Магазини Pepco 12

  • 62 909
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 894
Здравейте. Нещо напоследък луднах в една стая да имам жълти завеси. Вчера обиколих 3 магазина Pepco докато събера общо 6 бройки. За Пловдив става дума.

Та да питам доволни ли сте от техните плътни завеси? Като прозрачност съм наясно, че има лека (все пак не са блекаут), но иначе?
Как се справяте с това, че са все някакви не особено широки (130 см.)?  Обикновено плътните завеси ги правят Х2 набор. Това означава че ако искаш да покриеш релса 3 метра трябват 4-5 перденца. Thinking

Преди десетина дни ходих в един специализиран магазин за пердета. Да, хубаво, ушивайки там ще бъдат в една или две части, а не в 5 примерно. Да, ще имат оловна нишка (ако искаш) долу. Ще имат и перделик. Но с текстура на плата тип едро като лен, цените им са от 40 нагоре. Добавя се и по някаква сума за ушиване. Както и да го смятам това означава 240 лева поне. Като цяло хубавки плътни завеси за спалня с релса 3 метра излизат 300 лева.

Реших, че мога да обърна недостатъка от няколко перденца вместо 1 в интериорна закачка. И купих от Pepco. Ми извинявайте ама 6 перденца ми излязоха 120 лева. На мен ми трябват 5, а шестото е, за да може шивачката да им изреже халките и да снади там по десетина см от резервното перде, така щото да се пришие обикновен перделик (мразя халки). Мисля, че даже и с работата на шивачката и перделика, който трябва да купя, няма да достигна 200 лева. Което значи в прав текст поне 100 лева от Ppco-то излизат по-евтино.

Засега това са ми сметките. Дано не се окажат без кръчмаря. Та остава и да са читави завесите. Събирам мнения, за да знам дали да купя и за другите стаи или да се върна на варианта скъпо от специализиран магазин.

Ще съм благодарна за мнения.

# 166
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Жълти май не съм виждала в Пепко са за курниз . Иначе хубаави изглеждат ние сме с релси и не става.

# 167
  • Мнения: 6 292
Защо ме търсиш?, моите корнизи са от тези за таван с улеи. Имам кукички, които са с щипки. Преди няколко години купих пердета с халки от Икеа и после едни с "уши". Подгънах халките и в раищата, за да не щръква сванах с едни малки безопасни игли от вътрешната страна. Пердетата закачих с щипките и така ги ползвахме без проблем.
Това дали няма да ти свърши работа, стига да имаш такива корнизи и пердетата да не дойдат къси ако ги подгънеш вместо да пришиеш парче плат?

Иначе приветствам идеята, идеално ще стане Simple Smile.

Скрит текст:

# 168
  • Мнения: 3 894
И ние сме с релси. Алуминиеви, двуканални. Същите са като разпространените пластмасови, но от алуминий, белички.

Ами няма да подгъвам. Просто взех един допълнителен брой и ще поискам от шивачката да ми резне целия участък с халките и да снади малко с плат взет от резервното перденце. После пришива перделик и готово.
Просто се влюбих в десените им. Е, има някакви, които са по 40 лева бройката, не по 20. Тогава акробатиката не си струва може би. Но при 20 лева цена за бройка си струва и още как.

Изкушена съм и от едно тънко перденце, което е с някакви като накъсани елементи. Стои като на точици. Много весело перденце.

Като минус бих посочила това, че са мачкаеми перденца все пак. Но както и одеве ви разправях - немачкаемите, скъпите, по поръчка... чудесно ама излизат 300 и нагоре при набор Х2 за 3 метра корниз.

Икейските също са чудесни, но нямат чак такова разнообразие от десени, а и са по 60 лева бройката (обикновено ги продават 2 за 120 лв). Може би само на Юска се доближават като цени.

# 169
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 397
Аз харесах 1 вид от Пепко.  Но  трябва шивач иии после мъжа да ги сложи и тц. Уж ремонт ще правим и ще слагаме курниз ама кога и дали ? Че трябва да е с кредит .

# 170
  • София
  • Мнения: 22 944
В Парадайс имаше купички и чинийки със зайчета. Търсех и от малките десертни чинийки с цветята, но имаше само една.

# 171
  • Русе
  • Мнения: 996
Момичетата от Русе, ако видите някъде тази чаша с цветя , пишете ми моля.Relaxed
Скрит текст:
Има от белите чаши в Pepco-Кауфланд.Преди десетина минути ги видях.

# 172
  • Мнения: 6 921

Аз пак така скромно-две зимата и две сега пролетни😇🌸🍀🌸
Чашата с този десен ми се видя огромна....
Джобчета за документи взех също за работа.
Тениска Скай,клин и лалета букет.

# 173
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Защо ме търсиш, моята теория е, че за нещо, което няма да го сменям всяка година не пестя пари, хеле пък 100лв. Просто купувам това, което ми хареса, пък дори и по-скъпо, но поне знам,че ще го гледам няколко години с удоволствие! Но това е само моето мнение!

# 174
  • Мнения: 3 977

Не купувайте това ..много бързо се счупи и на приятелка също плюс това балоните едвам стават абе пълна глупост ...

# 175
  • Мнения: 490
В тази брошура на Пепко , ми харесват 99% от продуктите 😭😂 .. Горката аз ! Много искам купичките със зайците и такива чинии с пИпИрудки. Дали ги има в някой от магазините в Люлин ? Също ми станаха интересни пердетата. Като видя жълто .. и полудявам още повече 😐😂. Може ли снимка да ги видя и аз ?!?...

# 176
  • Мнения: 3 730
Защо ме търсиш, ако искаш ми пиши на лично, за да ти дам координати на жена, която шие пердета по размер на клиента и има много модели. От Гоце Делчев е и аз вече доста пъти купувам от нея. Цените са й ниски. И плътно перде Софт с ушиване за релса 3 метра излиза по-евтино от пердетата от Пепко.

# 177
  • Мнения: 6 921

Не купувайте това ..много бързо се счупи и на приятелка също плюс това балоните едвам стават абе пълна глупост ...
Точно...това го играхме миналата година,голямо боклуче🙈
Защо лалетата са по 4 ...черен брой нали трябва да е нечетен брой за щастие и т.н.хубави поводи ...май ще ги разделя днес

# 178
  • Мнения: 3 894
Защо ме търсиш, моята теория е, че за нещо, което няма да го сменям всяка година не пестя пари, хеле пък 100лв. Просто купувам това, което ми хареса, пък дори и по-скъпо, но поне знам,че ще го гледам няколко години с удоволствие! Но това е само моето мнение!
Евтиното почти винаги излиза скъпо, съгласна съм. Но имам да правя пердета (тънки и плътни) за 2 спални с релси по 3 м, още една с релси 3,3 и 1,5, холс две релси съответно 3,8 и 3,3, трапезария със същите размери на релсите като на хола и най-накрая кухня с 2 релси по 1,2. Просто не мога да потроша толкова много пари.
А има и друго. Понякога си сменям с времето желанията за цвят. Не мога да налея един вагон парички в нещо, за което след 2 години може да ми хрумне да реша в друг цвят. Не си струва просто.
Защо ме търсиш, ако искаш ми пиши на лично, за да ти дам координати на жена, която шие пердета по размер на клиента и има много модели. От Гоце Делчев е и аз вече доста пъти купувам от нея. Цените са й ниски. И плътно перде Софт с ушиване за релса 3 метра излиза по-евтино от пердетата от Пепко.
Аз обаче живея в Пловдив. Няма как да стане. Но благодаря все пак.

# 179
  • Мнения: 490
Две години ? Аз ги сменям в годината по два пъти .. минимум ! 😀

Общи условия

Активация на акаунт