За кожата на беба!

  • 1 957
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 430
Да се надяваме, че сладката ни снахичка ще се оправи бързо - бързо....Утре ако види нашия Юнак Балкански  txtloves - може и по-бързо да стане. Wink

Цунки по муцинки  girluu

# 16
  • Мнения: 1 283
Хe,хе! Grinning Да намачкаш много зетя и утре да излизаме на разходка докато не е застудило!Дават го минус 14 #Milti

# 17
  • Мнения: 59
Ние също имахме проблем със сухата кожа, още повече че живеем в Колорадо и тук въздуха е много сух. лекарката ни препорача след баня, още като е мокър да го намажем обилно с възелин.
Спряхме сапуна и го къпем с хума (Earth clay) и се оправихме за 2-3 дена.
Дори за люспичките на главичката, направих смес от зехтин и хума и с 2 намазвания 30 мин. преди баня паднаха.

# 18
Цитат на: HOLY
...!Дали ще помогне?! Rolling Eyes

Помага, не се притеснявай. Аз мазах някъде около 2 седмици. После затихнаха и след време пак се появиха на някои места. Доктора ме предупреди като ги видя да си ги намажа. Ако съм свършила крема да му се обадя. После изчезнаха напълно и да чукна на дърво не са се появявали повече.

# 19
  • Мнения: 4 244
Моя син ми направи и той такъв дерматит, само че докторката ми даде проба отличните си zапаси едно мехлемче с бадемово масло вътре.
Много добре се повлия.
После ни препоръча да сменим коzметиката. Ние бяхме на Бубхен и сега сме на Ив РоШе (Yves Rocher)
Ако има в Канада пробвай от него, при нас се раzпростанява с каталоzи. Серията се каzва Hammamelis Bebe.
 МНого лека приятна мириzма има то тоя хамамелис, който е основата на олиото и дуШгела
Акоя няма на Ив роШе пробвай на друга фирма с бадемово или хамамелисово масло
Ако има при вас от немската Welleda, пробвай и от нея
Толкова от мен с опита ми с бебеШки дерматити.
Сега се къпем 1 път седмично само с тоя гел и след това zадължително омаzване с олиото

# 20
  • Мнения: 1 283
Много ви благодаря добри мами за съветите!Вече 3-ти ден се мажем с кремчето и започна лека- полека да минава каточели Rolling Eyes Надявам се напълно да изчезне след няколко дни!Засега къпя бебата със обикновен сапун през вечер,а другата вечер само с водичка!С нищо друго не я мажа освен с лекарството,пък да видим!А ти Debelanata(ех как ми приляга този ник)кажи нещо повече за тази детска серия на Ив Роше,че точно днес си получих поръчката и видях в новия каталог,че я има тази серия с бебешки млека и сапунчета!Ти доволна ли си?Благодаря ти предварително! Heart Eyes

# 21
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Продават в аптеките специално масло/олио/ за баня. Много добре действа в такива слу4аи. Дано по-бързо се оправите!

# 22
  • Мнения: 4 244
Цитат на: HOLY
Много ви благодаря добри мами за съветите!Вече 3-ти ден се мажем с кремчето и започна лека- полека да минава каточели Rolling Eyes Надявам се напълно да изчезне след няколко дни!Засега къпя бебата със обикновен сапун през вечер,а другата вечер само с водичка!С нищо друго не я мажа освен с лекарството,пък да видим!А ти Debelanata(ех как ми приляга този ник)кажи нещо повече за тази детска серия на Ив Роше,че точно днес си получих поръчката и видях в новия каталог,че я има тази серия с бебешки млека и сапунчета!Ти доволна ли си?Благодаря ти предварително! Heart Eyes

страШно съм доволна.
Много нено мириШе, ненатрапчиво, олиото леко се поема от кожата и става мека и гладка (двамата ми са с много суха кожа), от дуШгела мога само хвалебствияи да кажа, Щото е zа коса и тяло и не драzни очите, а zа кремчето zа подсечено дупе нямам думи = просто вълШебство.
Само мга да те посъветвам = вzеми ги и ги пробвай а после можеШ да ми благодариШ

# 23
  • Мнения: 4 244
Цитат на: palmira
Цитат на: debelanata
.....Серията се каzва Hammamelis Bebe.
 ...

кажи моля те, как се казва крема точно. аз купих тук един крем, ама е за дупе , срещу подсичане, и шампуан.
не видях в каталога такъв за проблемна кожа.

Аz полzвам олиото от тая серия zа целта.
Понеже моя син освен че е с много суха кожа и има наклонност да ми  прави небродерматит полzвах това олио и както бях писала по напред един крем ама не на Ив РоШе с бадемово масло в него.
Ако продават в Холандия на Веледа (Welleda - Calendula) серията с Невен вzеми да полzваШ. От тях има много продукти и са съЩо zа проблемна кожа, амам на мен са ми много скъпи и zатова вzемам ИВ РоШе, а и на децата добре им понася

Общи условия

Активация на акаунт