Кралски работи и клюки - март 2023

  • 72 860
  • 927
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 488
Много елегантна и изящна е и днес  принцесата на Уелс! А кока е прелестен, голяма красота, дано има още снимки на прическата.


А тези от вчера


# 31
  • София
  • Мнения: 5 069
Страхотно начало на темата и на месеца! Благодаря за първия пост, за снимките и коментарите. Неапол става много желана дестинация и за мен.

# 32
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 035
Филипе и Летисия

# 33
  • София
  • Мнения: 324
Супер начало на новата тема. И случайно съм била там на разходка, само в паркът, но определено го обикаляхме цял ден. Струва си да се отиде, беше много интересно и красиво ( бях през лятото).

# 34
  • Мнения: 11 009
На Мери моделът на костюма ми харесва много, но за плата не мога да преценя. На изскуствен ми прилича. И при нея ще чакам още снимки Grinning че като гледам и при Летисия.

# 35
  • Мнения: X
Прическата е страхотна, Кейт винаги е с много красиви кокове.

Ръкавиците са носени 2006 година, когато Уилям е участвал в парада.

# 36
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
На Мери моделът на костюма ми харесва много, но за плата не мога да преценя. На изскуствен ми прилича. И при нея ще чакам още снимки Grinning че като гледам и при Летисия.
Последен ден им е.
Ленен е костюма. Панталона е носен.

Цвета естествено не е моето.
Виж топа е страхотен.


Ще кача след малко още снимки.
Летисия е с  хубава рокля в разкошен цвят.

# 37
  • Мнения: X
Много ми харесаха Мери и Летисия.
Топът на Мери е разкошен, класа и стил!
Обожавам лен, мога да простя дори кафяво и убити землисти тонове, стига да са ленени.

# 38
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293




# 39
  • София
  • Мнения: 10 055
На Мери моделът на костюма ми харесва много, но за плата не мога да преценя. На изскуствен ми прилича. И при нея ще чакам още снимки Grinning че като гледам и при Летисия.
На мен и цветът ми е противен, не мога да намеря по-подходяща дума, но моделът много ми харесва.
Блузата също е красива.
При Летисия обратното - цветът е страхотен! Не мога да преценя полата има ли нещо, че се е набрала така странно на едната снимка. Обеците са красиви.

# 40
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
Лана ето защо.


Чудя се днес Мете ли ми е с потресаващ тоалет повече или Сара. На Мете поне и е по мярка.

# 41
  • Мнения: X
Видях я Сара, втресох се от този найлон и реших да не я качвам. Иначе тя ми харесва на снимката - лице, коса. Знам, че е обработена, но добре се е получило.

# 42
  • Мнения: 12 692
Нали тази година розовото е модерно, спазват.

# 43
  • Мнения: 4 199
Престолонаследникът принц Хокон и  Мете - Марит ще се срещнат с принца и принцесата на Уелс утре.
„Ще бъде много приятно да се срещнем с тях, очакваме с нетърпение това. Имахме много приятно посещение от тях в Норвегия, така че ще бъде приятно да се срещнем отново.“

# 44
  • София
  • Мнения: 10 055
Хм...не е лоша полата, но или тя със завъртулка (по-добре права) или блузата - така не ми харесва.

Какво е това на ръкава на Сара. Добре са я загладили, обаче...

Общи условия

Активация на акаунт