Карате ли, след като сте пили?

  • 2 998
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Да. Но има разлика между пил и злоупотребил с алкохола. Че аз бира пия още от обяд..Какво- да не карам после ли?!  Shocked

# 16
  • Мнения: 1 558
Да. Но има разлика между пил и злоупотребил с алкохола.
Aз например пия по чаша бира. Това едва ли ме прави заплаха на пътя.

П.П. Ай, каква снежанка си Бубе  Crazy

# 17
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Алкохол не употребявам, Naughtyи заради това,досега пияна на колата не съм се качвала. Crossing Arms
Виж обаче,преди време имах нещастието да се кача в кола шофирана от леко подпийнал господин,на завоите аз и мъжът ми прави се изправяхме и се молехме живи и здрави да стъпим на земята.
 Praynig

# 18
  • Мнения: 2 755
Не. Не пия преди да карам и при почерпени шофьори не се качвам. Naughty Живота не ми е омръзнал, а здравето ми е ценно.
Въпрос към онези, които карат след някоя друга биричка - Не мислите ли, че при евентуален инцидент, дори да не сте виновни, ще го отнесете само заради биричката? Всъщност до колко промила беше разрешено? Thinking

# 19
  • Мнения: 6 904
Не карам, в никакъв случай.

# 20
  • Мнения: 3 248
Гласувах с първата опция, но по принцип моят отговор го няма. Изключително рядко пия ... а за карането, ми все още се пробвам да подкарвам. Twisted Evil
Само веднъж съм се возила при пиян (силно казано) шофьор. Ми беше си ме шубе, въпреки че ми беше гадже и му имах доверие. Thinking
Всички други предложения на пияни шофьори са били и ще бъдат категорично отхвърлени. Naughty

# 21
  • Мнения: 3 342
Не. Не пия преди да карам и при почерпени шофьори не се качвам. Naughty Живота не ми е омръзнал, а здравето ми е ценно.
Въпрос към онези, които карат след някоя друга биричка - Не мислите ли, че при евентуален инцидент, дори да не сте виновни, ще го отнесете само заради биричката? Всъщност до колко промила беше разрешено? Thinking

До 0,5.

# 22
  • Мнения: 3 576
При положение, че се познавам колко нося на алкохол едно малко /уиски, мартини, бира, вино/ не ми пречат на шофирането.
Не си позволявам повече да пия, когато съм с кола.
Мисля, че съм много по-опасна на пътя ако сутринта не съм си изпила кафето, отколкото ако на обяд съм пийнала една биричка.

Но имам познати дето им се чудя на акъла - мъртво пияни, не могат да ходят, но се качват на кола.  #2gunfire
Не го одобрявам!!!
Преди в нета имаше едни доста брутални, но много поучителни клипчета какво става като караш пиян.....
Имаше такива и за слагането на колани - оттогава винаги съм с колан и карам хората около мен да си слагат.

# 23
  • Мнения: 2 529
Никога не си позволявам да пия като съм с колата, даже и една бира  Crossing Arms Просто от страх, освен това ми се случвало да ме хване и от една бира  Embarassed

# 24
  • Мнения: 3 777
Рядко пия - за всеобща радост. След приятелски срещи возя всички по домовете.
Ако все пак изпия една чаша, ходя пеша или   с такси - колата си прибирам на другия ден.

# 25
  • Мнения: 4 629
Карам след 1 бира или 1 чаша вино. Иначе - не  Naughty

# 26
  • Мнения: 5 228
Позволявам си само след не повече от чаша вино. Не се качвам в автомобили, карани от пили шофьори.

# 27
  • Мнения: 1 666
Случвало ми се е и да карам пила (но не пияна, различно е), и да се возя при пил шофьор (отново не пиян, обаче), но не гласувах в анкетата, защото си давам сметка за възможните (не дай боже Praynig) последици!

# 28
  • Мнения: 5 647
Никога не карам, когато съм пила. Въпрос на принципи, а и като искам да пийна нещо не излизам с колата. Има таксита, все пак.

# 29
  • Мнения: 7 837
Ай стига, имало разлика между пил и злоупотребил  Shocked Laughing Всичко очаквах да се пише в тая тема,  но не и това...

Общи условия

Активация на акаунт