Re: моите симптоми

  • 4 865
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
Лалка стискам много много всичките си палци.

Това което аз мога да споделя за тестовете, е че задължително трябва да се правят с първата урина. Иначе през деня може да ти излезе отрицателен тест...а той да е положителен.

# 16
  • Мнения: 3 634
Tова с утринната урина (първата след като станеш от леглото) е за ранна бременност. Ако вече си навлязла във 2-3 седмица теста би трябвало да покаже веднага...

Между другото, MADE IN къде пише че са направени тез тестове? Ако са от братска Русия не бих им вярвала кой знае колко... Един такъв тест ме излъга и само да знаете колко разочарована бях след това  Cry

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Гери, на повечето тестове пише, че май са американски или отговарят на техния стандарт. проблемът не е толкова какви са тестовете, а как са съхранявани. попаднах на няколко дискусии, в които се говореше, че в нашите аптеки се съхраняват неправилно и от там идва неточността в повечето случаи.
колкото за първата урина- да има нещо вярно, защото при продължителното задържане на урина явно този хормон се увеличава като количество-, или просто сутринта количеството е по-голямо, което напълно обратно на тестовете за овулация-те трябва да се правят следобед или привечер

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Благодаря за подкрепата момичета. Още не съм направила нов тест, май ме е страх че пак ще покаже една чертичка Sad(...
Но обещавам утре да си взема и ...каквото сабя покаже.

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 185
успех с теста, не се притеснявай, неведението е по-лошо. срискаме палци и на краката даже Wink

# 20
  • Мнения: 4 324
http://www.surecheck.info/ -това са марка тестове за бременност и мисля че точно тези са касетъчен тип.

Между другото сайта е доста забавен. Много добре е разяснено как се прави теста и как се отчитат резултатите. Лично аз не съм пробвала този тест. Ако някоя от Вас има наблюдения - да казва.

P.S. - струва само 3 лв.  Confused

Поздрави и целувки на всички

# 21
Цитат на: lalka
Много благодаря момичета за бързата реакция. И особено на Таня за страницата. Научих нещо ново Simple Smile)
Сега ще си търся такъв тест, защото от другите правих вече два, но са отрицателни. А вече ми закъснява 6 дни ..

# 22
  • Мнения: 2 479
Аз вече не съм за тук - в петия месец съм,но прочетох темата и ми се иска ако мога да помогна.Преди да забременея моят гинеколог ми препоръча тестовете "клиър вю" - не мога да го напиша правилно на латиница.Теста е тип касетка и доста надежден според него,а и според мен.Аз го направих вечерта на 6 ден от закъснението (определено не беше сутрешна урина,но определено и аз не се надявах на положителен тест - направих го заради мъжа ми) и отчете много ясен  резултат,така че мисля,че наистина отчита ранна бременност.
   С този или с друг тест - пожелавам на всички скоро да видите двете чертички,много,много силно ви го пожелавам и ви стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт