Да ти имам проблема

  • 6 683
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
може и да се промени някой ден,а дотогава или продължавай така или си намери мъж

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На твое място бих потърсила професионална помощ (психолог, сексолог).

# 17
Ако това, което те съветва "подобна" не помогне, купи си един вибратор и действай, ама пред мъжа ти. Чувала съм, че мъжете подивявали като видели това. Ако и това не помогне, потърси си "одушавен вибратор".

# 18
  • Мнения: 6 472
Проблемът ти всъщност е много сериозен Sad
Защо не се опитате да потърсите помощ? Казваш, че сте разговаряли - какво е неговото виждане по въпроа?

# 19
  • Мнения: 3 423
Проблемът ти всъщност е много сериозен Sad
Защо не се опитате да потърсите помощ? Казваш, че сте разговаряли - какво е неговото виждане по въпроа?
това е добра идея
неказваш дали в началото на връзката ви е бил по сексуален newsm78ако не е бил значи наистина си е такъв ,но можеби тогава това не ти е пречело newsm78

# 20
Проблемът си е доста сериозен. Може би само специалист може да ви помогне.
И аз имам подобен проблем и се чудя какво да направя...
Мога само да ти кажа да не се опитваш да подтиснеш желанието си за близост - това ще те депресира, ако още не е. Няма да се почувстваш по-добре и с вибратор или любовник.

# 21
  • Мнения: 769
Без никакви претенции да съм компетентна ще споделя какво мисля - не върви ли секса в една връзка, рано или късно връзката престава да я бъде..

п.п. Проблемът хич не е маловажен.

# 22
  • Мнения: 3 500
Не, няма да ти кажа това.Аз съм имала връзка с такъв мъж, ужасно е.Ние, обаче не бяхме женени, а още гаджета.Пробвах какво ли не, видях, че няма да го променя.Какво да ти кажа - зарязах го.Аз пък съм хиперсексуална и обожавам секса, тогава просто не си представях как години наред ще му се моля и ще се правя на маймуна да правим секс и така му посочих пътя  smile3513
Сега съм омъжена за най-добрия любовник на света и това ме удовлетворява много.На всичкото отгоре много ме обича, прави всичко за мен и е прекрасен баща.Явно с първия не сме били един за друг.
Не казвам, че при теб е така, нито че трябва да го зарежеш, просто искам да ти кажа, че до болка те разбирам и знам колко е ужасно.Просто трябва да си прередиш приоритетите.За мен секса беше на едно от челните места.Какво да направя - такава съм.

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 11:17 от Selia

# 23
  • Мнения: X
Направи всичко възможно и всичко по силите си за да промениш нещата. Детето ти има нужда от баща и то от собствения си. Не се разделяйте ! Аз имах подобен период, и имаше момемнт в който можех категорично да заявя, че....е по-добре да съм сама. Дори тогава не спирах да се самонавивам, че нещата ще се оправят, че ние се обичаме ( наистина е така), и това в което съм изпаднала е депресия...криза, породена от много неща които ми са се натрупали, не само липсата на секс. Опитвах се да не мисля за думата раздяла, да си повтарям колко трудно ще ни е след това на всички и не спирах да правя опити да подобря нещата. Изживях всичко съвсем сама, защото разговорите не помагаха. Знаеш ли какво стана ? ...........Успях! Сега се чувствам пак влюбена както отдавна не съм била, и секса е страхотен. Много дълго време продължи всичко...но не се отказвай ! Повярвай ми - струва си !

# 24
Направи всичко възможно и всичко по силите си за да промениш нещата. Детето ти има нужда от баща и то от собствения си. Не се разделяйте ! Аз имах подобен период, и имаше момемнт в който можех категорично да заявя, че....е по-добре да съм сама. Дори тогава не спирах да се самонавивам, че нещата ще се оправят, че ние се обичаме ( наистина е така), и това в което съм изпаднала е депресия...криза, породена от много неща които ми са се натрупали, не само липсата на секс. Опитвах се да не мисля за думата раздяла, да си повтарям колко трудно ще ни е след това на всички и не спирах да правя опити да подобря нещата. Изживях всичко съвсем сама, защото разговорите не помагаха. Знаеш ли какво стана ? ...........Успях! Сега се чувствам пак влюбена както отдавна не съм била, и секса е страхотен. Много дълго време продължи всичко...но не се отказвай ! Повярвай ми - струва си !

Подкрепям Кати_З, но съм убедена, че трябва да идете при специалист- ДВАМАТА!

# 25
  • Мнения: X
 Аз пък мисля, че ходенето при специалист в тази ситуация, би влошило нещата. Първо той няма да се съгласи да идат, и 2-ро, щом не приема и не се вслушва в желанията и мнението на собствената си съпруга, на жената която обича и с която живее, не мисля, че ще изпълнява секса по график, който един непознат се е опитал на му насади. А и щом тя се опитвала да го накара да ревнува и той го приема с насмешка, как ще приема молбата и да идат на психоаналитик.... newsm78

# 26
  • Мнения: 1 455
Почти все едно аз съм писала  темата.И ние имахме такъв проблем,не мога да кажа,че е отминал.Заедно сме от осем години,но само първата година нещата си бяха нормални.След това малко по малко секса ставаше все по-рядко.Говорили сме много и това не помогна.От около половин година започна да ходи на фитнес и като че ли нещата се промениха.Проблема е ,че вече аз нямам голямо желание Sad

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Аз пък мисля, че ходенето при специалист в тази ситуация, би влошило нещата. Първо той няма да се съгласи да идат, и 2-ро, щом не приема и не се вслушва в желанията и мнението на собствената си съпруга, на жената която обича и с която живее, не мисля, че ще изпълнява секса по график, който един непознат се е опитал на му насади. А и щом тя се опитвала да го накара да ревнува и той го приема с насмешка, как ще приема молбата и да идат на психоаналитик.... newsm78

Недей така  Naughty

1.-во Не можеш да знаеш дали той ще или няма да се съгласи. Може пък човека също да иска да запази брака си.
2-ро Как то хрумна, че съветът на психоаналитика или сексолога ще е "секс по график"? Това не са типичния вид лекари: "Ааааа не правите секс - ами тогава сутрин, обед и вечер по един секс." Изобщо този вид лекари нито предписват, нито насаждат, нито по какъвто и да е друг начин пресират пациентите си.  Naughty
3.-то Няма връзка м/у ревността и молбата за професионална помощ.

Психоаналитиците и сексолозите - помагат - ако имаш желание да ти бъде помогнато. Те са хората, които ти помагат да намериш верния път - ако го искаш. Не дават готови рецепти за това какво да правиш.

# 28
  • Мнения: X
IsaНемога да знам, дали ще иска да иде на психоаналитик или не, но предвид тази ситуация, и  подобната в която аз самата съм била...как да ти кажа...ми той не се интересува от наглед мноооого по-важни неща които му се случват, защо мислиш, че нешо може да го накара да иде на лекар. Това означава да признае, че има проблем. За мъжете това е много трудно! А и той щом до сега не е взел сам някакви мерки да се промени, и не се повлия от разговорите, значи наистина не осъзнава че има проблем. За негопросто това което се случва е нормално! Разговорите които се опитва жена му да проведе с него най-вероятно ги има за "глупости" и за "безмислени", както и повечето мъже. Е, как да накараш такъв мъж да иде на лекар? Може би разсъждавам така, защото лично аз съм против такъв вид помощ. Смятам, че тези проблеми трябва да се решават в семейството. Неискам да се аргоментирам а и нямам опит с подобни лекари. Ако лично ти имаш - моля те да споделиш как в твоя живот това е донесло положителна промяна.А ако не - не ги предлагай. Ще ми бъде наистина интересно! Говоря от позицията на човек, който е преживял нещоподобно и естествено немога да знам, нито аз нито никой, как ще се развият нещата при тях - но при мен това щеше просто много, много да влоши нещата. За мен това е абсолютно грешна стъпка точно при този вид проблем. Затова така се изказвам. Неискам никои да бъде засегнат !
 За секса по график - съжалявам че си ме разбрала буквално. Искам да обобщя с това - изобщо съветите от страничен човек.

# 29
  • Мнения: 3 092
На твое място бих потърсила професионална помощ (психолог, сексолог).
и аз смятам че това е най-правилното решение , защото каквото и да си говорим тук все пак ние не ти помагаме истински а правим само това -просто си говорим  Rolling Eyes
И проблема ти е сериозен -хич не е за подценяване! Naughty
Стискам палци нещата между вас да потръгнат. Peace

Общи условия

Активация на акаунт