С мъж ми все сме на различно мнение

  • 1 804
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Предполагам че мъжът ти иска да помогне и се чувства неудобно да откаже. Истината е, че приятелите ви трябва да се чувстват неудобно да ви молят за това. Обясни му спокойно, че те е страх за семейното благосъстояние, дай му примери за пострадали семейства и т.н. А на приятелите си кажете, че с тези ваши 450лв. доходи и при положение, че сте 4 членно семейство, банката отказва да даде кредит и това е. Успех и този път не отстъпвай!
На същото мнение съм Peace
Аз лично не знам дали бих се навила да тегля креди за някой друг. А за такива хора като вашите приятели (нищо лично, но не звучи да имат крайна нужда от парите) със сигурност не бих.

# 16
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
С доход 450 лв. ще теглите кредит?!... И то за други хора?!?... И за целта ще подписвате декларация с невярно съдържание?!  #Crazy

 Shocked
Със сигурност не си струва нервите - просто не се захващайте. Подкрепям Рени, права е. Че ще проверят декларацията, ще проверят. А и притеснително ми се струва да теглите кредит и да си слагате главата сами в торбата за хора, които явно не ценят стойността на парите. Та какво ви гарантира, че ще ви ги върнат, след като всичко май изтича между пръстите им  newsm78 ?!?

# 17
  • Мнения: 1 698
Най-добрата ми приятелка, под натиска на родителите си стана, поръчител на свой роднина. В един момент обаче онзи спрял да плаща защото нямал пари и не се интересувал изобщо какво ще стане. Та тази ми приятелка сумати време му изплащаше заема, а миналата Нова Година беше без пукната пара заради него. Та сега така се е опарила, че казва "За нищо на света повече, ако ще да ми е най-близкия човек". Не бих помолила никого за такава услуга, макар че никога не бих позволила и друг да ми плаща борчовете. Но това си е до човека. Ти си знаеш, но тази услуга може да ти излезе мечешка.

# 18
  • Мнения: 2 723
Аз доколкото разбрах жената не се колебае дали да изтегли кредит. Не и е станало приятно, че мъжът и е писал че има 1 дете. За мен това не е чак такова престъпление. Ние като теглихме кредит мъжът ми писа, че не е женен, защото бях по майчинство и да не се занимавам със служебни бележки за доходи. Дадоха му кредита и това не ни направи по-малко женени.

# 19
  • Мнения: 227
Убедих го да откаже и той го направи. малко ми е сърдит, не ми говори, дано му дойде акъла в главата. Аз обичам всичко да е точно, не мога да лъжа това е - минус или плюс незнам, но това е положението. блАГОДАрЯ НА ВСИчКИ ЗА СЪВЕТИТЕ!!!!   bouquet

# 20
  • Мнения: 9 093
Браво!
Ще му мине сърденето, неприятно е, но добре че твоят разум е надделял... Hug

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И кой ще погасява вноските докато се продаде имота? Naughty
Това и на мен ми беше много интересно Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 236
добре че сте се отказали само проблеми щяхте да си направите:)  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 2 132
Много добре сте направили, че сте отказали.Приятелите са си приятели , ама сиренето си е с пари!   Naughty

# 24
  • Мнения: 1 149
Това е лудост.
В днешно време кой се наема да тегли кредит от чуждо име, било то и приятел Rolling Eyes
Времената са такива, че не можеш да си заложиш задника вместо друг...гадно, но факт.
добре че сте се отказали само проблеми щяхте да си направите:)  bouquet
Точно така-дано да разбере че си била права. Peace

# 25
  • Мнения: X
Супер! Добре, че си го разубедила. Това щеше да си е чист таралеж в гащите.

# 26
  • Мнения: 592
Въпреки, че проблема е решен искам да споделя, че преди няколко години брат ми се опита да излъже, че не е женен и няма дете. Това за теглене на кредит в Биохим. И въпреки, че кандидатства в техен клон в Шумен /там работеше тагава, смени си личната карта с шуменска регистрация и т.н/ го хванаха - голям резил Embarassed Така, че аз също небих си слагала подписа под лъжливи декларации Peace

Общи условия

Активация на акаунт