Детокс и уриниране

  • 390
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Добър вечер милички, правих детокс със сиропче за 7 дена, от тогава уринирам страшно много а не пия достатъчно течности .. това нормално ли е ?

# 1
  • Мнения: 5 139
Не, не е нормално да правиш детокс и да не пиеш вода.

# 2
  • Мнения: 35
Какво може да се случи при това положение? Въпреки, че не пия много вода уринирам прекалено често

# 3
  • Мнения: 5 139
Не чакай последици, а започни да пиеш много вода.

# 4
  • Мнения: 35
Не чакай последици, а започни да пиеш много вода.
Не чакам последици, а просто питам защото не ми е ясно. А вода просто немога да пия в последните 2 седмици незнам защо

# 5
  • Мнения: 5 139
Ще се обезводниш и обезсолиш.

# 6
  • Мнения: 11 338
Какво е това детокс сиропче. Я да го видим?
Прочети му страничните ефекти, вероятно са често уриниране. Вероятно засилва отделителната система.

Пий айрян като не ти се пие вода. Яж супи, плодове - хидратирай се.

# 7
  • Мнения: 35
Какво е това детокс сиропче. Я да го видим?
Прочети му страничните ефекти, вероятно са често уриниране. Вероятно засилва отделителната система.

Пий айрян като не ти се пие вода. Яж супи, плодове - хидратирай се.
Това е сиропчето, разрежда се с вода но никъде не успях да намеря странични ефекти

# 8
  • Мнения: 215
Има някоя съставка, която вади задържаната вода. Диуретик някакъв. Пий вода да не се обезводниш. Щом не ти се пие, по глътка, две по-често.

# 9
  • Мнения: 35
Има някоя съставка, която вади задържаната вода. Диуретик някакъв. Пий вода да не се обезводниш. Щом не ти се пие, по глътка, две по-често.
С мъжа ми започнахме заедно детокса и той често уринираше, но при спирането на детокса одшумя, а при мен продължава и това плаши

Общи условия

Активация на акаунт