Бургас, информация за гинеколог (10)

  • 14 453
  • 218
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 699
Здравейте, някой има ли наблюдения за д-р Ивон Ангелова за водене на бременност и нормално раждане. До колкото разбрах от скоро изражда в Бургасмед, а иначе мисля че преглежда в Ел Масри. Сега съм в 25г.с. и се водя при Д-р Давидова и мислех тя да ме изражда, но се притеснявам, че няма да е нормално раждането дори всичко да е наред.
В Бургасмед всичко е секцио

Не е точно така. Специално Ивон Ангелова държи на нормалното раждане.
Ти да видиш! Ако е така е хубаво!

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 6 100
Тя може да държи, ама ръководството на болницата не държи. А тя е наемен работник, колкото и грубо да звучи. Но пък може да изкараш късмет и да попаднеш в малкото проценти нормални раждания.
https://www.segabg.com/hot/category-zdrave/nyakoi-bolnici-nad-70 … cezarovo-sechenie

# 62
  • Мнения: 259
В такъв случай като избор остава само Окръжна болница. Отиваш като ти почне раждането и после божа работа…

# 63
  • Мнения: 496
Аз също се следя при доктор Давидова , но съм решила да раждам в окръжна болница , както и първия път. За сега мисля да съм без избор на екип. Първия път останах доволна в общи линии.
Наистина в Дева Мария и Бургасмед масово се ражда секцио. Скоро питах мой познат ,който работи в девата дали наистина се измислят разни причини ,само и само родилката да е секцио и той абсолютно потвърди ,че е така. За съжаление всичко е за пари ...

# 64
  • Мнения: 1 699
Точно така е! Даже и за ти обещават,че ще е естествено баш накрая ти казват, че ала бала и си за секцио, и ти нямаш време за реагираш и да мислиш и се съгласяваш. Това им е тактиката.

# 65
  • Мнения: 518
Да така е. Аз поради тази причина се махнах от Давидова. Казаха ми те са много любезени, мили и те уверяват че всичко е ок докато не наближи раждането и няма на къде де.Познати така неискаха, но с много уговорки от страна на Ирмов се съгласили на секцио.За да избегна всички тези неща, които са си тормоз за мен, се махнах още преди психо атаката.

# 66
  • Мнения: 1 699
Да така е. Аз поради тази причина се махнах от Давидова. Казаха ми те са много любезени, мили и те уверяват че всичко е ок докато не наближи раждането и няма на къде де.Познати така неискаха, но с много уговорки от страна на Ирмов се съгласили на секцио.За да избегна всички тези неща, които са си тормоз за мен, се махнах още преди психо атаката.
Абсолютно така действат, това им е нактиката 15-20 дни преди термин ще почне атаката за секцио и ти от няма накъде,защото ти идва като шок даваш назаден и се съгласяваш.

# 67
  • Мнения: 17
Здравейте! В 14 г.с. съм и досега съм ходила на прегледи само при д-р Калчева, от която съм меко казано очарована! Само че тя ми каза да се запиша на женска консултация някъде другаде, понеже при нея е платено, а както самата тя каза "защо да ми плащаш на мен, след като на теб ти се полага?!". Към момента са ме насочили към Татарова, но единственото, което знам за нея е, че изражда в Дева Мария (където, о чудо, всички рязко са с малът таз и големи бебета). Може ли да ми споделите информация от личен опит някой, който е при нея на ЖК - какви са ви впечатленията, доволни ли сте? Някой, който е раждал при нея?
Или пък да ме насочите към някой друг?
Благодаря предварително!

# 68
  • Мнения: 260
Здравейте! В 14 г.с. съм и досега съм ходила на прегледи само при д-р Калчева, от която съм меко казано очарована! Само че тя ми каза да се запиша на женска консултация някъде другаде, понеже при нея е платено, а както самата тя каза "защо да ми плащаш на мен, след като на теб ти се полага?!". Към момента са ме насочили към Татарова, но единственото, което знам за нея е, че изражда в Дева Мария (където, о чудо, всички рязко са с малът таз и големи бебета). Може ли да ми споделите информация от личен опит някой, който е при нея на ЖК - какви са ви впечатленията, доволни ли сте? Някой, който е раждал при нея?
Или пък да ме насочите към някой друг?
Благодаря предварително!
И затова ли си разочарована от Доктор Калчева , защото ти е казала да използваш здравните осигуровки ,които си плащаш ?

# 69
  • Мнения: 17
Здравейте! В 14 г.с. съм и досега съм ходила на прегледи само при д-р Калчева, от която съм меко казано очарована! Само че тя ми каза да се запиша на женска консултация някъде другаде, понеже при нея е платено, а както самата тя каза "защо да ми плащаш на мен, след като на теб ти се полага?!". Към момента са ме насочили към Татарова, но единственото, което знам за нея е, че изражда в Дева Мария (където, о чудо, всички рязко са с малът таз и големи бебета). Може ли да ми споделите информация от личен опит някой, който е при нея на ЖК - какви са ви впечатленията, доволни ли сте? Някой, който е раждал при нея?
Или пък да ме насочите към някой друг?
Благодаря предварително!
И затова ли си разочарована от Доктор Калчева , защото ти е казала да използваш здравните осигуровки ,които си плащаш ?

Не съм казала, че съм разочарована. Даже напротив! Очарована съм от нея и ясно съм го написала.

# 70
  • Мнения: 260
Здравейте! В 14 г.с. съм и досега съм ходила на прегледи само при д-р Калчева, от която съм меко казано очарована! Само че тя ми каза да се запиша на женска консултация някъде другаде, понеже при нея е платено, а както самата тя каза "защо да ми плащаш на мен, след като на теб ти се полага?!". Към момента са ме насочили към Татарова, но единственото, което знам за нея е, че изражда в Дева Мария (където, о чудо, всички рязко са с малът таз и големи бебета). Може ли да ми споделите информация от личен опит някой, който е при нея на ЖК - какви са ви впечатленията, доволни ли сте? Някой, който е раждал при нея?
Или пък да ме насочите към някой друг?
Благодаря предварително!
И затова ли си разочарована от Доктор Калчева , защото ти е казала да използваш здравните осигуровки ,които си плащаш ?

Не съм казала, че съм разочарована. Даже напротив! Очарована съм от нея и ясно съм го написала.
Моя грешка прочела съм грешно .. Аз се колебая дали да ходя при нея за втора фетална,доволна ли сте от нея като специалист ?

# 71
  • Мнения: 259
Аз съм много доволна от др Калчева за ФМ, както и от др Димитрова.
При Татарова роди нормално най- добрата ми приятелка преди 2 години в Дева Мария. И аз ходех при нея предната Б, обаче като дойде време за раждане каза, че няма да я има и си вдигна ръцете и не ме и насочи. Накрая родих в Бургасмед.

# 72
  • Мнения: 260
Аз съм много доволна от др Калчева за ФМ, както и от др Димитрова.
При Татарова роди нормално най- добрата ми приятелка преди 2 години в Дева Мария. И аз ходех при нея предната Б, обаче като дойде време за раждане каза, че няма да я има и си вдигна ръцете и не ме и насочи. Накрая родих в Бургасмед.
И аз съм се спряла на Гамишев в Бургасмед, той ме насочи и към Калчева , тъй като първата фетална я правих при Парушева,но не останах доволна като отношение.

# 73
  • Мнения: 17

Моя грешка прочела съм грешно .. Аз се колебая дали да ходя при нея за втора фетална,доволна ли сте от нея като специалист ?
[/quote]
Бях много наплашена от други гинеколози, като подход, държание и т.н. и като разбрах, че съм бременна, изпаднах в паника как ще намеря адекватен лекар. Д-р Калчева за мен е златна! Винаги отделя колкото време е нужно, независимо за колко часа съм се записала и колко хора чакат отвън. Внимателна е, изчерпателна откъм информация и супер бързо и лесно предразполага. Аз лично бих отишла и на останалите ФМ при нея. Съпругът ми е на същото мнение - и той остана очарован!

# 74
  • Мнения: 260

Моя грешка прочела съм грешно .. Аз се колебая дали да ходя при нея за втора фетална,доволна ли сте от нея като специалист ?
Бях много наплашена от други гинеколози, като подход, държание и т.н. и като разбрах, че съм бременна, изпаднах в паника как ще намеря адекватен лекар. Д-р Калчева за мен е златна! Винаги отделя колкото време е нужно, независимо за колко часа съм се записала и колко хора чакат отвън. Внимателна е, изчерпателна откъм информация и супер бързо и лесно предразполага. Аз лично бих отишла и на останалите ФМ при нея. Съпругът ми е на същото мнение - и той остана очарован!
[/quote]
По телефона се запазва час предполагам ?

Общи условия

Активация на акаунт