до всички мамчета на Февруарчета/ малки, големи и още по-гол

  • 737
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Привет мили майчета!
Скоро се замислих,ч енаближават рождените дни на нашите дечица!
Вие как смятате да отпразнуеате това важно събитие? Къде ще празнувате? Какво ще приготвяте, какви изненади сте/ще подготвили, какви подаръци ще подарите! Какви вкусотиййки ще сготвите, каква торта ще поръчате?
Нека се настроим празнично и обменим опит!

Така ето засега какво съм измислила аз!
Моята Габи е родена на 08/02/02! Сега ще стане на 3 годинки! Още от сега се вълнува много! Резервирали сме час в София Ленд за купон с дечица на 13Неделя!поръчали сме торта за там от Росита!За подарък още спорим с татакото!Той иска Джип с акумулатор да си кара в парка , ама аз не съм много навита/ ами все пак е момиче!/
На 8-ми вкъщи ще поканим бабите, дядо и други роднини! Не съм измислила меню! Давайте идей за оригинални неща! Харесала съм свещички като бенгалси огън, но не съм купила!

# 1
  • Мнения: 5 140
И ние имаме ЧРД на 10.02. ставаме на 2 годинки,аз също съм решила с дечица извън къщи в един детски център- "Ментов носорог" в Стрелбище,първо защото е близо и второ много е хубаво там.Ние го празнуваме заедно с една приятелка,неината красавица е родена на 09.02,правим съвместен купон,защото са ни общи познатите.А пък в къщи ще съберем бабите и дядовците nbirthday  Весело изкарване ви желаем на вас,ще разказвате после,как е минало партито!  ura

# 2
  • Враца
  • Мнения: 158
Нас ни чака това събитие в края на февруари-26.02.
Ние ще ставаме на 2 годинки,и аз това се чудя дали да направим бебешко парти в нас или в една сладкарничка под нас,обаче ме притеснява "контингента", на всички приятелки дечицата са по-малки от нашата госпожица,та дали е подходящо?А иначе за тортата е още рано да мисля,но май няма да мога сама да я направя,та сигурно и аз ще поръчвам отнякъде.Харесала съм си страхотни детски парти артикули-балони,плакатчета,знаменца,шапки и т.н.
А иначе за големите,т.е. за нас,май не съм предвидила още нищо специално.

# 3
  • Мнения: 959
Ние вече навлизаме смело в пубертета-на 10.02. ставаме на 11г. и смятам предполагате,какво ме чака.Само да спомена,че след миналогодишния купон боядисвахме спешно хола.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 100
kazete kyde moga da kupia hubavi party artikuli!

# 5
Ние на 01.02. ще празнуваме.Вики става на 2год.Аз имах дилеми относно това къде да е купона.От наблюдения/2 рождени дни на приятелчета на Вики/научих,че в нашия случай не е подходящо да събирам деца в някой от детските клубове.Първо-Вики е позабравила децата от квартала-все пак ходи на ясла от септември и от тогава почти не са се виждали.Настава едно бутане и дърпане като ги съберем-и тя започва да плаче.Не мисля,че за нея ще е приятно преживяване това.А и "най-добрата и приятелка" сега я няма.И така реших,че в яслата да празнува е по-добрият вариант за нея.Там има много приятелчета,вече са се опознали достатъчно,госпожата и лелките са страхотни и обещаха да спретнат купон за децата.Ще занесем торта,бонбони,балони,свирки.Казаха,да си занесем апаратче-и снимки ще направят.А вечетра с тати ще ходим на пица-в квартала има една,където на Вики много и харесва,има и детска стая.
Имам въпрос-къде се намира Ментов носорог?Аз знам само Смехорани зад Била.На мен би ми било удобно-в Кр. село живеем,бих завела Вики там да видим дали ще и хареса.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 127
Цитат на: Ybag
kazete kyde moga da kupia hubavi party artikuli!

до колкото разбрах има много работи в софия прес на бул. цариградско шосе 113. там било книжната борса и продавали много балони, шапки и т.н. и то на доста добре цени. аз ходих там вчера, тъй като и на нас ни предстои рожден ден, но вече беше затворено. работят до 16ч. утре смятам да отида отново (в краен случай в понеделник) и ще напиша какви са ми отзивите. иначе на ул. цар симеон, която е до женския пазар, има няколко магазинчета, които продават опаковъчни хартии и други подобни. там също съм виждала хартиени шапки, маски, различни видове балони и т.н.

# 7
  • Мнения: 910
Цитат на: Ybag
kazete kyde moga da kupia hubavi party artikuli!


Освен от интернет магазините, има един магазин на Ами Буе, близо до Билла Славия, един нов на Витошка 126 зад паркинга и още един точно от другата страна на Витошка срещу този, до клона на банка Хеброс и кафето. Но този на Ами Буе е най-хубав!

Ние ще празнуваме на 21.02 първата си годинка. Аз съм го докарала до подаръците, другите неща още са в груб вариант. Ще има няколко празненства, с различни групи хора. С февруарските мами 2004 сме планирали също да съберем дечицата някъде. Най ми куца май въпроса с тортата...

Общи условия

Активация на акаунт