се чувствайте щастливи. Изживейте емоцията отначало до край - със сълзи, радост, щастие, любов... Вярвайте и всичко ще бъде наред.

# 23
  • Мнения: 257
Честито,мила!Желая ти лека и безпроблемна бременност и най-здравия бебок на финала.Не си мисли лоши неща,бъди оптимист и всичко ще е наред.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Честито!
Радвай се на бременността си и забрави опасенията и страховете! Желая ти една лека бременност и да гушкаш здраво бебче  Hug

# 25
  • Мнения: 73
Честито и от мен!  bouquetЛека бременност ти желая!Не се тревожи за нищо!Сега плачеш,а после ще се смееш.Идваи при нас в отчетни!Ще ни намериш в августинските мами.Сега имаме и нова темичка.Там момичетата са страхотни.Ще се подкрепяме взаимно.Заповядай!

# 26
  • Мнения: 1 183
ЧЕСТИТО!!!!
Хайде не се притеснявай, този път всичко ще е наред!!!

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!
Надявам се Богородица да бди над теб и да ти помага.Мисли позитивно.Всичко ще мине наред.Бъди спокойна и ти пожелавам лека и безпроблемна бременност!
 Hug

# 28
поплачи си ако искаш, но само от радост и вълнение, недей си мисли за лоши неща! бебчо явно иска да ти бъде най- големият подарък за Коледа и да започнете заедно новата "европейска" година! бъди здрава и се усмихвай повече, радвай се на чудото, което расте вътре в теб и не забравяй, че има един дето си ги нарежда работите така, както ще бъде най- добре за нас!

# 29
  • Мнения: 205
ЧЕСТИТОООООООООО !!!
НЕ СЕ ТРЕВОЙИ, АЗ СЪМ СЪЩИЯ СЛУАИ КАТО ТЕБ.
НЕУСПЕШНА 1 БРЕМЕНОСТ И СЛЕД ТОВА ОКОЛО СЪЩАТА ДАТА ЗАБРЕМЕНЯХ И ДО СЕГА СЪМ БРЕМЕННА.  Hug
НЕ МИСЛЯ ЗА МИНАЛОТО, ИНТЕРЕСУВА МЕ САМО БЪДЕЩЕТО. МИСЛИ САМО ПОЗИТИВНО ТОВА Е НАИ ХУБАВИЯ ПОДАРЪК И СЪМ СИГУРНА, 4Е ЩЕ РОДИМ СЛАДКИ И ЗДРАВИ БЕБЕТА.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт