Мнение за сиропа Хустагил?

  • 35 022
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 030
Мисля, че кашлянето е породено от носните секрети, които се стичат в гърлото и бебка се дави.
Вече 5 дни й пръскам Стеримар, но помпичката за нос не използвам, защото започва един рев...После слагам капки Виброцил, но подобрение няма...А четох, че не е добре да слагам капки Виброцил повече от седмица. Сега не знам с какво да продължа, някакви идеи?
Лошото е, че бебетата не умеят да си издухват нослето и постоянно в него има сополчета, Стеримар само ги разбутва и детето почва да кашля, защото отиват в гърлото...

# 16
  • Мнения: 352
Сиропа е хубав и действа.
Аз капки за нос на бебе и дете не слагам, само физ.разтвор и Стеримар.

Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 352
Мисля, че кашлянето е породено от носните секрети, които се стичат в гърлото и бебка се дави.
Вече 5 дни й пръскам Стеримар, но помпичката за нос не използвам, защото започва един рев...После слагам капки Виброцил, но подобрение няма...А четох, че не е добре да слагам капки Виброцил повече от седмица. Сега не знам с какво да продължа, някакви идеи?
Лошото е, че бебетата не умеят да си издухват нослето и постоянно в него има сополчета, Стеримар само ги разбутва и детето почва да кашля, защото отиват в гърлото...

Стеримар е най-доброто с което можеш да помогнеш на бебка - не мисля че избутва сополите навътре а просто ги прочиства... Като цяло ако имам бактерии в нослето ги разрежда така а се каже, а ако просто и тече нослето го изсушава заради солената морска вода. Бъди по упорита със стеримара - аз бих пръскала даже с помпичката и то през 1 час. Капки на дете не бих слагала - нищо че пише че може.

Общи условия

Активация на акаунт