На море в Турция - тема 78

• 58 320
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • София
Някой ходил ли е в хотел Кая- Сиде? Имаме резервация за 08.06. и дори не съм проучвала мнения за хотела.

Ако има някой пътешественик, който е бил в нашата посока, ще се радвам да сподели какво му е харесало.
Един френд миналата година беше в Кая Белек и беше впечатлен. По всяка вероятност тая верига държи ниво. Много ти помогнах, нали?

Много ми помогна, да. Simple Smile

Ако намериш някой приятел, който е бил в хотел Кая- Сиде, попитай го за впечатления от почивката. Simple Smile

# 571
  • Sofia
Дъждът в Сиде спря, слънцето изгря и е супер. 😎🤩
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 23 май 2023, 14:13 от Crystal_Noir

# 572
Скрит текст:
Хайде вече стига се е вълнувало това време, слънцето да се показва и всички да се насладим на максимум на почивките си , които съм сигурна , че повечето от нас чакаме от повече от половин година .
В събота пристигаме в Сиде и стискаме палци за хубаво време !

# 573
  • Някъде в Европа...
MaManaSaMi, от твойте уста в божиите уши 😀!
И ние в събота ще сме в район Алания. Започнах да събирам багажа вече, слагам по- малко потници, отколкото блузки, но се глася за топло време 😀..

# 574
Някой ходил ли е в хотел Кая- Сиде? Имаме резервация за 08.06. и дори не съм проучвала мнения за хотела.

Ако има някой пътешественик, който е бил в нашата посока, ще се радвам да сподели какво му е харесало.
.   Мои познати бяха в хотела миналата година и бяха много доволни

# 575
Скрит текст:
Аз свикнах вече, сутрин времето изглежда ужасно, сякаш никога няма да се оправи и до обяд става съвсем друго и всички са на плажа. От утре го дават да е хубаво постоянно. Взимайте потници смело, дори в дъждовните дни вечер си е топло.

# 576
  • Beyond the Frontiers
Вчера сутринта в София беше с такава мъгла, все едно е ноември...Явно си минава някакъв фронт/ циклон с необичайно време.

# 577
  • Sofia
Новият Арканус в Сиде работи на пълни обороти. Помня, че някой от тук го беше резервирал и се притесняваше дали ще отвори навреме.  Изглежда много добре (съседи сме), от едната му страна още е малка строителна площадка с фургони, но и това ще оправят. Simple Smile

# 578
Ние живот и здраве сме от 06.06. В новия Арканус.  Чета , че ще има и  релакс басейн , но май още не е готов . Важното е , че хотела успя да отвори навреме. 
Новият Арканус в Сиде работи на пълни обороти. Помня, че някой от тук го беше резервирал и се притесняваше дали ще отвори навреме.  Изглежда много добре (съседи сме), от едната му страна още е малка строителна площадка с фургони, но и това ще оправят. Simple Smile

# 579
  • Стара Загора
Чета в групата в ФБ, че времето вече се е оправило и все по-морско ми става.
На почиващите вече - приятна почивка и страхотно време им желая и да пускат снимки Blush
Има ли някой който ще лети от Пловдив на 08.06 за Анталия?

# 580
  • Sofia
Да, днес вече времето е обичайното за сезона 35°С. Първият ден беше добре, и после студ, и дъжд ни валя. С мъжа ми се бъзикаме, че ние им донесохме софийското лошо време. 😂 Сега вече всичко е перфектно! 😎

# 581
Моля почивалите в Шандор Топкапъ или Кремлин да си спомнят как се отива в Анталия с автобус или долмуш? Къде има разписание, ако има сайт някакъв. Много искам да отидем до стария град, яхтеното пристанище и Адриановата порта, но не знам как точно. Пред хотела спира автобус номер 7, но все пак допълнителна информация ще ми е от полза.

Последна редакция: пт, 26 май 2023, 14:37 от valya_bl

# 582
  • Русе
Ние се върнахме от Алания - Royal Garden Beach, бяхме там от 13.05 до 20.05. Бях резервила през Версо травел. Два дни преди отпътуването ни съобщиха че ще пътуваме с Ориент 99, а навръщане ще бъдем с автобус на Версо. Пристигнахме в хотела към 9:30-10 ч ,веднага ни чекираха ,сложиха ни гривните и ни заведоха до ресторанта да закусим. След около час ,два ни дадоха ключа от стаята  и ни настаниха .Стаята ни беше в основната сграда  с отделна спалня и децата отделно на дивани , широка стая с тераса към пътя ,банята с душкабина ,хладилника го зареждаха всеки ден със студен чай, кока кола,фанта,вода ,газ .вода. Имахме и кана за гореща вода за чай и нес кафе. Хотела има 3 детски басейна за деца до 3-4 г , 2 които са с пързалки и са 145 см и други 2 големи  от 145 до 170 ,както и вътрешен басейн. Храната като цяло беше много добра . Закуска -яйца на очи,бъркани яйца, омлети, варени яйца, палачинки, сирена ,кашкавали ,маслини ,кроасани , баница бюрек ..много неща . За обяд може да хапваш на бар басейна тип бързо хранене  пилешки хапки,бургери, пици ,гюзлеми ,салати  . Такъв бар има и на плажа . Вечерите бяха тематични имахме морска ,турска  .Посетихме и а Ла карт ресторанта рибна вечеря ,всичко ни хареса . Като цяло сме много  доволни и впечатлени от обслужването ,винаги поздравяват ,усмихнати ,питат как си ,нещо дали ни трябва. Имаше и аниматори ,всеки ден игри на дартс, волейбол на плажа ,в басейна имаше бадминтон,  вечерно шоу за малките  след което за големите.  После дискотека  и ако все още си гладен имаше и среднощна супа и салати от 23 ч до 7 сутринта. Единственото гадно нещо беше уискито .Все едно развалено .
Навръщане в 13:25   ни взеха версо и пак към 9:30 пристигнахме в София.  Времето за което бяхме там беше слънчево 25-28 градуса ,морето е доста солено ,пясъка едър с камъчета кръгли . Страхотно си прекарахме ,бихме повторили.

# 583
  • Пловдив
Чета в групата в ФБ, че времето вече се е оправило и все по-морско ми става.
На почиващите вече - приятна почивка и страхотно време им желая и да пускат снимки Blush
Има ли някой който ще лети от Пловдив на 08.06 за Анталия?
Ще очаквам отзив как е бил полета от Пловдив.Ние сме след вас.

# 584
  • София
Мая, това което го разказваш, го има почти навсякъде.
Водата в басейните ставаше ли за плицикане? За морето няма да питам.

Общи условия

Активация на акаунт