На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 44

  • 102 243
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 111
С какъв произход е колагенът? Предполагам телешки.

# 676
  • Мнения: 19
Здравейте,  някой срещал ли е в Одрин следното лекарство по аптеките Penepin jr, Epipen jr или Anapen jr.? Това са адреналинови "писалки" за деца.

# 677
  • Мнения: 792
Взех го от Гратис днес

Някой беше споменал за този колаген , как се приема

Аз бях споменала за този колаген - евтин и ефикасен. Има ли го в магазините А101? Питам защото аз през май месец го търсих в няколко магазина А101 в Кушадасъ и никъде не го намерих.
Вътре в пакета има мерителна лъжичка и се взема по една лъжичка на ден - с вода, мляко, сок..., представлява бял прах без мирис. Един пакет стига за 1 месец.

# 678
  • София
  • Мнения: 2 068
Здравейте,  някой срещал ли е в Одрин следното лекарство по аптеките Penepin jr, Epipen jr или Anapen jr.? Това са адреналинови "писалки" за деца.
Аз съм виждала Penepin jr в опаковка по 2 бр., но в аптека в Истанбул.
Попитайте тези дали могат да ви го доставят, ако го няма налично в момента.
Аз комуникирах с тях на англ.език преди година. Отговарят почти веднага.

Последна редакция: пт, 14 юли 2023, 22:29 от brayan__

# 679
  • Мнения: 19
Здравейте,  някой срещал ли е в Одрин следното лекарство по аптеките Penepin jr, Epipen jr или Anapen jr.? Това са адреналинови "писалки" за деца.
Аз съм виждала Penepin jr в опаковка по 2 бр., но в аптека в Истанбул.
Попитайте тези дали могат да ви го доставят, ако го няма налично в момента.
Аз комуникирах с тях на англ.език преди година. Отговарят почти веднага.

Благодаря много, а как става доставката, в смисъл до България или до самата аптека да го доставят.

Последна редакция: пт, 14 юли 2023, 23:55 от georgi_1986

# 680
  • София
  • Мнения: 2 068
В самата аптека да си доставят необходимото количество.

# 681
  • Мнения: 18 587
Здравейте!
Може ли координати на магазинчето за аналогова парфюмерия.
Мисля,че се казваше Мъстсент (нещо такова),исках тях да пробвам.
Къде се намира магазинът им?

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 549
Здравейте!
Може ли координати на магазинчето за аналогова парфюмерия.
Мисля,че се казваше Мъстсент (нещо такова),исках тях да пробвам.
Къде се намира магазинът им?

https://goo.gl/maps/ncejpSR4PZwDyFiU9

# 683
  • Мнения: 18 587
Благодаря!

# 684
  • Мнения: 49
Има ли тук някой пътувал през Лесово или КА през последните 2-3 дни, да каже за колко време и минал? И започна ли голямото чакане?

Последна редакция: ср, 19 юли 2023, 00:27 от Brb2

# 685
  • Мнения: 792
Ние ходихме в петък , през Лесово минахме за час на отиване . Но  като цяло магазините бяха изключително обрани.  В А 101 харесахме трактор за малкия на касата се оказа, че не могат да го продадат защото имало проблем с кода .... като цяло този път не останахме очаровани .. дори от яденето , ядохме на едно заведение след втория мост в дясно от петъчния пазар ...абе общо взето голям минус

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Днес минахме през Лесово за 30 мин в 11 ч.

# 687
  • Мнения: 49
Има ли тук някой пътувал през Лесово или КА през последните 2-3 дни, да каже за колко време и минал? И започна ли голямото чакане?

Днес към 15 ч минахме Лесово посока Тр за 20-30 мин. На връщане през КА към 19:15 застанахме и минахме в 20:45.

# 688
  • Мнения: 50
Здравейте. Можете ли да ми кажете кое сирене се доближава максимално до нашето твърдо саламурено сирене. Вече няколко пъти вземам различно, но все е меко тип прясно сирене. Благодаря.

# 689
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Тук в темата ме светнаха, че BEYAZ PEYNIR означава твърдо сирене , SUZME PEYNIR  е меко сирене.

Общи условия

Активация на акаунт