Магазин Sinsay - тема 7

  • 56 239
  • 756
  •   1
Отговори
# 150
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
За конкретния модел не, но други дамски имам. Малко са умалени, но за сметка това жестоко спарват Simple Smile

# 151
  • Мнения: 1 825
Аз влизам да похваля новия магазин в ДъМол - голям, цветен, с много стока -имаше дори за младежи 134-164 , които до сега пропускаха системно по магазините, но пък за момиче 140-146 много малко неща харесах. Много тъпо така - то детето 7 ще прави, но си е 133 см , и 134 р-р нещата само якетата са и ок, защото не се свиват ...всичко останало трябва да е поне 140 -146 - но пък те вече не са така сладурски , че са за по-големи госпожици.
Иначе днес ми дойде и една друга поръчка
Скрит текст:



Ако някой иска някакви отзиви - да пише . Аз съм доволна от качеството на продуктите , но остава чуденката дали да не върна дънките или да отслабна ( че ми стават-стават , но много тясна талйка едните, а пък другите са ми като клин , с тази разлика, че пак смърдят гадно и ми седят като на прасе-звънче ....ама те дънките не са виновни Sad)

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 40 828
Днес дали ще има намаление някакво? Нали в четвъртъците пускаха?

# 153
  • Мнения: 1 825
Аз получих някакво известие за якета на -20%, но на сайта май не видях такова нещо.
Иначе е друг баннера , с уж още повече намалени неща.
Вчера забелязах,че има артикули , с отбелязано отдолу " нова цена" , само че още не мога да се ориентирам ..май е по-ниска цената , но дали със стотинки или значително.
Аз съм маниак на тема якета и обувки , особено за децата и ще ходя да поровя след малко , но първо ще изкарам от гардероба всичко накупено от есента насам , че да не окажа  пак с 6 нови якета за малката ( летните за предстоящото лято толкова вече станали , ама аз хоп тука намалено,хоп там Wink )

# 154
  • Мнения: 2 277
Има -20% намаление на отбрани якета и връхни дрехи, но показва и ненамалените стоки.

# 155
  • Мнения: 6 443
Чудя се на тези дънки
https://www.sinsay.com/bg/bg/danki-mom-fit-high-waist-6903f-50j
Най-вече чуденката е за размера. От тук си вземам 38, но се притеснявам да не стоят като клин. Да рискувам ли с по-големи? Имате ли отзиви за тях?

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 3 250
Не мога да отворя сайта...

# 157
  • Мнения: 10 638
Не мога да отворя сайта...
Нищо му няма на сайта. Аз преди 2 мин. пазарувах. (Ама, пробвай през приложението щях да кажа и се сетих, че те нямат приложение Sweat Smile)

# 158
  • Мнения: 470
В последно време получавам в пощата си по един или два пъти на ден един и същ имейл от Sinsay - да си създам акаунт в сайта им. Аз такъв отдавна имам и вече много ме дразнят с този спам. Не ми се иска обаче да се отписвам от имейлите им, защото понякога изпращат и полезна информация.

Чудя се дали ще има някакъв резултат, ако им пиша, че прекаляват с тези натрапчиви подканяния за нови акаунти на хора, които отдавна имат регистрация в сайта им.

Получавате ли и вие толкова често имейли за създаване на акаунт или само при мен нещо са се бъгнали?

# 159
  • Мнения: 36 003
акаунтът ти с този мейл, на който получаваш бюлетина ли е?

# 160
  • Мнения: 470
Да, в този мейл си получавам информация за поръчките и едва ли е толкова трудно да се направи една проверка кои мейли вече имат акаунти.

# 161
  • Мнения: 14 912
Някой скоро поръчвал ли е спални комплекти, дали са им ок пликовете за завивка?

# 162
  • Мнения: 2 516
Посреднощите пуснах поръчка за първи път от сайта. Подлъгах се по намаленията на връхни и поръчах две якета за дъщеря ми. Днес харесах обаче друго... Поръчката съм я пуснала до офис с наложен платеж. Мога ли директно да я откажа, когато пристигне, и да не взимам нищо, или трябва да ги платя, да ги взема и после да ги върна?

# 163
  • Мнения: 10 638
Можеш директно да не взимаш поръчката.

# 164
  • Мнения: 2 516
Можеш директно да не взимаш поръчката.
Благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт