Парфюмни размисли и страсти - 282 март 2023 г.

  • 46 290
  • 543
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 542
Междудругото като спомена какафония, прави ли ви впечатление за парфюмите с повече от двама парфюмери създатели че наподобяват какафония?
...
Накарахте ме да се замисля. Има логика в думите Ви. Ще прегледам колекцията си и, ако открия аромат правен от двама парфюмеристи, ще го подложа на подробен анализ според моето обоняние. Благодаря за идеята! Simple Smile

Аз пък да помрънкам малко-днес ми дойде Givenchy Irresistible Rose Velvet от нотино  и така да го чаках,а то се оказа една най-обикновена роза,пачули изобщо не регистрирам,жалко.
Благодаря за този отзив! Обмислях го на сляпо за подарък след многото прекрасни отзиви, но сега вече задължително ще го тествам. Simple Smile

# 541
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 152
Преди време бях споделяла статия тук за колаборацията между парфюмеристи по даден парфюм. Това се прави отдавна, не е нещо ново. Разделят си работата, всеки работи по даден акорд от парфюма. Дори и да е обявен само един парфюмерист (особено в големи къщи като Диор, Шанел и прочие) там работи цял екип от хора. Може да потърсите в нета, сигурна съм че ще намерите информация.

Днес без парфюм но вчера за работа се пръснах с Woman, Ralph Lauren. Обичам тубероза, в главата ми е Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique. На крачка съм да го купя, въздържам се засега, ще видим.

# 542
  • Мнения: 2 107
Не е ли време за нова тема?

# 543
  • Мнения: 31 187
Новата тема.
Заповядайте в нея!

https://www.bg-mamma.com/?topic=1539483.new#new

Общи условия

Активация на акаунт