Черен и бял списък на фризьорите!?

  • 259 357
  • 898
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 93
а къде в тоя район има добри? Аз по принцип си поддържам една и съща прическа от години,но незнайно защо всеки при който отида не ме прави така както искам.Напоследък ходя и показвам снимка от телефона как искам и пак не ме правят.И крайщата ми като се изправя хвърчат.Искам като ме филират да нямам хвърчащо или накълцани етажи.Явно си има техника и искам някой по близичко да ми е да ме поддържа.Аз иначе имам перфектната фризьорка,но тя се премести доста далечко и ми е трудно да я посещавам по често,затова питам Simple Smile

# 826
  • Мнения: 1 416
а къде в тоя район има добри? Аз по принцип си поддържам една и съща прическа от години,но незнайно защо всеки при който отида не ме прави така както искам.Напоследък ходя и показвам снимка от телефона как искам и пак не ме правят.И крайщата ми като се изправя хвърчат.Искам като ме филират да нямам хвърчащо или накълцани етажи.Явно си има техника и искам някой по близичко да ми е да ме поддържа.Аз иначе имам перфектната фризьорка,но тя се премести доста далечко и ми е трудно да я посещавам по често,затова питам Simple Smile
Съжалявам, не знам в този район за добри фризьори. Съветвам те да ходиш макар и по-рядко, но при твоята доверена фризьорка Simple Smile Ако знаеш колко фризьорки смених вече и коя от коя все по-лоши и некъдърни и нямам избор, ще трябва да продължавам да опитвам , докато си намеря добра фризьорка, защото моята замина в чужбина Sad И аз съм така - нося снимки, даже на компютъра им показвам поне десетина снимки и идиот да си ще се ориентираш какво искам и ще го направиш, ако си добър фризьор, това което искам не е никак сложно, но не могат и не могат - некъдърно племе #2gunfire Отчаяна съм вече и се чудя къде да ходя...обикновено или не съм доволна или съм доволна като излезна от фриз. салон, а като си измия косата вкъщи и се среша, установявам, че пак не съм подстригана така, както искам Confused

# 827
  • Мнения: 1
къде се намира Кало в Младост 1а?Търся си фризьор наблизо около кв.Изток обаче не мога да си намеря та разширих периметъра.И аз за Кало знам че е хубаво постригват,но не знам адреса.Споделете моля ви!
За кв.Изток мога да ти препоръчам Ани, работи в салон Lorene, зад Интерпред.
Също така друга добра фризиорка в този район е и Сияна, сега ще ти обясня къде работи. Значи, от кино Изток тръгваш нагоре по Жулио Кури, посока Интерпред. На около 100 м от киното , отдясно се пада, има една нова кооперация, жълта, и там се намира фризиорския салон, за съжаление забравих как се казва.
Дано съм ти била полезна Wink

# 828
  • Мнения: 1 416
Забравих да добавя нещо или по-точно да поправя едно мое мнение отпреди месец някъде. Преди известно време похвалих салон Стефан и по-точно фризьорката Ели от салона. Е, да , ама след като си измих косата и се сресах установих, както често ми се случва, че отново не съм подстригана както исках! Направила ми е по-дълбоки етажи, точно каквото изрично и казах да не прави! Аз съм с чуплива коса и тя ми беше изправила косата в салона, но като се прибрах вкъщи и след като си измих косата, тя естествено ми се начупи и тогава забелязах реално как точно ме е подстригала. Е, не съм доволна, не е достатъчно само да е любезен фризьора, и професионалните му качества са също толкова важни, колкото и доброто отношение към клиента! Не мога да си обясня как е възможно такова нещо, при положение, че преди да седна да ме стриже на компютъра и показах доста снимки на това, което искам да ми направи?! Нищо сложно не се искаше от нея да направи, но уви... Мнението ми е, че Академия Стефан трябва повечко да обучава фризьорите си преди да ги пуска да практикуват! Определено не бих посетила и Академията да си правят експерименти с мен и да се учат на моята коса  съвсем начинаещи фризьори след не добрия си опит със салона. В салона работят уж професионални фризьори, а Академията, където се знае, че работят ученици си представям как пък те работят Tired Както каза мъжа ми те професионалните фризьори масово са гола вода, пък учениците хептен!

# 829
  • София
  • Мнения: 1 595
Мацки, я препоръчайте някой добър фризьор в раьона на Дондуков или Театър София  Praynig
Не мога да си намеря свестен фризьор. Все от нещо не съм доволна. Имам доста дълга, но тънка коса и искам да ми я оформят като хората.

# 830
  • София
  • Мнения: 93
къде се намира Кало в Младост 1а?Търся си фризьор наблизо около кв.Изток обаче не мога да си намеря та разширих периметъра.И аз за Кало знам че е хубаво постригват,но не знам адреса.Споделете моля ви!
За кв.Изток мога да ти препоръчам Ани, работи в салон Lorene, зад Интерпред.
Също така друга добра фризиорка в този район е и Сияна, сега ще ти обясня къде работи. Значи, от кино Изток тръгваш нагоре по Жулио Кури, посока Интерпред. На около 100 м от киното , отдясно се пада, има една нова кооперация, жълта, и там се намира фризиорския салон, за съжаление забравих как се казва.
Дано съм ти била полезна Wink
Сияна май ще е Simple Smile благодаря ти.Аз го знам салона само че без да ги знам кой как работи не се пристрашавам да вляза.
Amra ужас...аз затова ходя все зле постригана.Обиколила съм много фризьори и сега не смея никъде да се пострижа.Като ми дойде ред за постригване си имам добра фризьорка,но както казах ми е далече и нямам време да ходя до нея и си викам,кво да дам 30 лева да ме накълцат,като има салони за 8-9 лева ще ме направят същата.Не знам дали си ходила в тоя салон на Атанас Далчев на ъгъла с Гагарин,има едни големи табели на керастас,там за 28лв само постригване излезнах като оръфляк.Снимка носих кво ли не обясних и накрая трагедия.А лошото е че като ме накълцат и като отида после при мойта фризьорка когато вече няма накаде да ходя и едвам ми оправя косата от предни постригвания.Аз постригвам по хубаво от тия дето казах,само че сама на мойта коса не мога да сложа ножица Simple Smile

# 831
  • Мнения: 1 416

Сияна май ще е Simple Smile благодаря ти.Аз го знам салона само че без да ги знам кой как работи не се пристрашавам да вляза.
Amra ужас...аз затова ходя все зле постригана.Обиколила съм много фризьори и сега не смея никъде да се пострижа.Като ми дойде ред за постригване си имам добра фризьорка,но както казах ми е далече и нямам време да ходя до нея и си викам,кво да дам 30 лева да ме накълцат,като има салони за 8-9 лева ще ме направят същата.Не знам дали си ходила в тоя салон на Атанас Далчев на ъгъла с Гагарин,има едни големи табели на керастас,там за 28лв само постригване излезнах като оръфляк.Снимка носих кво ли не обясних и накрая трагедия.А лошото е че като ме накълцат и като отида после при мойта фризьорка когато вече няма накаде да ходя и едвам ми оправя косата от предни постригвания.Аз постригвам по хубаво от тия дето казах,само че сама на мойта коса не мога да сложа ножица Simple Smile

Ми не, не съм ходила в този салон, за който казваш, но не се и съмнявам, че човек може да попадне на некъдърници и да даде 28 и повече лв  Confused Аз на някакви драстично некъдърни чак не съм попадала, но достатъчно да попаднеш 4-5 пъти на нескопосани фризьори, за да се изнервиш до краен предел и да ти се отще да посещаваш фризьори за дълго време напред. Разбирам те  Hug И аз говоря, говоря преди да седна под ножицата, обяснявам, обсъждам, показвам...и пак същото. А пари обаче могат да се взимат - цените им големи! Вече честно казано посещението при фризьор за мен не е отпускащо и разтоварващо, а едно от най-напрегнатите ми излизания, където стоя като на тръни през цялото време докато ме правят Sad Успех ти пожелавам и дано случиш на фризьор  bouquet

# 832
  • София
  • Мнения: 255
Здравейте момичета.

Сигурно някъде по-назад в темата е писано по въпроса, но честно казано не ми се четяха 60 страници..

Та да ви питам - знаете ли в кв. Стрелбище добър фризьорски салон, от чието обслужване сте останали доволни? А и с нормални цени  Simple Smile Simple Smile

# 833
  • Мнения: 37
Здравейте момичета.

Сигурно някъде по-назад в темата е писано по въпроса, но честно казано не ми се четяха 60 страници..

Та да ви питам - знаете ли в кв. Стрелбище добър фризьорски салон, от чието обслужване сте останали доволни? А и с нормални цени  Simple Smile Simple Smile

http://savenko-hair-style.com/%d0%b7%d0%b0-%d0%bc%d0%b5%d0%bd/  Peace
Аз съм от доволните и добре ослужени от този салон !

# 834
  • Мнения: 1
къде се намира Кало в Младост 1а?Търся си фризьор наблизо около кв.Изток обаче не мога да си намеря та разширих периметъра.И аз за Кало знам че е хубаво постригват,но не знам адреса.Споделете моля ви!
За кв.Изток мога да ти препоръчам Ани, работи в салон Lorene, зад Интерпред.
Също така друга добра фризиорка в този район е и Сияна, сега ще ти обясня къде работи. Значи, от кино Изток тръгваш нагоре по Жулио Кури, посока Интерпред. На около 100 м от киното , отдясно се пада, има една нова кооперация, жълта, и там се намира фризиорския салон, за съжаление забравих как се казва.
Дано съм ти била полезна Wink
Сияна май ще е Simple Smile благодаря ти.Аз го знам салона само че без да ги знам кой как работи не се пристрашавам да вляза.


Само да ти кажа, че в салона освен Сияна, работи и едно друго момиче, през ден се редуват, аз при другата не съм ходила. Ако искаш да ти дам телефона на Сияна, може да ми пишеш на лс Wink

# 835
  • София
  • Мнения: 93
Samanta_X пълна ти е кутията Simple Smile А аз ли нещо съм се объркала,но днес минах от там и не го видях салона.Тва било аптека което съм мислила,да не е в същата кооперация с птеката надолу по стълбите?

# 836
  • Мнения: 1
Samanta_X пълна ти е кутията Simple Smile А аз ли нещо съм се объркала,но днес минах от там и не го видях салона.Тва било аптека което съм мислила,да не е в същата кооперация с птеката надолу по стълбите?
Готово, празна ми е вече кутията Simple Smile Да, същата кооперация е. Слизаш по пътеката (една гумена е) и на 2 метра от нея се влиза в салона. Понеже салонът е малък, и затова е възможно да не си го забелязала.

# 837
  • Мнения: 160
Някой ако се е подстригвал по подобен начин и е останал доволен от фризьора, моля да сподели координатите му. Предварително благодаря!

# 838
  • Мнения: 21
Не виждам нищо особено в причесчицата, която си постнала, всяка читава фри`орка може да ти я направи. Не е нужно да издирваш тази на Николета Лозанова Simple Smile

# 839
  • Мнения: 160
Не виждам нищо особено в причесчицата, която си постнала, всяка читава фри`орка може да ти я направи. Не е нужно да издирваш тази на Николета Лозанова Simple Smile
Съгласна съм, но не всички са читави. Аз досега не съм си открила своя фризьор и затова питам. Случвало ми се е да се разплаквам след посещение при "фризьор" и то само заради един бретон, очевидно на някой не им се отдава... #2gunfire И не искам да рискувам за съвсем нова прическа да си тръгна примерно с около един сантиметър разлика в дължините от двете страни, както се случи на една моя приятелка  smile3511

Общи условия

Активация на акаунт