За тези, които четат любовни романи № 44

  • 66 168
  • 820
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Какво е това Ято?

# 76
# 77
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Ааа, сетих се. Май я коментирахме по едно време. Не съм я чела,  но отбелязката в гудрийдс-reverse harem ме отказа.

# 78
  • Мнения: 4 008
Нищо не се разбира от анотацията ...

# 79
  • София
  • Мнения: 28 934
Гледам, че съм я чела през 2020 и съм й дала 3 звезди. Харесвам reverse harem, обаче явно тази въобще не ме е впечатлила, след като даже резюмето не успя да ме "подсети".

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Хареса ми "Изкушението" на Кирстен Калихан.Много по -добра е от "Мениджърът ". Но, засега Идол ми е фаворит
Утре ще започна "Разобличен"
Може би прекалено рано започнах ''Разобличен" , особено след като "Изкушението" ми хареса много. Хич не ми върви. Историята ми е някак..семпла (не се сещам сега  за друга дума). Някак си очаквах да са враговe, които избухват..пък те са приятели, които са виждат от време на време

# 81
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Току-що засякох, че Сиела ще издават Рожденичката на Пенелъпи Дъглас. Коментирали ли сме я тая книга? Дали си струва да се инвестира в нея?

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Току-що засякох, че Сиела ще издават Рожденичката на Пенелъпи Дъглас. Коментирали ли сме я тая книга? Дали си струва да се инвестира в нея?
Дала съм и 4*, а и все още я помня, явно не е била чак лоша. Тя на 19, той на 38. Тя .... приятелка / бивше гадже на сина му.......ей такива работи.

# 83
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Току-що засякох, че Сиела ще издават Рожденичката на Пенелъпи Дъглас. Коментирали ли сме я тая книга? Дали си струва да се инвестира в нея?
Дала съм и 4*, а и все още я помня, явно не е била чак лоша. Тя на 19, той на 38. Тя .... приятелка / бивше гадже на сина му.......ей такива работи.
въъъъъъъъъъъъъъъй чУек .. ще чакам А) някой да ми я подари, Б) някой да си я купи и да я прочета, В) да я пуснат в нета, мерси!

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Девни Пери започва нова серия https://www.goodreads.com/series/367110-treasure-state-wildcats
missence , понеже ти търсеше "нормални книги" ,та нейните са точно такива.

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Аз пък чакам 6-ти април Rolling Eyes
Чета "Порочна омраза", не е лоша, но все така съм на мнение, че Ана Хуанг не е моят автор.
Също:
Дочитам "Поканата" на Ви Кийланд, не е лоша, ама много бозава бе, сладникаква  една такава. Някой книги имам чувство, че друг ги пише. Един път ми харесва страшно много заради забавните диалози и случки, друг път почти никакви ги няма в книгите и са ми голямо разочарование.
Чат-пат слушам "нюансите", че май само аз не съм запозната с тая класика, стигнах до 25 % и още няма секс и ..... въобще не съм си представяла това.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Аз не съм чела нито нюансите, нито 365 дни

Като цяло  "Порочни истории" не ми харесаха.Обаче, следващата серия на Ана Хуанг започна много обещаващо. В първата книга герои са Данте и Вивиан, които се появяват в "Порочна омраза" . На края на април излиза втората книга от тази серия   https://www.goodreads.com/series/354216-kings-of-sin

Последна редакция: вт, 04 апр 2023, 16:26 от lina_bs

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Момичета, а за тази има ли отзиви вече "Последният ерген милиардер" на Пипа Грант? Изкушавам се да я купя.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Момичета, а за тази има ли отзиви вече "Последният ерген милиардер" на Пипа Грант? Изкушавам се да я купя.
Аз я четох. Отговарям ти кратко ... Не!

# 89
  • Мнения: 200
Прочетох "Предизвиквам те" и честно казано не ме грабна. Действието се развива бавно, самата книга е 436 страници и като че ли е пълно с ненужно разтегнати диалози, а на моменти и нелогични. Също и романтиката ми убягваше на моменти. Като цяла мисля, че книгата е прекалено наивно написана без запомнящи се еротични моменти. Очаквах повече Sad

Общи условия

Активация на акаунт