ТЪРСЯТ СЕ КРЪВОДАРИТЕЛИ ЗА ДАРИ ОТ ВАРНА

  • 1 856
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Три месеца минимум трябва да са минали за кръводаряване, поне тук е така.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Предлагам темите да се слеят пък.. Буба, предполагам докато работи кръвния център. Аз ще мога след 14ч.

# 17
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
БУБА на сайта няма качена информация ако искаш на сайта има телефони на семейството можеш да звъннеш и да питаш майката Дора ще ти отговори!!

# 18
  • Мнения: 5 622
Просто в момента няма кой да отиде. Питам дали и малко по-късно ще може да се дари кръв!

# 19
  • Мнения: 809
Пише колкото се може по-скоро.
Предполагам, че и следобяд няма да е късно.

# 20
  • Мнения: 5 622
ОК. Това исках да знам и аз! Ако е за абсолютно веднага няма да можем да отидем. За малко по-късно е ОК!Ще дарим кръв.

# 21
  • Мнения: 809
 Hug за Буба!
  bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Минали са точно 2 м от последното ми кръводаване. Оф. Ще се обадя да питам. Намерих един приятел, дано го харесат за кръвоспущане.  Mr. Green

Казаха по алото, че 2 месеца минимум, даже 3 тряба от последното даряване. Но на място ще ме преценят, може да ме вземат. Тюх! Дано стане. Отивам за шчеколад.  Peace

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 12:34 от небесна красТавица

# 23
  • Мнения: 41
Телефона на кръвния център във Варна е 681800.
 Говорих с една сестра, която каза, че състоянието на детенцето е такова, че кръв е необходима непрекъснато. Аз не мога да дам в момента, защото съм болна и ще трябва да изчакам 10-ина дни заради антителата. Но можете да позвъните и да попитате за работното време и за всичко останало. Охраната вдига телефона, но аз помолих за разговор с някоя от сестрите. Беше много отзивчива. Дано се отзоват повече хора.

# 24
  • Мнения: 429
Да, в момента са нужни четири банки кръв. НО, ако се дарят повече или утре или другата седмица - на името на Дарина Росенова Пенчева от ІІІ-та Детска Клиника, то за Дари ще има кръв, когато й е нужна. Банката получава кръв, независимо от групата на донорите и се задължава да осигури на нуждаещото се детенце, когато му е нужно.

# 25
  • Мнения: 429
Зечова извинявай, ама незнам дали не съм натиснала нещо погрешно, та на моята тема излезе твоето име. Но съм сигурно, че за каузата няма да се сърдиш  Peace

# 26
  • Мнения: 4 324
Дано се намерят повече хора в помощ на Дари. Дано се оздравее това слънчице. Ще се моля за нея.

п.с. имаше три теми с едно и също съдържание - обединих ги.

# 27
  • Мнения: 4 651
небесна, звънях да питам, ама ми казаха, че поне 3 месеца трябва да са минали, за да ме пуснат, пък и аз като теб - едва два  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 629
Много съжалявам, анемична съм(с много ниско кръвно) и не ме искат за кръводарител Sad

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тогаз правим следната уговорка. Края на Януари, живот и здраве, ще отидем росни, пресни, енергични, витаминозни и ще дадем пак. Тъкмо ще са минали 3 м, на 25-октомври ходихме.
Понеже пише, че Дари се нуждае постоянно от кръв, тъкмо ще сме резервен вариант.
Днес ще водя приятел, както вече казах, надявам се да дари, ще туря маса с лакомства и питиета, че санким някой се омагьоса и присъедини към кампанията...  Peace
Айде, 14 30.
Предният път Франзела Калина беше Главен Черпач, днес съм аз.

Общи условия

Активация на акаунт