Правилно ли постъпвам?!

  • 1 439
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Щом и на теб, и на бебето така ви е удобно няма проблем.  Peace

# 16
  • Мнения: 429
Мисля, че проблемът идва от това, че насън няма как да се оригне детето и може да се задави. Бебетата нямат рефлекса да изкашлят и може да се задуши. На твое място не бих рискувала. По-скоро, ако можеш да гушнеш детенцето както си спи, да го нахраниш и оригнеш и после пак да го сложиш в леглото ...

# 17
  • София
  • Мнения: 480
Мисля, че проблемът идва от това, че насън няма как да се оригне детето и може да се задави. Бебетата нямат рефлекса да изкашлят и може да се задуши. На твое място не бих рискувала. По-скоро, ако можеш да гушнеш детенцето както си спи, да го нахраниш и оригнеш и после пак да го сложиш в леглото ...

Да, и аз бих посъветвала да не му даваш шишето в леглото, а да го вземеш на ръце и да е леко изправен. Не съм съгласна, че ще се задуши ако не се уригне. Т.к. кърмя и малкия заспиваше (и заспива) докато суче почти никога не съм го уригвала след хранене. Не сме имали проблеми със задавяне и невъзможност да се изкашля заради това. Някаде бях чела, че има връзка между храненето с биберон в легнало положение и зъбите. Ако не се лъжа израстват кривички, също като при прекалена употреба на биберон-залъгалка.

# 18
  • Мнения: 3 069
По същия начин действам с Вики.
Той спящ си изпива млякото и няма плачове и ревове.
Много добре правиш.
Това е моето мнение Simple Smile

# 19
Благодаря на вси4ки!Друго е да 4уеш разли4но мнение от това на винаги знаещите баби.
Беба е на 5 мес,мисля 4е е ве4е голяма и когато се задави,доста силно кашля,мисълта ми е 4е ще я 4уя за да реагирам.Аз пове4е се притеснявах от това,4е стомаха не е в готовност за храносмилане,все пак процеса се извършва по време на дълбок сън,още пове4е 4е първите няколко 4аса бебето спи най-дълбоко и спокоино,но явно много мами правят така,ще продължа пък да видим!

# 20
Пробвала ли си да даваш вечерното хранене преди да заспи, когато видиш, че се унася. Така пък може да не е нужно да я храниш посред нощ и да имаш един здрав и продължителен сън.
Дано

Общи условия

Активация на акаунт