За големите "бомби"

  • 82 970
  • 662
  •   1
Отговори
# 615
искам да попитам ако си на 18 години и приемаш капсулите какви ефекти могат да имат върху теб.Защото четох че не били препоръчителни за жени под 25.Нали са на билкова основа какво толкова може да стане

# 616
  • Мнения: 2 388
искам да попитам ако си на 18 години и приемаш капсулите какви ефекти могат да имат върху теб.Защото четох че не били препоръчителни за жени под 25.Нали са на билкова основа какво толкова може да стане

Прочети цялата тема. Никакъв ефект няма да има, така че не се занимавай с глупости. Peace

# 617
  • Мнения: 7 723
искам да попитам ако си на 18 години и приемаш капсулите какви ефекти могат да имат върху теб.Защото четох че не били препоръчителни за жени под 25.Нали са на билкова основа какво толкова може да стане
Изчакай още малко. Може да ти пораснат от самосебе си Whistling
(макар, че аз вече 34 години чакам да тръгнат, ама нъцки Crossing Arms)

Танче, не се занимавай с глупости Peace

# 618
  • Мнения: 158
и аз искам по-малки,ама нямаааааааа newsm45

# 619
  • Мнения: 258
Здравейте отново, аз съм още една от ентусиастките да пробват ПУЕРА и шишарките и ще ви кажа същото като другите. Не се занимавайте с глупости Simple Smile Наистина начина да си уголемите гърдите забележимо и трайно е само един - силиконови импланти, за жалост.
По - нагоре имаше една мацка, която се хвали с първите резултати от ПУЕРА. За да я успокоя ще й кажа, че и с това ще се приключи. Още преди да си завършила 6те месеца гърдите ти ще си върнат тяхната си големина и стегнатост. Съжалявам, ако ви звуча песимистично или нещо подобно, но това беше моят (а доколкото разбирам и не само моя) опит.

# 620
  • Мнения: 247
Бюстът ми е нормален. И през ум не ми е минавало да го увелича. Мисля, че никоя корекция не е безобидна. Толкова жени умират от рак на гърдата, а всяка от тях е имала красив бюст. По-важно е здравето. Всеки има право да прави какво си иска, но рано или късно се носят последствията.

# 621
  • Мнения: 1 889
а някой да е чувал за хапчета за намаляване? Praynig

Който ги изобрети ще вземе Нобелова награда.

 Peace Нали знаете, че кой каквото си няма, това иска. И аз искам моите да са по-малки, ама нъцки. Знаете ли колко трудно се намира 75 Д, пълен ужас е. Като тичам повече от 3 минути и почва да ме сърби. Ризите ми са винаги опнати на второто копче. Освен това ми е писнало все там да ме гледат #2gunfire

# 622
  • Мнения: 7 723
.... Като тичам повече от 3 минути и почва да ме сърби. ... #2gunfire
Не знам дали почва да те сърби,
ама си те представих колко публика можеш да събереш,
докато тичаш и те се бавят по завоите Wink Crazy Joy

# 623
  • Мнения: 577
Трудно се намират -разбира се.А,като намериш....едни  черно и бяло.......,едни нескопосани модели........А останалите размери   от пиле мляко........

# 624
  • Мнения: 2 388
.... Като тичам повече от 3 минути и почва да ме сърби. ... #2gunfire
Не знам дали почва да те сърби,
ама си те представих колко публика можеш да събереш,
докато тичаш и те се бавят по завоите Wink Crazy Joy

И някое и друго ПТП е в състояние да предизвика. Mr. Green

# 625
не е зле някой да влезе и да прочете тази статия,интересна е.
http://worldsatelliters.com/za_zenite_bust_index.php

# 626
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
не е зле някой да влезе и да прочете тази статия,интересна е.
http://worldsatelliters.com/za_zenite_bust_index.php

Може да е интересна, но нищо ефективно не видях написано. Ако със силата на мисълта + консумация на бира и зеле растяха цици...   Whistling  Whistling  Whistling Пък и всичко изброено е с краткротраен ефект, ако изобщо бъде увеличена гръдната обиколка дори за 5-6 месеца. Щом Пуера за дали за пример...Tired

# 627
  • Мнения: 212
Имам нужда о съвет. След две деца и дъъъъъъълго кърмене от гърдите ми не остана почти нищо. МОЛЯ ВИ, ако знаете някакъв начин освен силикона, с който да ги оправя кажете ми.

Какъв е извода - след кърмене се разваля бюста.
Затова - За бога дами не кърмете, ще си развалите бюста.
само да не ме чуе Бу Simple Smile

# 628
  • Мнения: 7 723
...
само да не ме чуе Бу Simple Smile
Боре, в Кърмаческия ще те обезкОстат ooooh! Joy

# 629
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...Затова - За бога дами не кърмете, ще си развалите бюста....

Боре, тъкмо щяхме да искаме да я ковнат тази тема, че вече две години седи актуална и ти сега ни разби  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт