Търсене и размяна на кодове/отстъпки/ ваучери - Тема 7

  • 65 448
  • 815
  •   2
Отговори
# 810
  • Мнения: 4 583
Търся МБ на Vivacom за единия тийнейджър у дома Simple Smile
Ако някой има излишни и би желал да ги подари, ще съм благодарна да ми пише ЛС, за да дам номера на детето.
Готова си Hug

Таня67, има група във Фейсбук където можеш да попиташ за кодове, а след като си регистрирана - условията за доставка са на сайта. Озон нямат индивидуални кодове за потребител, а много кодове за категория от продукти на редовна цена. Ето пример:

# 811
  • Мнения: 68 648
На намалени едва ли има кодове.
Питай тук, Таня..имаш ли фейсбук..
https://m.facebook.com/groups/315764406971855/

Доставките са различни според града, проиграй и виж какво ти начислява.

# 812
  • София
  • Мнения: 13 150
Беки, Тета, благодаря Ви! Още вчера написах коментар във въпросната група, но все още не е одобрен. Явно няма голяма активност от страна на администраторите в групата. Simple Smile 

Кодът BBI211 го пробвах и не става. Прие само UWIN7, но явно отстъпката е по-малка от намалението за роден ден и сумата не се промени.

Колкото до доставката, така е написано в условията, че трудно се разбира. Simple Smile Няколко пъти ги четох. Освен да изпразня кошницата и да пробвам само с книгата и да видя какво ще се получи. Не ми се искаше, защото са натрупани доста неща.

Редактирам. Може да е полезно за някого. При покупка само на книгата, която е за 16 лв., доставката до магазин на Озон е 2 лв. Не е безплатна.

Последна редакция: пт, 19 май 2023, 23:10 от Таня67

# 813
  • София
  • Мнения: 5 617
Здравейте! В момента има ли някакъв код а намаление в Модиво?

Имам 20% за ненамалени, но не знам дали ще свърши работа, защото ми беше пратен за рд. Пишете на лично да ви го пусна, ако ви устройва.

# 814
  • Мнения: 175
Някой за Booking?
За Озон търся Ненамлалени ученически раници и прочие скъпотии, че бюджета за тези неща е ...Bowtie

Answear за ненамлаени, не знам дали е еднократен:
191222F3CBE2

# 815
  • Мнения: 1 678
Моля, продължете в новата тема, че ще ни заключат..
https://www.bg-mamma.com/?topic=1556159.new#new

Общи условия

Активация на акаунт