Защо почти винаги жените...

  • 3 043
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Защото обикновено на мъжете им е екстра да живеят по един определен начин и колкото и да им се обяснява и говори, не обръщат внимание, жените търпят, търпят и някрая си хващат багажа  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Стоя си на работното място пред компютъра и се чудя и се мая.... и отговор немога да си дам. Защо почти винаги жените правят първата крачка към раздялата? Защо мъжете се стремят да запазят семейството и семейното щастие, а нежните им половинки, като че въобще неги интересува. Едва ли не мъжете са виновни за всичко и едва ли не нищо неможело да се върне на зад. Чувал съм дори думи от сорта "винаги ще се намери някой друг, и сама ще се справя,"тъпкач" (пенис) или някой с който да си го слагампод път и над път и тнт...."" Защо жените разсъждават по този начин? Защо не правят опити да запазят връзките си? Защо трябва да се разделят хора които са създадени един за друг, постигнали са много в живота(създали дом, семейство, деца)? Защо трябва да се разделиш със своята сродна душа, със своята половинка на тая земя, и в последствие да разбереш че си сгрешил, че си направил огромна грешка????????????? Защо се разделят хора които са създадени един за друг? НЕЗНАМ ЗАЩО!!!
Щото са ти били такива жените hahaha
Сериозно, порасни! Ще ти е по-леко Peace
А т'ва за истинската любов просто кърти мивки Joy

# 17
  • Мнения: 319
Стоя си на работното място пред компютъра и се чудя и се мая.... и отговор немога да си дам. Защо почти винаги жените правят първата крачка към раздялата? Защо мъжете се стремят да запазят семейството и семейното щастие, а нежните им половинки, като че въобще неги интересува. Едва ли не мъжете са виновни за всичко и едва ли не нищо неможело да се върне на зад. Чувал съм дори думи от сорта "винаги ще се намери някой друг, и сама ще се справя,"тъпкач" (пенис) или някой с който да си го слагампод път и над път и тнт...."" Защо жените разсъждават по този начин? Защо не правят опити да запазят връзките си? Защо трябва да се разделят хора които са създадени един за друг, постигнали са много в живота(създали дом, семейство, деца)? Защо трябва да се разделиш със своята сродна душа, със своята половинка на тая земя, и в последствие да разбереш че си сгрешил, че си направил огромна грешка????????????? Защо се разделят хора които са създадени един за друг? НЕЗНАМ ЗАЩО!!!

Не си прав, че жените не се опитват да запазят връзката си, а пък мъжете едва ли не всичко дават, само и само да задържат до себе си жената , с която живеят/са създали семейство и т. н. И двата пола се опитват да запазят връзката си (има естествено и изключения, но за щастие те не са повече от правилата!), на жените и мъжете действат по различен начин в такава ситуация. Ей затова се казва, че жените са от Венера, мъжете са от Марс - демек едните никога няма да разберат другите и обратното. Не се терзай толкова много по този въпрос! Колкото по-навътре в материята навлизаш, толкова повече ще се объркваш! Но просветелние няма да дойде, повярвай! Важното е да можеш да правиш (разумни) компромиси и да проявяваш (разумно) разбиране!

# 18
  • Мнения: 2 220
Ох, и аз така разсъждавах като бях на 19... И аз не можех да проумея как може аз толкова много да обичам, а отсреща да няма нищо подобно... Как може да не съм с човека като той е моята половинка... Разбери, че това, че за теб е така, не означава, че е същото и за другия... не знам по каква причина. Дори и все още. Но се случва. Все пак това са чувства, не са константна величина...

# 19
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз пък не разбирам защо мъжете все вървят като коне с капаци и не забелязват проблемите, които малко по малко подкопават връзката... Защо мъжете не забелязват опитите на жените да запазят връзката? Защо все те последни си дават смека когато нещата не вървят? Защо все се носят по течението и не искат да си развалят рахатлъка като направят някакво усилие за да е всичко ок?...
Защото обикновено на мъжете им е екстра да живеят по един определен начин и колкото и да им се обяснява и говори, не обръщат внимание, жените търпят, търпят и някрая си хващат багажа  Laughing
Повече няма какво да допълня  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък не разбирам защо мъжете все вървят като коне с капаци и не забелязват проблемите, които малко по малко подкопават връзката... Защо мъжете не забелязват опитите на жените да запазят връзката? Защо все те последни си дават смека когато нещата не вървят? Защо все се носят по течението и не искат да си развалят рахатлъка като направят някакво усилие за да е всичко ок?...

 smile3501

# 21
  • Мнения: 1 983
Аз пък не разбирам защо мъжете все вървят като коне с капаци и не забелязват проблемите, които малко по малко подкопават връзката... Защо мъжете не забелязват опитите на жените да запазят връзката? Защо все те последни си дават смека когато нещата не вървят? Защо все се носят по течението и не искат да си развалят рахатлъка като направят някакво усилие за да е всичко ок?...

абсолютно подкрепям това мнение, нямам какво да добавя

# 22
  • Мнения: 420
    Никоя жена не взема това решение лекомислено. За да го направи, трябва наистина да и е писнало. Нещо в общуването ви е куцало, щом не си разбрал и сега не разбираш, че не си усетил наличието на проблем. Това, че тя се е решила, за мен е знак, че е била разумна и смела жена. Да напуснеш някого със сигурност е по-трудния начин да се справиш с живота си. По-лесното е да имаш до себе си мъж на всяка цена и за пред хората.
    И все пак при подобен разрив грешките са и у двамата!

# 23
  • Мнения: 4 406
Защо почти винаги жените правят първата крачка към раздялата?
това въобще не е вярно,  в твоят случай си помисли дали вината не е в теб?
никоя жена не махва лесно с ръка на връзка, семейство или до където там са докарали отношенията си.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 408
Нещо не е така.
Глупостите за "вечната любов" ги остави за сериалите, аз ти казвам, че и най-красивата и дълбока любов може да бъде "отвеяна" от дребни и несъществени за мъжкото /в най-честите случаи/ око битовизми.
Не ти се разказва- ама не разказвай, тогава защо, аджеба си виснал в този сайт да се жалваш?
Ти да не си Николайчо на Ани?
99% съм сигурна, че си ти, ама айде.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 408
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=150236.0
Ето този Николайчо!

# 26
Започвам да усещам някъкви тънки нападки от разни дами. Незнам защо започнахте да ме наричате с разни имена и да ме сравнявате с някакви лица които са писали в форума newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Незнам дори защо всички жени атакуват даден мъж когато той си позволи да изкаже лично мнение в женски форум. Мисля че всеки човек може да пише и да изказва мнение в нета където може и както може.  Ако не съм прав нека този или тези форуми бъдат само за жени ида не се допускат мъже в тях(което е невъзможно). Не е хубаво така да се нападат хора които не познавате и особенно хора които имат някакви проблеми и искат да споделят някъде с някой, без всъщност да се споменават действителни лица. Та нали за това са форумите или... Thinking

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Госте, що се правиш на ущипана мома? Нали искаше да чуеш женско мнение... Не прочетох нищо обидно. Само имаш доста материал за размисъл.

# 28
Женско мнение ДА но нападки и едва ли не натикване в кучи г... КОФТИ Е... може да всичко но всяко нещо си има граница. 

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Още нищо не си видял. Тук е един голям кокошарник Laughing
Ти нали не мислиш, че някой бяга от хубавото? Любов, романтика, щастие... и изведъж госпожата решава да си тръгне без да погледне назад. Тегли шута на голямата си любов и тръгва да си търси нов тъпкач... Някак си не си го представям newsm78

Общи условия

Активация на акаунт