Пролет идва, всичко се раззеленява, а ФЕВРУАРЧЕТО щедро усмивки раздава

  • 15 814
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 199
Пандата е най-евтина в аптеки Гален - постоянна цена 59лв. без отстъпки.
За 24 май направих една голяма поръчка (над 20 детски книжки) и много искам да похваля цялата поредица на "Приказки в рими". Книжките наистина са страхотно написани, дори на мен и на ММ са ни интересни. Диди ги слуша в захлас, но изобщо не ѝ действат приспивно. Изчаква да спрем да четем и чак тогава заспива Grinning
От къде поръчахте книжките?

# 676
  • Мнения: 203
От Озон. По 2-3лв е едната книжка, а са нарисувани страхотно, страниците не са от най-тънките и римите вървят много гладко. Към момента фаворити са ми "Грозното патенце", "Житената питка" и "Косе Босе".
.

# 677
  • Мнения: 1 695
Пандата и аз я взимам от Гален, не знам защо на другите места е с 30 лв по-скъпа.... А книжки аз взех от store.bg.

# 678
  • Мнения: 203
Можете ли да препоръчате ефективна подложка против изпотяване? Заглеждам Aeromoov, но има различни отзиви.

# 679
  • Мнения: 1 104
А защо разредихте пандата през ден? Просто ми е интересно.. аз все още давам всеки ден.

# 680
  • Мнения: 831
Можете ли да препоръчате ефективна подложка против изпотяване? Заглеждам Aeromoov, но има различни отзиви.
Имам такава ца количка. Миналото лято я ползвах за каката. Не помогна особено, но беше адски горещо. Не пробвах дали без нея ще е по-зле.

# 681
  • Мнения: 115
Има 1-2 дохранвания/денонощие, а в АМ пише, че има пробиотик добавен.

# 682
  • Мнения: 6 571
Честит празник на детето! Да растат здрави и щастливи дечицата! Heart

И аз съм чела, че като се размрази кърмата в плик, добива такъв мирис и може би и различен вкус. Аз мисля да опитам да я извадя от пликчето замразена и да я размразя в съд.

Ние бяхме на консултация.  Добре си расте момчето и най-накрая сложихме първата ваксина и Ротарикса. Аз кашлям от половин месец вече, но при мен е по-скоро алергично.
Май ще търся нов педиатър за децата. Много се ядосах на тази.  Две седмици чакам да дойде тъпата консултация, за да я питам ако си взема сироп за кашлица с еди каква си активна съставка, дали е ок за бебето като е изцяло на кърма, а тя ме отряза! Понеже не съм била АЗ неин пациент, да съм ходела, и то след сложени ваксини, да питам моя лл! Останах като гръмната, много ме вбеси! И й викам,  и няма да ми кажете дали мога да пия еди какво си и да си кърмя детето,  което е ВАШ пациент!?! Не, вика, питайте си вашия лекар...
Сега, аз съм убедена, че това го направи от незнание и некомпетентност по въпроса,  ама не беше това начина. Много грубо от нейна страна.

# 683
  • Мнения: 1 695
Честит празник. Електра, наистина е грубо. Нищо нямаше да й стане, ако ти отговори, все пак за сироп я питаш не за бъбречна трансплантация. На нашата пък и станах шофьор. Записва ни винаги за последния час за да я взема после с колата и да я закарам. Нямам против, кабинета е в единия край на града, а и двете живеем в другия. Едното й дете е с церебрална парализа и знам, че бърза заради бавачката. Но това е всеки път. Вчера отново отложихме ваксината. Надявам се вече в понеделник да я сложим, че вече е на 4 м. и от задължителните нито една не сме сложили. Не помня дали си в Бг, но ако е добра не я сменяй. Много трудно с тия педиатри.

# 684
  • Мнения: 6 571
В БГ съм. И аз това се чудя. Но тя не ми отговори поради незнание, според мен (млада е, сигурно няма и 30) или нежелание да поеме отговорност, което и в двата случая може да е проблем по-нататък. Ще потърся нов педиатър, ако не намеря ще остана при нея, но честно казано ме дразни и с други неща. Пълен хаос е преглед при нея. Не ме изслушва - прекъсва ме по средата и говори през мен, докато да си каже там каквото си е наумила и аз накрая не успявам да си задам моите въпроси и търся информация от другаде. Или аз й казвам нещо, като очаквам коментар, а тя си мълчи. Мъчно ми е за първия педиатър на баткото. Много опитна като лекар и страхотна като човек, но почина Sad

Карина, това с ползването като шофьор е неприятно. Поне да те попита директно, щом така и така живеете в една посока, дали е е удобно да го прави.
Ние на 4м и 1 седмица сложихме сега първата ваксина. От март насам все някой беше болен вкъщи и нямаше как. Ще наваксаме летните месеци, не го мисли.

# 685
  • Мнения: 1 594
Леле Електра и това от млад човек 🙈
Моят ЛЛ тук директно си отваря Гугъл на компютъра, гугълва нещо и ми показва, в крайна сметка предполагам не е длъжен да знае абсолютно всичко наизуст, но тази твоя дама - поне да си каже "не знам" ...
https://www.cybele.be/ това е лункът, който моят ЛЛ ми даде още миналата година, за някои лекарства няма информация просто, защото са сравнително нови, може в Уикипедия да погледнеш generic името, или съставката и да ги провериш на сайта,
И естествено весел празник на всички малки и големи деца,
Ние довечера сме на интервю за ясла и след това на ваксини 😭 мрън ...

# 686
  • Мнения: 831
Електра, ако имаш алтернатива сменяй. Не е адекватно такъв отговор и такова отношение. Тя не отговяря на въпроса може ли неин пациент да консумира нещо.
От ваксините и ние още не сме сложили нищо. Надявам се другата седмица.

# 687
  • Мнения: 100
Здравейте! Нашата бебка от около медец си ляга към 10:30 и си спи до 8 сутринта без да се събужда. Тази нощ обаче започна отново да се буди на 2-3часа Cold Sweat случвало ло ви се е нещо такова и дали ще отмине?
Иначе мн се лигави и си мисля понякога, че тръгват зъбките (въпреки, че не е кисела)

# 688
  • Мнения: 6 571
Lucie, благодаря за линка, но нищо не разбирам 😃 Аз проверявам тук https://www.e-lactancia.org/
Исках просто лекаря на детето да потвърди. За какво ми е иначе?
Препоръчаха ми един лекар. Понеделник ще се обадя да попитам приема ли нови пациенти.

# 689
  • Мнения: 197
Здравейте! Нашата бебка от около медец си ляга към 10:30 и си спи до 8 сутринта без да се събужда. Тази нощ обаче започна отново да се буди на 2-3часа Cold Sweat случвало ло ви се е нещо такова и дали ще отмине?
Иначе мн се лигави и си мисля понякога, че тръгват зъбките (въпреки, че не е кисела)

При нас е абсолютно същото. Лягаше към 22:30ч и не се будеше през нощта, от около седмица обаче почна да се буди през 2-3 часа Flushed . Според мен е регресия или скок в растежа, каквото и да е, мисля, че е период и се надявам да мине Mask Съмнява ме да са зъбкиите, още е много рано ( има и изключения де, но все пак).

Общи условия

Активация на акаунт