One way street

  • 2 130
  • 20
  •   1
Отговори
# 15

Ще ме разбиете с тия си историйки.
Пък аз не се сещам в момента за "моя" историйка. Освен, че се бърках в началото като пресичах улиците. Все гледах на където не трябва - добре, че не е като в Б-я щото до сега  bishop да ми е прочел молитвата. Даже с карането свикнах по-бързо, отколкото с пресичането.
Сега е обратното - като си отида в Б-я и елате ме вижте как движа. Пък мъжо в Несебър даже без малко да се провикне на един "Абе, ти , еййй, що караш в насрещното" - пък то ние бяхме там Embarassed  Laughing  Laughing

# 16
  • Мнения: 734
Sisi, при теб поне ти е казал че е събота, моя само казваше накъде да карам, поне да беше направил някой коментар егати.

Хонда, ние като бяхме в ЮК, страшно ме кефеше това движение в обратната страна на улицата. А за Несебър - лятото там всеки кара кой както може, по тесните улички - как да не минеш в насрещното?Wink

За фотоклетките в тоалетните - и аз съм го преживяла. Яд ме е само че системата с тия фотоклетки е толкова загубена - тече само определено количество вода, при това студена. Ако си насапунисаш ръцете добре, трабва по сто пъти да ги слагаш и махаш от клетката докато се измият.
Но хайде - простено им е на изобретателите - Пестеливостта за един мирен свят!

# 17
  • Мнения: 734
Кремче точно затова тази сутрин като се събудих и помислих на трезва глава, по добре преживяването да си остане в архива и да не се повтаря;)
Мъжа ми ме заплашва с JAIL!! Като ме хванели, щели да ме запрат веднага за 24 часа минимум. Аз затова си нося винаги една жилетка в багажника и маратонки, че да ми е удобно ако се наложи;))
Цитат на: Кремчето
Твоя опит за вземане на книжка е бил голямо преживяване. Stuck Out Tongue

# 18
  • Мнения: 4 244
Цитат на: mcdirock
Хи хи хи хи,ох Джънгъл със сълзи съм се смяла  car003    rotfImbo  rotfImao rotfImbo  rotfImao
А по темата : аз като дойдох в на4алото тук и веднъж отиваме с мъжа ми на ресторант, вси4ко хубаво и то4но ама по едно време ми се допиШка и му викам " Аз отивам до двете нули" Влизам, свърШвам си работата и тръгвам да си мия ръцете. Като гледам на 4еШмата само 4у4ур има а кран4ета ....тц. Въртях се , оглеждах се, после срам не срам си викам " Я да скивам в мъжката 4аст как е". Из4аках да видя ,4е няма никой вътре и надзърнах: майка му стара и там така ! Ами сега  Confused:  ooooh!
По едно време пристига моя 4овек ( явно дълго време ме е нямало та се притеснил) , тропа на вратата и вика " Вси4ко наред ли е ". Аз отвътре " Наред ,друг път" Imp Та той ме светна 4е водата тръгва стига да си сложиШ ръцете отдолу Щото е с фотоклетка Embarassed  а пък на други места под мивката има педал за натискане с крак и тогава поти4а. Голям срам и смях едновременно  Embarassed  Grinning

Това zа тамоШните тоалетни и мен ме събори.
Пак така с фотоклетка се пускаШе водата, обаче къде беШе по големия пиниz = тръгвам да си бърШа ръцете и гледам да има като у българско духалки. Духалки ръц. Има на стената едно чудо дето от него виси бял парцал, гледам аz на картинката кво пиШе и както пиШе хваЩам с 2 ръце и дърпам. Иzлеzе по голям парцал. обърсах се аz и докато се погледна в огледалото, чувам един особен Шум и докато се обърна белия парцал беШе обратно навит. Пробвах няколко пъти докато не почнах да се смея сама на глупостта си.
 Grinning  Grinning
Другата ми смеШна случка беШе като се раzхождах zа пръв път иz селото сама. Ще пресичам една улица и гледам че има пеШеходна пътека. Добре ама нали съм си наШенче седя и чакам да мине колата. Добре обаче колата спря и не мърда.
Аz стоя и не мърдам.
 Shocked  Shocked Чичото вътре седи и ме гледа. Аz го гледам умно и нераzбираЩо, той оЩе повече. По едно време май вдянах че той чака мен аz да пресека, zа да си продължи по пътя.
 Embarassed  Embarassed Мале какъв срам. Как се иzчервих няма да ви каzвам.
Тръгнах си аz бавничко по пепШеходната пътека. Пресякох благполучно платното и се оzовах на отсреЩния тротоар.
Спрях се и почнах да се хиля. Истерично и беzzвучно.
Товао ако беШе в Бг сигруно майка ми Щеже една седмица да я сърби Дто от мили думи по неин адрес.
Не можех да си представя че има дисциплинирани хора.

Е това беШе преди 6 години.
Сега вече и те се иzхайлаzиха и понякога не спират на Зебрата, ама такъв цирк повече не съм имала.

# 19
  • Мнения: 8 163
Аз пък решавам, че ще ходя до Annapolis Mall. Яхвам колата, следвам интрукциите на Map Quest-а, стигам на указаното място, няма мол.
Викам си, чакай ще питам тези двете. Отивам при две жени, които току-що слизат от колата си и им обяснявам как търся Annapolis Mall. На което те се споглеждат, питат ме невярващо "Annapolis Mall?", сякаш съм се озовала в Тексас, а не съм си в Мериленд, след което ми сочат сградата зад мен и ми казват "Ами това е Annapolis Mall..."
Хубаво бе, хора, ми вземете, напишете една табела, та да се знае, че това е то "Annapolis Mall"!

# 20
  • Мнения: 8 163
Цитат на: debelanata
Има на стената едно чудо дето от него виси бял парцал, гледам аz на картинката кво пиШе и както пиШе хваЩам с 2 ръце и дърпам. Иzлеzе по голям парцал. обърсах се аz и докато се погледна в огледалото, чувам един особен Шум и докато се обърна белия парцал беШе обратно навит. Пробвах няколко пъти докато не почнах да се смея сама на глупостта си.

Готинооооооооо! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт