Нокти

  • 750
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Здравейте, дами! Моля, да ми помогнете, неиздържам вече. От малка имах навика да си "гризя" ноктите, сега просто немога да имам хубави нокти, малки са, грозни са, малоумни са.... Не става дума за, кой знае какви дълги нокти, а за нормални късички, но и такива не са... Препоръчайте ми нещо за бърз разтеж и да не се чупят

# 1
  • Мнения: 2 882
Маникюр с гел лак. Изпробвано👍

# 2
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Ноктите се чупят без значение какви грижи полагаш за тях. Нормално е. Гел лак, или изграждане е единственото спасение. Стават доста по-твърди и устойчиви заради материала. Не е нужно да са дълги при такава процедура, може и къси да бъдат.

# 3
  • Мнения: 2 228
https://www.youtube.com/watch?v=X4tlQDxIMoA&ab_channel=TheSalonLife
https://www.youtube.com/watch?v=MSUPWfDuaKw&t=657s&ab_channel=TheSalonLife
Тази дама има много хубави съвети за ежедневна поддръжка, препоръки за различни продукти и т.н.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Откакто се помня си гриза ноктите. Последните 7 години съм с гел. Само тогава не мога да ги гриза, но това не ми пречи да чопля кожички, както и гела от всички страни. Ако се случи да се отлепи някой, до края на деня е изгризан до дъно, което означава, че 7 години не са ми помогнали да изкореня този ужасен навик. Гел е единственото спасение

# 5
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Гел лак, няма мърдане.

# 6
  • Мнения: 1 793
Моите нокти са много меки и се цепят и то ниско ,до месо.Ужасно беше и в ръцете като слугинчето Мара.От много години съм с гел лак.
Първоначално се наложи да ги изградят,после те си пораснаха защитени отдолу.Сега съм винаги с красив маникюр.Пишете от кой град сте,момичетата да ви препъръчат добър маникюрист.Не всеки става.

# 7
  • Мнения: 11
Аз също доста дълги години си гризях ноктите. Мен ме спаси ноктопластика. Бях с ноктопластика, докато не ми израстнаха ноктите, след което продължих да ги поддържам.
И така вече 8 години няма и следа от изгризаните нокти. Държа да отбележа, че с ноктопластика и гел съм била около година, година и половина. От там нататък са си напълно естествени, но всеки месец съм на гел лак.
Здравейте, дами! Моля, да ми помогнете, неиздържам вече. От малка имах навика да си "гризя" ноктите, сега просто немога да имам хубави нокти, малки са, грозни са, малоумни са.... Не става дума за, кой знае какви дълги нокти, а за нормални късички, но и такива не са... Препоръчайте ми нещо за бърз разтеж и да не се чупят

Общи условия

Активация на акаунт