Супер модерната Бразилска лента

  • 7 688
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Joy Joy Joy сефте чувам "бразилска лентичка " да се "ползва".Това като виц ми е . hahaha
Joy
Както е казала кръц кръц-това е цялостно обезкосмяване на интимните части-може и съвсеееееемм тънка лентичка да се остави, но по принцип се маха всичко.Казва се "бразилска кола маска", защото бразилките си я правят редовно,особено по време на фестивалите, когато обличат оскъдните си костюми с много изрязани прашки.От там идва тази мода.Аз от доста години я "употребявам".

# 16
  • Мнения: 5 647
И аз я "употребявам" от доста време. Добре, че ме светна, че ставала за употреба, щото аз си мислех, че е за красота.  Mr. Green

# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 357
И аз я "употребявам" от доста време. Добре, че ме светна, че ставала за употреба, щото аз си мислех, че е за красота.  Mr. Green

Явно сме били в заблуда! Тюх! Друго си е да си новатор  Naughty

# 18
  • Мнения: 689
На мен пък защо ми се струва, че четох някъде, че бразилската лента вече не била такъв хит. Незнам, всъщност, може и да бъркам. Във всеки случай аз съм си добре с нея. "Ползвам я" по предназначение...

# 19
  • Мнения: 1 813
И аз съм в клуба на ползващите от години  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 540
Лентата си е лента, а цялостната кола маска си е цялостна. И на двете им викат, обаче, бразилски.

# 21
  • Мнения: 2 495
И аз съм в клуба на ползващите от години  Mr. Green
И аз, и аз Party

# 22
  • Мнения: 1 120
съвсем скоро разглеждах най-новите снимки и все още подготвящи се каталози за белъо и бански за следващата година и там ми направи впечатление пълното окосмяване на цялото тяло при жените!!!! Sick
краката на моделите бяха с около половин сантиметър,че и повече руси косъмчета.интимните им части не бяха добре обезкосмени,ами леко израснали..... не знам кое е на мода,или по-точно казано,вече няма определена мода,в момента всичко е модерно  Peace
п.с. аз никога не бих допснала такова нещо при мен-мъжо ще ме изгони!   Laughing

# 23
  • Мнения: 5 362
съвсем скоро разглеждах най-новите снимки и все още подготвящи се каталози за белъо и бански за следващата година и там ми направи впечатление пълното окосмяване на цялото тяло при жените!!!! Sick
краката на моделите бяха с около половин сантиметър,че и повече руси косъмчета.интимните им части не бяха добре обезкосмени,ами леко израснали.....
Това ми звучи ужасно #Crazy
Трябва да го видя,за да го повярвам.

# 24
  • Мнения: 703
Ламита,къде го гледа това,чак ме стъписа?
Дъра-бъра,ти пък ме скъса от смях!
А за бразилската лента-да се запиша и аз!От години съм "новаторка"!Най-естетично е за мен,пък и секси!

# 25
  • София
  • Мнения: 38 532
Всъщност американките и някои европейки май сега откриват топлата вода и бразилските прически, защото доколкото знам мноого от тях си ходят натурално окосмени и това досега се е смятало за нормално.

# 26
  • Мнения: 1 120
Всъщност американките и някои европейки май сега откриват топлата вода и бразилските прически, защото доколкото знам мноого от тях си ходят натурално окосмени и това досега се е смятало за нормално.
това найстина е така,била съм свидетелка на много красиви жени(чужденки),които не си обезкосмяват дори мишниците
а за въпросните снимки-имам приятел,който е много търсен фотораф в чужбина и миналия ден си беше в БГ и ми ги показа топли топли-бях ужасена,както и той,но ... въпрос на дизайнер
доколкото разбрах скоро и тук ще пуснат ''космати'' каталози за летните тенденции.е, ние обаче отсега си ги знаем-трябва да си с китеник за да си фешън Wink

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Дори не знаех, че се казва така, и аз махам всичко що е косъм отдолу по хигиенично ми се струва и секси, най вече за половинката.

# 28
  • Мнения: 689
Всъщност американките и някои европейки май сега откриват топлата вода и бразилските прически, защото доколкото знам мноого от тях си ходят натурално окосмени и това досега се е смятало за нормално.
това найстина е така,била съм свидетелка на много красиви жени(чужденки),които не си обезкосмяват дори мишниците
а за въпросните снимки-имам приятел,който е много търсен фотораф в чужбина и миналия ден си беше в БГ и ми ги показа топли топли-бях ужасена,както и той,но ... въпрос на дизайнер
доколкото разбрах скоро и тук ще пуснат ''космати'' каталози за летните тенденции.е, ние обаче отсега си ги знаем-трябва да си с китеник за да си фешън Wink
Значи правилно съм се информирала, че идва космата мода.
Дали ще я последваме? Как мислите, а... newsm78

# 29
  • Мнения: 7 186
Стига бе, космата мода. Shocked Те мъжете тъкмо започнаха да се обезкосмяват, дай сега ние да тръгнем с шубраците. Laughing
Тая няма да стане. Naughty ooooh! Stop

Общи условия

Активация на акаунт