Набор 2003

  • 70 124
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 487
Точно това се чудя и аз - кога ще решат каква да е компенсацията. Аз от както изгорях с една гражданска за колата от оная пирамида, помните сигурно, бях решила, че никога няма да се подвеждам по намаления и да предплащам заради отстъпка, защото ми излизат скъпо. Тогава бях платила цялата сума и просто пих студена вода, ама сега за картата детето настояваше да е годишна, че ще “спечели” два месеца. Той е и прав де, откъде да допусне човек, че така ще стане?!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 649
Картата е 200 лева за 10 месеца + 2 бонус. Картата за година при месец от 15 лева е 180 лева (няма бонуси) - поне така бяха обявили, което отвсякъде си прави един месец в добавка (предвид, че повечето сме ги заредили октомври-ноемрви и са ползвали нещо на скъпите цени)... И аз си бях обещала да не предплащам нищо, откакто ми изгоряха 7 месеца от годишната карта в пандемията, и независимо от безкрайната кореспонденция с ЦГМ накрая се оказа, че имало опция да удължат картата (ако съм била върнала пластиката при тях за времето за неползване), но когато ги питах за вариант, защото няма да съм в града ми обясняваха - няма такова нещо... Та на тях съм им много бясна и не ми е за 40 лева за двамата, но ще ги следя изскъсо, защото ме ядосват

# 32
  • Мнения: 10 487
Имам много работа тия дни, включително и у дома довършвам, но ще им пиша писмо, защото няма активност и информация , поне аз не съм видяла де. Установила съм, че където не се ръчка и няма гласност нищо не става. Да има яснота какво смятат да правят, не да го приемат тайно и после да е късно. Може нищо да не стане, но поне да е опитал човек.

# 33
  • Мнения: 8 511
Запис в новата тема! Да са здрави, щастливи и успешни наборите!

# 34
  • София
  • Мнения: 4 884
Тая години всички набори стават на 20... И като са почнали едни празненства в дискотеките, направо не знам кога ще се учи.

# 35
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Нинджата вече "чукна" 20. Юбилярче на 17.02. Беше си в къщи. Точно по време на ваканцията Simple Smile Покани си няколко приятели + гаджИтУ . Пусхана си...."Котаракът в чизми", направих поне 5-6 тенджерки с пуканки Simple Smile)) После хапнаха някоя и друга пържолка, по един - два пръста уиски, торта, малко танци- манци ...и стана празника Simple Smile)))))

# 36
  • Мнения: 8 511
Набора навърши 20г. на 01.01.23г.Имаше планове за купон, който така и не се състоя. Първо след Нова година на никой не му се празнува, и после пък почна сесията.. На хубава дата е роден, но никога не му се получава празника, затова обикновено вкъщи празнуваме с торта.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 649
За нейните 20, които за двайсет години най-после се падат след всички великденски дни и роднински сбирки и в събота при това сме решили всички да ходим на екскурзия в Мелник, дори намерих хотел, който приема домашни любимци. Ще се обадя десетина дни по-рано да поръчам торта в ресторанта на хотела и букет на рецепцията.
На следващата седмица е на някакво студентско мероприятие в Пловдив - "служебно", но вечирите са им свободни, ще ходят с компанията "у нас" - тогава ще празнуват.

# 38
  • Мнения: 374
Като гледам наистина големи вълнения около юбилея, на моята девойка  и е много далече септември. Има още семестър, сесия и лятна ваканция.

# 39
  • Мнения: 10 487
Снощи беше на рожден ден на кандидат-лекарка. Прибра се отговорно рано и доволен, сега в 10 има някакво контролно, ама го усетих, че още в 8 стана. Няма и две седмици и пак ги почнаха със съботните контролни. На закуска му казвах, че аз сега ако завършвам и трети клас не бих могла с толкова тестове и проекти и прочее, че гадаеше какво може да се падне, ама то във ФМИ 1 задача не е задача, тя е с поне 3 подточки, сериозна раота.

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 203
Набора навърши 20г. на 01.01.23г.
Най-накрая един като мен😀. Като малка много ме беше яд, после в тийн годините новогодишното парти преминаваше в чрд-парти, има си и предимства.
Нашата госпожица е през декември - дотогава всички ще са се изредили.

# 41
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Моят набор навърши 20 на 7 март. Празнувахме го семейно, почерпил е приятел вчера. Другите му приятели са в чужбина и каза,че няма с кой друг да празнува. Почерпил с бонбони и колегите си. От днес започват снимки на поредната екипна работа. Той се е включил в няколко екипа. Този път задачата е снимки с масовка.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 996
Вита, Мирта, да са живи и здрави децата, да им върви във всичко и да са щастливи!
Тези лични празници напоследък ме изпълват с радост, но и с малко тъга. Наскоро гледах бебешки снимки и се замислих, че между мислите за бъдещето и спомените от миналото е  важно да не пропускаме настоящето.  Спомних си как на деветия си рожден ден наборчето каза: "това е последният ми едноцифрен рожден ден", и ми стана едно такова ... малко носталгично, малко свито в гърлото. Няма да сме заедно на на двадесетия му рожден ден, но тези дни имаме среща в Белгия и се надявам да си изкараме страхотна седмица там.

# 43
  • Мнения: 10 487
И аз се замислях тази седмица как все по самостоятелен става. Поду му се венеца, мъдрец тръгнал, отиде на зъболекар, взел си час след 2 дни пак, някакви манипулации му правела ама му се успокои мястото, че казваше че го боли, взел си още един час - лъснала му зъбките и тази седмица пак ще ходи, че искала да му види венците. Преди време все аз й се обаждах, записвах, напомнях, сега си има програма момчето и си прави сам всичко. Хем му се радвам, че е организиран, хем разбирам колко е пораснал. Ама той е почти на 20 все пак ❤

Да са живи и здрави рождениците, моето момче е лятото Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 2 649
Ех, момичета, аз бях с няколко месеца по-малка от дъщеря ми, когато се гаджосахме с ММ, шест месеца по-късно имахме обща квартира (нашите още не знаят за тези три години). Пораснаха си децата, но аз гледам на това с удовлетворение, радвам им се, а пък си имам и една седемгодишна дивачкаа, да ме държи жива и млада... Тази година за първи път от 2006 насам ще ходим на море с едно дете... Големите ще са по собствен план... Странно ми е, но пък и любопитно... Животът е колело.

Общи условия

Активация на акаунт