Страхотна хрема от 2-3 дни

  • 2 255
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
Радвам се, че вече сте по- добре. Не сте били по принцип за АБ, добре, че не си успяла да му го дадеш. Гаден вирус, дразнещо е първите няколко дни, но дечицата бързо се възстановяват след това.
Оправяй се бързо и ти!!! ЧНГ!   bouquet
Благодаря ти! И ЧНГ!   Hug

И аз така си мислех, но повярвай ми месеци след това още и още се сещаше и плачеше, че не иска да я боцкат

последният път,когато му биха ваксина ,  не плака. само изгледа сестрата със спринцовката и се обърна на другата страна да гледа едно пиано, с което джипито го забаламосваше. Това ме кара да си мисля,че ще е по-добре с инжекции да го лекуваме. Иначе ако повръща лекарството, какъв е смисълът? Да не говорим за финансовата страна...Гледачката му е мед. сестра от детско отделение и тя ще му ги бие. Ох, само да не се стига да там... Praynig

Междувременно хремата вече продължава една седмица.
Взех Олинт, въпреки че няма навършени 2 години. но пък виброцил нали не е хубаво повече от 6-7 дни. дано да минава вече.

# 16
  • Мнения: 399
И ние сме на същата вълна. Хремата му продължава вече една седмица, яде на пресекулки. Отказва и любимите си неща. Секретите от нослето му се стичат към гърлото и покашля. Чудя се колко време ще трае тази гадна хрема. Sad Караме само със стеримар и ксилометазолин. В началото му давах цитросепт и сироп за кашлица, но вече спрях.

Общи условия

Активация на акаунт