Шефе, дай да ти подухам (не се плашете,моля)

  • 2 033
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 238
Истински случай: Идват шефове в офиса и една от тях е дама с подчертан руски акцент. Колежка, вписвайки се в чуруликането на дамата изведнъж проговаря меко и изцепва: "Ама влиезтие, не стойтие в каридора!" /Влезте, не стойте в коридора!"

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
Мазньовците  са малкото зло.В един голям колектив страшните са Интригантите.

 Напълно съм съгласна с това.
 Иначе аз слава Богу не съм попадала на впечатляващи екземпляри и от двата вида(е, тук таме по някой, но умерен), но сестра ми с какво се е сблъсквала...да се чудиш тези хора от къде намират сили, време, идеи и желание за такива неща.
 Не знам... може на някои да им е вродено.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Не, не бих. Като усетя, че ми лъха на лошо ще се отдалеча на здравословно разстояние. Това, че ще отбягна зловонния му дъх мълчаливо прави ли ме няма подмазвачка?
Ами всяко премълчаване на истината си е вид лъжа, лицемерие и т.н. наистина не е подмазване.
Може би ако му подариш четка и паста за зъби  Mr. Green  Joy  ще е подмазване  Mr. Green
(ей, днес ми е лигаво, да не ми се обидиш  Blush)

# 18
  • Мнения: 211
Аз пък мисля , че фактът , че има подмазвачи не означава задължително , шефът ги харесва. Даже съм била свидетел и на обратното , т.е. да се толерират , ако може така да се каже естествените хора , а на "подмазвачите" - никакво внимание. Даже аз лично бих предпочела да работя с хора , които да ми дават ясна представа за случващото се , а не някакви розови картинки . Но пък и аз съм далеч -далеч от началнически пост...
Между другото весело посрещане на новата година и повишение за всички!  newsm03

# 19
  • Мнения: 5 622
Никога не съм можела да се мазня. Нито на шефове, нито където и да било. Това мога смело да заявя, че само ми пречи. Хората обичат да им се мазнят. И тук е пълно с такива мазньовци, които съм сигурна, че успешно прилагат маслоизливането и в реалният живот.

Както и обратната група хора- при първа възможност да направят гадост на някого, под каквато и да било форма..най-често желаят да останат скрити...тук във форума- зад никовете си. Или поне те си мислят, че остават скрити....


И двете групи хора не ги долюбвам и ми смърдят на простотия от 10 километра  Sick

# 20
  • Мнения: 56
Мазньовците  са малкото зло.В един голям колектив страшните са Интригантите.

Според мен програмата на подмазвача е пълна с интриги. Абе те направо са си едно и също  newsm48

# 21
  • Мнения: 9 990
Оооо, не е така.Много шефове мразят -Шефееее, товааа, Шефееее, оноваааа, да ти сипя кафенце, да ти донеса пощатааа, фръц, фръц...Интригантите са племе мълчаливо за пред Шефа.....те си плетат своето измежду самите колеги, докато така се разрастне интрижката, че да стигне до Шефа...

# 22
  • Мнения: 56
пенелопа , то ясно, че интриганти може да има и сред простосмъртните, ама какво мислиш си говорят мазньовците с шефовете. Те като им направят комплимент три - пет пъти и след това започват - например - много хубава пола имаш, ако е жена. Пък тази Цура, да речем, така е напълняла виж я само ... пък как те изгледа, ама може и така да ми се е сторило... smile3508

# 23
  • Мнения: 1 517
Аз съм междинен шеф и...МРАЗЯ мазници и мазньовци. То сякаш няма такива из подчинените ми, де. Обаче интригантки колкото ти душа иска  ooooh! (ма к' во да прайш - 40 жени са все пак  hahaha )

# 24
  • Мнения: 9 990
Аз говоря за интриги на много по-високо ниво от външността на някоя дама в офиса и дали има бримка на чорапите... Thinking

# 25
  • на село
  • Мнения: 1 028
Хич не мога да се мазня. Сигурно затова когато наближат съкращения съм от първите  Rolling Eyes Ама човещинка - каквото ми е на езика директно си го изплювам  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 517
Аз говоря за интриги на много по-високо ниво от външността на някоя дама в офиса и дали има бримка на чорапите... Thinking

Именно де  Mr. Green  Twisted Evil ...то бримката на чорапа си е обикновена клюкина.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 402
Истински случай: Идват шефове в офиса и една от тях е дама с подчертан руски акцент. Колежка, вписвайки се в чуруликането на дамата изведнъж проговаря меко и изцепва: "Ама влиезтие, не стойтие в каридора!" /Влезте, не стойте в коридора!"

Смях се от сърце с внезапно проговорилата с руски акцент колежка  Joy

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
"Преклонена главица-сабя я не сече"
 Аз хич не мога да си държа устата запушена.Като си ми е нещо на езика си го казвам Laughing.А има много шефове, които предпоитат да им се казват нещата както са си, от колкото да си седят в "неведение".Ако бях шеф бих предпочела да питам някого за нещо, който знам, че ще ми каже истината, а няма да ме излъже.
Но от друга страна има хора, които предпочитат да им се мазнят и да ги ласкаят.Ама те са си такива по природа, а не защото са "шефове". ooooh!

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Истински случай: Идват шефове в офиса и една от тях е дама с подчертан руски акцент. Колежка, вписвайки се в чуруликането на дамата изведнъж проговаря меко и изцепва: "Ама влиезтие, не стойтие в каридора!" /Влезте, не стойте в коридора!"

Смях се от сърце с внезапно проговорилата с руски акцент колежка  Joy
Аааа, това ми хареса много. ooooh! Joy

Общи условия

Активация на акаунт