Ей, хора, чакам тази година да се махне,че до гуша ми дойде от нея

  • 2 435
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
мили мами в чужбина, благодаря на всички за топлите думи!
На тези, които са в подобно положение-успех!!!
Друго не мога и да пожелая, защото и аз само на това се надявам!!!

Казала съм си,че стискам зъби докато Стела тръгне на държавно училище от септември 2007 (знаете, че тука на 3 год. вече са почти в училище), за да понамалеят разходите........да свърша и тази година курса, пък за технишън левъл счетоводител ще му мисля по-натам. Доста съм уморена, но като влезе човек в напрегнатото темпо няма връщане назад.

родителите ми предлагат да вземат малката за 2-3 месеца, за да си потърся работа на спокойствие, но аз отсега се чевствам все едно я гоня, все едно ми пречи да работя, а това не е така!!!
Сигурно ще изкара лятото в бг, на въздух и природа и поне аз да си почина.

Дано, дано 2007 е по-добра,че ставам на 30 години и искам да започна всичко на чисто!!!!

П.С. Пепеляшке, защо не отскочите до лондон???

# 16
  • Мнения: 11 315
Aди, мила, горе главата!
Когато стигнеш дъното, вече знаеш, че пътя е само нагоре!
Знам колко е гадно точно по Коледа да преживяваш неприятности от този сорт.
Спомням си преди 10 г точно преди Коледа научих за тежкото състояние на баща ми, затова че едва не умря и че сега е инвалид.
Както и да е.
Човек си учи уроците по пътя, важното е да продължаваш.
Аз писах в темата на Калинка за това какво успях или не успях.
За мен също приключва една изключително тежка година.
Заради всичките уроци, които аз трябваше да науча. За обиците, с които си закичих ушите.
За да оценя по-добре, че съм щастлива и да се радвам на малкото, което имам.

Ади, вгледай се в очите на Звездичката, забрави за всичко около теб и се усмихни. Имаш най-хубавото нещо - любовта на мъжа си и детето си. От това по-важно няма! Hug

# 17
  • Мнения: 3 367
mystic ,като те 1ета..иди на доктор..проблеми имаме вси1ки,но твоя постинг вика за помощ..това работя,има път,но трябва квалифициран поглед..пиши на ли1ни ако решиш..
п.с. ..депресията понякога не  е 'губене на време" като писаното по-горе,а сериозна болест от к не се "изплува" сам

# 18
  • Мнения: 316
Силна прегръдка и от мен Hug
За мен 2006 беше повече успешна. Имаше страшно много кофти моменти, но благодарение на вярата и подкрепата, която си давахме взаимно с мъжа ми, успяхме да не загубим надежда. 2005 беше гадна и като правило гадните неща и новини идват по празници, което ни срива допълнително. А и злото не идва само.
Вяра в самите вас и в прекрасните същества около вас ще ви дадат сили.
За депресията е вярно. Клинична депресия минава за болестно състояние, което трябва да се лекува. Свекърва ми след дълги години борба с рака е в клинична депресия. Има нужда от лечение.
Пожелавам ви по-успешна идна година, сили, вяра и надежда.
 Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 11 315
mystic ,като те 1ета..иди на доктор..проблеми имаме вси1ки,но твоя постинг вика за помощ..това работя,има път,но трябва квалифициран поглед..пиши на ли1ни ако решиш..
п.с. ..депресията понякога не  е 'губене на време" като писаното по-горе,а сериозна болест от к не се "изплува" сам

Това се опитвам и аз отдавна да и кажа, но мисля, че тя сама трябва да "узрее" за това.

# 20
  • Мнения: 2 907
Вечернице ти май не си в ред.

Няма да коментирам глупостите, които пишеш по мой адрес.

Ако обичате, желая да не ми давате "компетентните" ви акъли повече, направих огромна грешка, че споделих нещо толкова лично.

Хайде със здраве и ви пожелавам да не ви умират близките, щото иначе ще трябва да ви пращам на психиатър. Отдавна не бях чела такива глупости.

И не ми търси публично сметка за какво съм узряла Екатерина. Моля те.

# 21
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ех, момичета....
Мисля, че всеки човек си има своите моменти, когато е нещастен и се чувства по-различен: по-тъжен, по-неразбран..Едни имат нужда от протегнатата ръка на ближния, други намират силата в себе си. Гадно е, когато протегнем ръка, а тя бъде отблъсната. Но това е живота.

По отношение на материалното: има една много хубава притча за богаташът, който трупал ли трупал, а Господ му казал, че утре всичко това няма да му е нужно. За себе си съм си извадила поуката, че най-важното от материална гледна точка е да има хляб на масата и малко топлинка. Другото е материален лукс, който не е толкова важен. Знам какво е другите да имат много повече от мен и аз да не мога да си го позволя, но аз лично винаги си се моля да не ми бъде отнета възможността да се радвам на дребните радости и да бъдат по-скромни мечтите ми. За съжаление, заобиколени от нещата край нас, това става все по-трудно и трудно, но остава надеждата.

 

# 22
  • Мнения: 7 091
Вечернице ти май не си в ред.

Няма да коментирам глупостите, които пишеш по мой адрес.

Ако обичате, желая да не ми давате "компетентните" ви акъли повече, направих огромна грешка, че споделих нещо толкова лично.

Хайде със здраве и ви пожелавам да не ви умират близките, щото иначе ще трябва да ви пращам на психиатър. Отдавна не бях чела такива глупости.

И не ми търси публично сметка за какво съм узряла Екатерина. Моля те.

Мистик, не скачай така. Не мисля, че някой е имал лоша умисъл в това, което е написал. Това човек да има такива проблеми, каквито ти имаш сега не е нито изключение, нито е срамно. Мой много близък човек преживя ТОЧНО това, което си описала( като чета вярвай ми настръхвам, защото бях до нея всеки един момент от пътя и към оздравяването). Трябваше и много време да се стабилизира, но не е невъзможно. Имаше както медикаментозно, така и немедикаментозно лечение. Лечението на вегетативната нервна система не е шега работа и трябва да се вземат мерки. Може да се отключи от различни неща, видяла съм го от първа ръка. Не се страхувай да потърсиш помощ и да се почувстваш пак добре! И не се сърди, като ти предлагат такава...
Искрено се надявам да приемеш положително нещата, които ти пиша, защото са от сърце и както ти казах- борила съм се с много близък човек с такова състояние и знам какво е. АКо искаш пиши на лични.   bouquet Peace

# 23
  • Мнения: 2 254
Ееее ,защо се "ядете "така дееее Rolling Eyes
   По-успешна,по-спокойна,по-умерена нова година ви желая!
                       Nature Snowman
               

# 24
  • Мнения: 2 907
Тандуури, само Вечерницата може да разбере за какво и пиша. Защото тя е единсвтеният човек от този форум, който ме познава лично и който знае отдавна за проблемите ми. Точно от този човек такива акъли не очаквах. На никой друг не мога да се сърдя, че ме праща на лекар, защото не ме познава. Но някой, който много добре знае какво ме наранява и пише глупости само да ме ядосва -  Cry

И между другото изтрих писаното от мен в тази тема с цел да прекратя всеки следващ коментар по мой адрес. Тук искам да успокоя всички, че се чувствам прекрасно, ще празнувам със страхотна компания Нова Година и имам вероятно повече планове от повечето средностатистически граждани за 2007. Ако взема че умра преди това - така ми било писано. По никакъв начин не търсих съжаление от някоя от вас, а писах по темата на Арвен. Исках да и кажа, че не всичко се върти около парите и че проблемите ни изглеждат смешни когато наистина загубим най-ценното. Дълбоко съжалявам, че споделих. Ще ми е обеца на ухото.

Приятно минаване в Новата година на всички.

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 23:13 от mystic

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765

Арви,от сьрце ти желая една прекрасна Нова 2007 година - с перспективна и отлично платена нова работа, 3драве и любов и сльнчевата усмивка на Стелито  Hug Heart Eyes

на всички останали момичета пожелавам сьщо щастлива и успешна нова година  Hug Heart Eyes

3а останалото написано - няма сми да пиша и3общо Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 980
арвен4е, пожелавам ти от все сърце 2007_ма година да ти донесе много кьсмет и много положителни емоции, които да zали4ат лошите моменти от таzи година. Hug

Амей, сега мернах Алекс....много е пораснал. Хубавец та дрънка  Mr. Green Целувки Heart Eyes

# 27
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Амей, сега мернах Алекс....много е пораснал. Хубавец та дрънка  Mr. Green Целувки Heart Eyes

хихи, та3и нимка е от преди няколко месеца......благодаря bowuu  bouquet Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 394
мили, благодаря на всички отново!

мистик, като прочетох, мила, какво си написала, разбрах че си истински борбен човек-евала!!!
моето определено е песн в сравнение с това, което си преживяла1

благодаря ти,че писа тук и за всичките ти пожелания!!!

# 29
  • Мнения: 11 315
Вечернице ти май не си в ред.



И не ми търси публично сметка за какво съм узряла Екатерина. Моля те.
Че не съм в ред, не съм! Всички го знаят, не им казваш нищо ново. hahaha
Но да ми казваш, че ти търся сметка - в голяма грешка си. Просто се оптивам да ти помогна пък дори и по най-грешния и неразбираем за теб начин.
И ако обичаш не ми ползвай името във форума. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт