МАРТенски женски емоционален СПАМ (01.03.2023-31.03.2023)

  • 9 333
  • 222
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 9 895
Тука съм си. Оправям багажи, чистя. Утре пътуваме с котките, та стискайте ми палци да успея да им дам успокоително и да подейства, да минем нормално през летищата, да не гоним котки по проверките и да успея да си хвана Юбер там Blush

# 121
  • Мнения: 11 461
Добро утро!

Ех, Норче голяма работа те очаква. Пожелавам всичко да мине по мед и масло.

На мен ми подариха Хоста корени и днес ще трябва да им търся място в дивият ми двор хъхъ

# 122
  • Мнения: 15 410
Добър ден, дружина!
Да ви фърля едни овесени палачинки, които стават и за обяд:

Охооо, Лун, де се губиш кат те няма. Wink
Радвам се да те "видя". Hug
Зи и тя трайно се изгуби и даже и не измъцва, поне да знаем добре ли е.
Норе, стискам, стискам и желая всичко да мине гладко и без проблеми. Дано зетьовете са кротки и послушни, че не ми се иска да се гоните по летищата. Всичко ще е наред, споко. Flowers Four Leaf Clover
И хубави почивни дни на всички. Ние днес с Джастев сме айляк. Сутринта изтъркалях три бързи перални, прострях, направих закуски, леко почистих и се търкулнахме всеки да релаксира с неговите си занимания. Grinning

# 123
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Кафе и после всичко останало! Wink
И Кика зачезна...
Абе, рехави са ни редиците спамърски напоследък. Дано е поради липса на време за форума по хубави поводи, не по лоши.

# 124
  • Мнения: 1 314
Ходя напред назад, движение да има. Напомниха ми, че съм била някога у мамата и на мен толко ми трябваше да надникна. Grinning Радвам се, че ви има още тука.

# 125
  • Мнения: 11 461
Луне, тука сме си все същите Hug

# 126
  • Мнения: 1 314
Виждам, виждам. Grinning

# 127
  • На Марс
  • Мнения: 8 721
Чиързд от нас Simple Smile

Скрит текст:
Animal Dog2

Последна редакция: пн, 20 мар 2023, 13:26 от Гай Пънчий Цезар

# 128
  • Мнения: 36 091
не бях обърнала внимание, че отворачката, с която отварям бирата си почти 20 г., е рекламна

Скрит текст:

# 129
  • На Марс
  • Мнения: 8 721
Ина спокойна отварачка Simple Smile

# 130
  • Мнения: 6 416
Добрютро ви, бре! Grinning

Днес било първия пролетен ден, май. Grinning Пожелавайти си разни неща. Аз си пожелавам Лунето да е редовна тук. Grinning
Лунее, Hug.

Норе, как мина, приспаха ли се котараците? Да ги снимаш в новия им дом. Ти там си прислугата за тях, нали знаеш? Wink

Аз съ подвизавах у Търново. Студено уцелихми, ама добре си изкарахми. Grinning Отдавна не бях танцувала до 5 сутринта. Joy

# 131
  • Мнения: 36 091
мон пети шушу
обогатявам зеленчуковите си обръщения

# 132
  • Мнения: 9 895
Добре мина всичко. И че не беше приспивателно това, ами успокоително, но си свърши работата, сега са заети да разузнават апартамента, а аз летя в небесата от щастие Blush

# 133
  • Мнения: 6 416
Норче, да ги снимаш. И себе си също. Grinning

И доброутро! Grinning

Глад. Муахам питкити със сирене дет си напраих фчера. И две манжи праих. И посли съ чудя що така немам времи. Joy

# 134
  • Мнения: 11 461
Добър ден, добър ден, вън е много гадно.....

Общи условия

Активация на акаунт