Пеете ли приспивни песни?

  • 2 008
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Понякога съжалявам, че го научих да му пея, сега ми вади душичката ConfusedСтранно, но най-добре му действа химна на България и заспива единствено на тази песен newsm78

# 16
  • Мнения: 5 026
Оооо, пея  Whistling и още как  Laughing Мъжът ми записа няколко диска с детски песнички, през деня ги слушаме, а преди заспиване пея ли, пея. Пея и кпогато пътуваме и се поизнерви....абе общо взето доста пея  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 561
Пея  Blush Доста при товa  Crazy И за заспиване и през деня. Е, леко фалшивичко е  Embarassed ама нали малката не разбира  Whistling Важното е , че се радва детето   Naughty

# 18
  • Мнения: 4 392
Постоянно. Peace

# 19
  • Мнения: 2 159
пея, пея Mr. Green гледам да съм сама с беба когато го правя, да не ме скъсат от подигравки за моето грачене, пея по приспивни, да не са игриви, че да заспива: аз съм сънчо, зайченцето бяло, тихо се спипе първия сняг... други май не знам, то и тези не ги знам целите, но тя все още не разбира, че повтарям няколко куплета Blush

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 13:55 от barabana

# 20
  • Мнения: 8 242
Нон-стоп... Ама при нас приспивните песни трябва да са бързи и ритмични.. Иначе е реееееееев  Crazy
От 2 месеца откакто открихме Holly Dolly само на туй заспива  Joy

# 21
  • Мнения: 1 382
С песен лекувам всеки рев и мрънкане и почва да пляска с ръце. Всичките детски вече ги знам, дръпнах си ги. За преспиване обаче не действат, той си знае на гърда и тва е  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 360
Ммм..да GrinningПея,пея!Постоянно  Whistling

# 23
  • Мнения: 2 019
Не пея и на бабите не давам да пеят .Пеем като го храня и играе .
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
не пея, това повече му пречи да заспи, отколкото помага, моя глас го събужда Wink

# 25
  • Мнения: 6 390
Не не пея, че ще я изплаша  Mr. Green

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
ОООООООООООООО ДА !много пея на Меги много и харесва.
Песнички ще намериш с Google. Joy

# 27
  • Canada
  • Мнения: 649
Аз не пея приспивни песни, но от време на време като се разлигавя през деня й пея някакви поп-песни. А, и много обичаме "чело коте книжки"

# 28
  • Мнения: 516
Пея  и още как  Peace много обича да и пея и вече повтаря след мен и ми е трудно да я приспивам Sad

# 29
  • Мнения: 683
Като бебе й пеех от които знам колкото мога докато се хранехме и като заспивахме. Сега само в игрите.

Общи условия

Активация на акаунт