Митове и герои от форумите

  • 2 890
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Форумката идвам с гръм и трясък-току-що регистрирала се,започва едва ли не да се присмива на останалите-как по дяволите не могат сами да се сетят за елементарни неща;знае всичко;добрият тон е нещо чуждо за нея.

# 16
  • Мнения: 3 447
Майка-кариеристка - целият БВП се произвежда от нея, работата й е изключително важна, престижна и уникална, шефът й непрекъснато я засипва със задачи и отговорности, премии и подаръци.
Шопинг-майката - ако има нещо по-сладко от пазаруването, това е показването във форума. Понякога изпада в крайности като показване на гащи или на бебешки дрешки.

# 17
  • Мнения: 1 629
И още: мама знае, mama kenga, Maika Zaika, mam@, Mamma, MamaZ, Mamica Grinning

# 18
  • Мнения: 3 447
Форумката идвам с гръм и трясък-току-що регистрирала се,започва едва ли не да се присмива на останалите-как по дяволите не могат сами да се сетят за елементарни неща;знае всичко;добрият тон е нещо чуждо за нея.
Нейна разновидност е раздразнената форумка, която застава на прага на форума и извиква "Ебаси колко сте тъпи всички, как ме дразните". После прави обстоен разбор на всичко и всички, които я дразнят в поредица истерични и нерядко пълни с правописни грешки постинги.

# 19
  • Мнения: 1 884
Мама - квачка - моето дете е такова, моето дете е онакова, моето дета така може.... Shocked С пефектното дете, дето му следи всяка крачко, то е по-по-най... ох, удари се, ох, посиня му окото, леле изяде сапуна ... Laughing Държи го на коленете си, не ходи там, мръсно е, не пипай тук, знаеш ли колко микроби и бацили има?!? Не се качвай на пързалката - пясъка е мръсен  #Crazy

# 20
  • Мнения: 5 622
Майка кулинарка - всеки ден различни манджи на трапезата, първо, второ и трето. Прясно приготвени.Никога хляб от магазина, а топла питка.


Ще ми се да бях тази майка. Или поне да бях мъж, а жена ми- майка кулинарка  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 495
майка непукистка - детето лапнало фас или гаврътнало чаша коняк по погрешка - голям праз, нали нищо му няма  Laughing

# 22
  • Мнения: 801
ами защо само майки...ами татковците, таткото-майковците?

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Искаща да бъде Майка  Mr. Green.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А никой не казва в коя категория се разпознава. Освен Буба с мечтите си за майка-кулинарка Simple Smile

# 25
  • Мнения: 14 489
А никой не казва в коя категория се разпознава. Освен Буба с мечтите си за майка-кулинарка Simple Smile

че кой ще си признае без бой Laughing

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Аз попадам в тази категория
  Майката дете - тайно мечтае да се ожени за Мики Маус, чете Хари Потър под юргана с фенерче в ръка, ходи в Зоологическата (уж заради детето), гледа детски (пак заради него), изобщо продължава своето безгрижно детство, летейки с всички хвърчила и малолетни илюзии до които е успяла да се докопа. И кОпа. Защото преваля 30-те.

Но от петнайсетина дни изтрещях и съм в тази:
Изпростялата майка  Crazy - понеже е края на годината, всички са откачили, ухапал ги е коледният щъркел и се говорят глупости, спами се, и простотията е безкрайна.

 Към 70-80% слагам в моята графа.  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 577
В изпростялата се виждам  и аз, да отминава тоя период, че ужас.  Laughing

# 28
  • Мнения: 891
Изпростялата майка  Crazy - понеже е края на годината, всички са откачили, ухапал ги е коледният щъркел и се говорят глупости, спами се, и простотията е безкрайна.....

Признавам си без бой  Stop
И аз попадам в графата изпростяла майка   Crazy

# 29
  • Мнения: 4 406
Мъжката майка- прави всичко от завинтването на крушката, до електроинсталацията. Може да шие, да плете, да кове, да поправя бойлера, да гледа детето и за сготви в един ден. Кара умело кола и псува наред. Обича детето, но трябва да ходи и на работа. Умело си играе с детето на кукли и на колички, междувременно готви, чати и обезвъздушава радиатори.
признавам си- това съм аз, но без радиаторите и бойлера, но в замяна лепя с лекота и майсторлък тапети, даже бременна в 9 месец  Laughing
друг е въпросът, че като свърша всичко в един ден, и съпругът си мисли, че това не е натоварено ежедневие... винаги оставям по нещо и за него  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт