На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 44

  • 102 451
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 6 207
На Лесово откога има отново такса?
На МТ през май нямаше.

# 706
  • Варна
  • Мнения: 1 762
Не знам откога е, но преди десетина дни имаше. Между другото и на връщане минахме бързо, 20 мин към 18 ч. в събота.
Нощувките скочили, 50 евро за двама.
Накупих си козметика, дрехи. Баклавички от центъра - тези дългите бяха твърди и сухи, не ги харесахме

Млечната е по-хубава във Фарук (правеха ремонт в заведението и само в предната част на салона може да се сяда)

Имаше все още и череши по 50 лири.
Моля ако някой ходи и види тази рокля XS в us polo да ми вземе Hug колко пъти питах и все нямаше в този размер

# 707
  • Мнения: 418
Здравейте,
ще се върна назад да чета темата, но се надявам да ми отговорите на следните въпроси:
- От кои перилни препарати сте доволни? Миналата година, когато ходиме на разходка до Одрин си взех прах за пране и омекотител на АБЦ, но не останах доволна.
- От къде пазарувате перилните препарати, за да имат доказано качество? Собственици на турси магазин в България ми казаха, че е възможно да съм взела реплика.
- Може ли препоръка за магазини за официални дамски и мъжки дрехи, който не са в моловете и са на прилични цени?
- Къде мога да намеря магазин за детски дрехи на прилични цени?
- Може ли да ми препоръчате място за хранене на главната улица, където да е вкусно и храната да е традиционна?
- Може ли препоръка за място/магазин за закупуване на баклава и други сладки ? Миналият път на случаен принцип взехме от едно магазинче. Не беше лоша, но бих искала нещо наистина вкусно.
Благодаря предварително.
П.П. Въпросите са ми за Одрин

Последна редакция: чт, 27 юли 2023, 15:33 от Зайка_Байка

# 708
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 815
Прахове взимате само от супермаркетите, ако искате да сте спокойни за качеството.
За ресторант в центъра - Айдън. Simple Smile

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 6 207
То хубаво да отговорим, ама за кой град питаш? Темата е за три града.
От перилните съм най-доволна от праха собствената марка на Мигрос. В пъти по-добър от Ариел и Персил. Течен - Бинго. От БИМ или пак от Мигрос.

# 710
  • Мнения: 418
То хубаво да отговорим, ама за кой град питаш? Темата е за три града.
От перилните съм най-доволна от праха собствената марка на Мигрос. В пъти по-добър от Ариел и Персил. Течен - Бинго. От БИМ или пак от Мигрос.
За Одрин.

# 711
  • Мнения: 793
Къде се намира този Айдън

Прахове взимате само от супермаркетите, ако искате да сте спокойни за качеството.
За ресторант в центъра - Айдън. Simple Smile

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 6 207
- Може ли препоръка за магазини за официални дамски и мъжки дрехи, който не са в моловете и са на прилични цени?
Кое те притеснява в моловете? Всички мъжки марки в моловете имат прилични цени и голям избор. За дамско официално - препоръчвам ADL, пак в мола
- Къде мога да намеря магазин за детски дрехи на прилични цени?
Уайкики и Котон препоръчвам, има ги както на главната улица, така и в моловете

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 4 540
На Айдън е вкусно, но там е като бързо хранене - хората чакат прави за маса, хапват набързо и стават. Ако не си го представяте така -  тава джигер се сервира и другаде , без това напрежение от чакащи и надничащи през рамото в чинията.
https://www.aydintavaciger.com/

# 714
  • Мнения: 418
- Може ли препоръка за магазини за официални дамски и мъжки дрехи, който не са в моловете и са на прилични цени?
Кое те притеснява в моловете? Всички мъжки марки в моловете имат прилични цени и голям избор. За дамско официално - препоръчвам ADL, пак в мола
- Къде мога да намеря магазин за детски дрехи на прилични цени?
Уайкики и Котон препоръчвам, има ги както на главната улица, така и в моловете
В мола нищо не ме притеснява. Миналата година, когато обиколихме (не успяхме да разгледаме много), цените не се различаваха особенно от тези в България. На малката взех например дрешки от Уайкики, който бяха на цена като тук. За мен също взех панталони и отново нямаше разлика в цената (поне така ми се стори).
Искаше ми се за девойката да взема дрешки на турските марки като Breeze или други турски марки. Намерих един магазин, който уж е на Breeze и нямаше никакво разнообразие.

Мей Уон, когато планираме да ходим ММ има РД и исках да седнем на спокойстие някъде, където храната е вкусна.

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 4 540
Зайка_Байка, за такъв хубав повод като РД препоръчвам Айчичек/ Слънчоглед, не е на главната пешеходна улица, но е отлично заведение, което посещаваме с удоволствие. Правили сме си резервации още преди да пътуваме, винаги сме оставали доволни.
https://www.aycicegi.com.tr/

# 716
  • Варна
  • Мнения: 1 762
И на мен Айдън не ми хареса, шумно, препълнено, близо разположени маси, бързащи сервитьори, наистина малко като бързо хранене, а и беше мръсно.
В Айчичек е малко по-спокойно, обстановката е по-приятна, храната също е вкусна.

# 717
  • Мнения: 3 285
И ние предпочитаме Айчичек.Ако сме с нощувка винаги там ходим.

# 718
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 815
Ние ходим за ден на пазар. Не сме почивали там и Айдън ни е добре. Никога не сме чакали за маса. И не сме бързали да ставаме. Simple Smile
Не знам как да обясня къде е, много съжалявам. Blush

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 6 207
Цените на дрехите наистина са като в България и в последните години качеството им е ужасно. Изкуственяк и полиестер навсякъде.
Ако някой очаква качество за без пари в Одрин, няма да го намери. Но зле ушита еднодневна мода - бол.
Много отдавна не пазарувам дрехи оттам. Един дерт по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт